Як дивитися інформацію про чужому акаунті в Инстаграме — огляд функції

Інформація про чужому акаунті в Инстаграме – функція, яка була додана для власників інтернет-магазинів і великих блогів. Додано для захисту споживачів і клієнтів у бізнес-акаунтах.

Яку інформацію можна подивитися про користувача і де

Розділ «Відомості про профіль» була додана для власників бізнес-сторінок в Instagram. Причому, доступна не на всіх профілях, а тільки відповідають критеріям:

 • кількість передплатників – від 5 тисяч;
 • формат: тільки «бізнес».

В особистих і приватних облікових записах перегляд недоступний. Те ж стосується «Авторів», де розділ не був введений. Відомості по блогу можна подивитися на чужих акаунтів, якщо вони відповідають вимогам.

Коли потрібні дані:

 • купуючи що-небудь у Instagram-магазині. Дізнатися дату створення і порівняти з першою публікацією;
 • при купівлі блогу чи спільноти. Такий спосіб заборонений соціальну мережу, але активно просувається для швидкого старту і просування;
 • переконатися у верифікації сторінки. У випадку, якщо є підозри що блог фейковий.

Як подивитися дані чужого акаунту:

 1. Відкрити Instagram — авторизуватись.
 2. Перейти на сторінку обраного користувача.Як дивитися інформацію про чужому акаунті в Инстаграме — огляд функції
 3. Натиснути зверху три точки — Інформація.

В даних профілю вказана дата реєстрації, зміни в никнеймах. Наприклад, купуючи сторінку в Инстаграме, можна подивитися дату створення і порівняти з даними продавця. Доступний список загальних підписок і передплатників, тобто перегляд по аудиторії і її збігу.

Як захистити свою інформацію від сторонніх

Щоб повністю приховати дані про себе, користувачу потрібно встановити параметри конфіденційності. Це приватний тип сторінки, доступний в особистому форматі. Тобто, бізнес-аккаунти не зможуть перейти на закритий тип. У записі Автора, інформація про користувача, дату створення та нікнейму також недоступна.

Як перейти на приватний тип:

 1. Зайти в Instagram – авторизуватись.
 2. Налаштування – Конфіденційність.Як дивитися інформацію про чужому акаунті в Инстаграме — огляд функції
 3. Тип профілю – Закритий.
Читайте також:
InstaTag - Мотоцикли хештегі

Ті ж дії можна виконати і з комп’ютера, перейшовши в параметри. Приватнакая категорія не тільки захищає доступ до даних, але і забороняє перегляд фото або відео без згоди автора. Щоб переглядати публікації, іншому користувачеві доведеться підписатися і дочекатися підтвердження від власника сторінки.

Нові заявки про додавання в передплатники будуть показані у вкладці: «Повідомлення». При необхідності, визначеного людини можна виключити зі списку передплатників без оповіщення та блокування.

Інформація про чужому профілі ділиться на особисту і бізнес. У першому випадку – це дані, які людина опублікував про себе: номер телефону, адресу електронної пошти та інше. Друге – інформація за профілем, яка необхідна в інтернет-магазинах і при співпраці з власником облікового запису.

Моя довідка - Корисні поради