Як дивитися IGTV в Instagram на комп’ютері?

Відносно недавно з’явилася фішка Instagram ТБ вже почала завойовувати розуми людей. І їх можна зрозуміти – дійсно цікаво подивитися, що ж із себе представляє принципово новий розділ такої звичної соціальної мережі. І формат матеріалів передбачає можливість завантаження та перегляду через ПК. Саме тому зараз ми розберемося, чи можна дивитися і завантажувати ролики в IGTV в Instagram на комп’ютері.

Як на ПК дивитися IGTV?

Як дивитися IGTV в Instagram на компютері?

Як користувачам, яким зручніше користуватися ПК, поглядати стрічку нової функції? Якщо ви вже відкрили свій канал, могли звернути увагу, що крім завантаження ніяких інших опцій цей розділ в веб-версії не надає. І це не баг і не глюк – функціонал сайту з комп’ютера завжди залишав бажати кращого, так що, будемо вдячні, що хоча б завантаження вони нам надали. Хоча доцільність створення окремого розділу з збільшенням хронометражу роликів всього до десяти хвилин, як і раніше, залишається для мене загадкою.

Отже, який вихід ми можемо знайти з цієї непростої ситуації? Ніяких сторонніх програм і сервісів на даний момент немає. А ті, що є, цілком можуть виявитися шахрайськими, так що, не поспішайте залишати їм свої дані для входу. Зрозуміло, вас врятує емулятор. Для тих, хто не знав – це імітування тієї чи іншої програмної оболонки. У нашому випадку Андроїд.

Але тут же хочу написати попередження власникам старих або непродуктивних комп’ютерів – емулятор може суттєво сповільнити роботу пристрою. Здавалося б, це ж всього лише Андроїд, чому комп’ютер з непоганими для телефону характеристиками буде гальмувати? Це відбувається, тому що ПК потрібно підтримувати функціонування і віртуальної операційки і цілком реальної Windows і при цьому виконувати процес програми Bluestacks.

Як дивитися IGTV в Instagram на компютері?

Повернемося до алгоритму дій. Він буде надзвичайно простий.

 • Переходимо на bluestacks.com і качаємо дистрибутив проги.
 • Встановлюємо її.
 • Все, що нам залишається зробити – відкрити увійти через свій обліковий запис і завантажити IGTV. От і все. Емулятор не вимагає якоїсь особливої налаштування або великої уваги. Так що насолоджуйтесь.
 • Як дивитися IGTV в Instagram на компютері?

  Чи можна через ПК завантажити відео на IGTV

  А ось із завантаженням справи йдуть трохи краще – щоб заповнити свій канал контентом з ПК, вам не доведеться скачать якісь сторонні програми. Це питання вирішується стандартними способами, доступними кожному користувачеві.

 • Після презентації оновлення в звичному меню на головній сторінці веб-версії, доступної через комп’ютер, з’явилася нова кнопка, однойменна відеоплатформу. Натискаємо на неї, потім – «Почати». Кнопка досить велика і блакитна, її важко не помітити.
  Як дивитися IGTV в Instagram на компютері?
 • Після цього відкриється вікно, в якому коротко і з прикладами вам покажуть, що з себе представляє функція. Наша задача тут кілька раз клікнути по «Далі», а потім – «Створити канал».
  Як дивитися IGTV в Instagram на компютері?
 • Ось і все, для наповнення каналу вам потрібно просто натиснути «Завантажити», вибрати ролик довжиною від 15 секунд до 10 хвилин в форматі MP4 і дочекатися завершення процесу.
  Як дивитися IGTV в Instagram на компютері?
 • Десктопна програма IGTV

  Користувачі гаджетів звикли, що для чого завгодно є окремий додаток. Вони часто проводять паралель і чекають, що на комп’ютері буде те ж саме. Однак, все йде трохи по-іншому. І для IGTV в Instagram на комп’ютері немає жодного клієнта і не передбачається. Можна, звичайно, сподіватися, що коли-небудь він з’явиться, але навіть в Windows 10 ця можливість з’явилася лише тому, що цю операційку ставили на телефони. Тому, на мою думку, з новим розділом Инсты станеться саме так або не відбудеться ніяк. Однак, цілком можливо, що сторонні розробники запаряться і вирішать цю проблему за мільярдну соціальну мережу.

  Висновок

  Отже, ИГТВ – новинка, яка підірвала аудиторію користувачів Instagram. І хоча на даний момент про ефективність переходу зі стандартного формату в цей говорити не доводиться, все ж ця фішка досить багато обіцяє. Спробувати в будь-якому разі варто, адже це ще один спосіб збільшити свою аудиторію, тому що в телебаченні від Инсты є розділ «Рекомендації», а значить просування тут відбувається набагато простіше, ніж в іншому Инстаграме.

  Моя довідка - Корисні поради