Як дивитися в історії Инстаграме: з комп’ютера і телефону

Як подивитися сторіс в instagram розповімо у статті. Instagram Stories – стрімко розвивається функція соціальної мережі. З’явившись недавно, вони освіжили додаток, залучили нових користувачів, дали простір підприємцям, які просувають продукти з допомогою инсты. Це короткі відеоролики або фото, зникають зі стрічки через 24 години після публікації. Instagram історії дивитися варто, щоб стежити за життям знайомих або знаменитостей.

Як дивитися в історії Инстаграме: з компютера і телефону

Функції сторіс

 • звільняють стрічки публікацій від “повсякденного інформаційного сміття”;
 • можна поділитися яскравим моментом життя
 • реклама товарів
 • передача повідомлення передплатникам

Хайлайтс

Highlights, вічні сторіс – так називають групи stories, які не зникають назавжди через добу. Активно використовуються блогерами, власниками інтернет-магазинів, навіть звичайними користувачами. Підходять для розповіді про себе, демонстрації продукції, цін та іншого. Не забувайте використовувати їх, щоб розвивати і підтримувати профіль.

Як дивитися сторіс в Instagram з телефону

Для того щоб переглянути історію, дотримуйтесь алгоритмом:

 • Перейдіть до стрічки або до профілю потрібного людини. Кольорове кільце навколо аватарки означає, що є нові історії.
 • Клікніть на аватар. Історія автоматично відтворюється.
 • Щоб перейти до наступного фрагменту сторіс, натисніть на праву сторону екрану, щоб повернутися до попереднього натисніть на ліву. Довге натискання з затисненням(не відпускайте курсор) зупиняє історію і прибирає зайві значки.
 • Щоб повернутися в стрічку публікацій, проведіть по екрану, знизу вгору.

Як дивитися в історії Инстаграме: з компютера і телефону

Як дивитися сторіс в Instagram з комп’ютера

У браузері механізм незначно відрізняється від мобільного. Щоб побачити історії через сайт, дотримуйтесь інструкції:

 • Перейдіть до потрібного профілю. Stories відкривається клацанням на аватарку в стрічці публікації, стрічки історій, аватару на особистій сторінці, фото Direct.
 • Відкрийте історію кліком мишки.
 • Гортайте контент мишкою або стрілками клавіатури.

Розширення

На частині комп’ютерів через застарілої Windows немає. Тоді їх треба відкрити з іншого сайту. Це спеціальні розширення, які адаптують браузер під мобільну версію. Серед них:

 • Grambrl;

Як подивитися історію в Instagram

Режим інкогніто

Офіційне додаток дозволяє переглядати stories лише після авторизації облікового запису. Особливість stories – автор історії бачить список всіх переглянули. Але іноді потрібно зробити перегляд анонімно. Чи є спосіб це зробити? Так, користувачі додумалися, причому способів безліч.

Браузерні розширення онлайн:

 • Gramotool
 • Insta-stories (дозволяє крім перегляду завантажити)
 • Storyinsta
 • Storiesig
 • Chrome IG Story

Безкоштовний додаток iOS: Story Reposter for Instagram. Інтерфейс доступний без авторизації в инстаграмме. Instagram тісно співпрацює з AppStore, тому масово видаляє програми, що псують репутацію мережі. У певний момент з’явилася ціла серія подібних додатків, яка вже пройшла.

Сервіс для Android: StorySaver+ – переглядати, додавати сторіс, відео, прямі ефіри, фото на згадку анонімно.

Боти Telegram: IGSpyBot, Instasave_bot (перегляд+скачування)

Деякі створюють додаткові профілі. Зараз до одного номеру прив’язується до 5 облікових записів. Для автора історії перегляди незнайомій порожній сторінки виглядають підозріло, до того ж довго її створювати.

Як подивитися старі історії

Як дивитися в історії Инстаграме: з компютера і телефону

Історії, з моменту публікації яких пройшло більше 24 годин, зникають зі стрічки. Поки питання “як подивитися старі історії в инстаграме” залишився без відповіді, якщо мова про чужих облікових записів. З цим нічого не поробиш, чужі історії по закінченні цього часу подивитися не вдасться. При необхідності можна лише зробити запис екрану. На нових смартфонах є ця функція. Запис екрану робиться майже як скріншот.

Свої історії можна переглянути в будь-який момент, скільки б часу не минуло. Знаходяться вони у відділі профілю “Архів”. Зайдіть у налаштування, там клікніть на відповідну плашку.

Збережені в хайлайтс сторі, про які говорилося раніше, може переглянути будь-яка людина з телефону або комп’ютера. Тільки якщо його профіль не заблокований конкретною людиною. Вони знаходяться на особистій сторінці, приблизно в середині, між інформацією та постами.

Тепер ви знаєте, як подивитися сторіс в instagram і готові трохи побути “шпигуном”.

Моя довідка - Корисні поради