Як дивитися фото Instagram без реєстрації і анонімно, без підписки: через телефон і комп’ютер

Як дивитися фото Instagram без реєстрації можна, якщо користувач, чиї фотографії ви хочете перевірити, не приховав сторінку. Якщо аккаунт закритий, ніякі спеціальні сервіси не допоможуть розкрити вміст. Доведеться проходити авторизацію (не обов’язково створювати профіль зі своїм ім’ям, прізвищем, досить того, що він просто є), після чого оформити підписку на цікавить людини і дочекатися позитивного рішення від власника аккаунта.

Як дивитися фото Instagram без реєстрації і анонімно, без підписки: через телефон і компютер

Якщо сторінка відкрита, ми розповімо, як можна непомітно для власника частково заглянути в її вміст, не логинясь в інсте.

Як в instagram переглянути фото без реєстрації

Дізнатися, які саме зображення і відео викладає власник на своїй сторінці можна і без реєстрації инстаграме. Це можна виконати через комп’ютер (веб-версія инсты), і через телефон (сторонні сайти для перегляду).

Як дивитися фото Instagram без реєстрації і анонімно, без підписки: через телефон і компютер

Єдине, чого не можна домогтися анонімно без акаунта в інсте – подивитися історію: сервіс принципово відмовляється показувати матеріали неавторизованим особам.

Деякі сайти примудряються відображати обкладинки stories, але подивитися їх повністю не вдасться, принаймні, ми не знаємо ресурсу, який зумів обійти блокування і правила Instagram.

Як дивитися фото без реєстрації та без передплати

Подивитися фото instagram можна без реєстрації у веб-версії інстаграмма.

  • У інсте для позначення аккаунта створені унікальні логіни, тому щоб потрапити на потрібну сторінку, потрібно знати, як підписаний той, у чий профіль хочете потрапити. Наприклад, borodylia – так називається instagram телеведучої Ксенії Бородіної.
  • Це назва потрібно вказати після слеша www.instagram.com/ і перейти по посиланню.
  • Якщо у вас або тих, хто користується комп’ютером, є аккаунт, через який входили в instagram – система запропонує підключитися до нього і продовжити від вказаного імені. Такий варіант не забезпечує анонімність, але якщо сенс побачити історію або фотки – нею можна пожертвувати.
  • Якщо це не підходить, просто не погоджуйтеся продовжувати сесію від імені запропонованого профілю. Тоді ви зможете переглянути вміст сторінок знайомих, залишившись непоміченим.
Читайте також:
Реклама медичних послуг в Інтернеті

Щоб було простіше відшукати своїх друзів, працює пошук, але якщо пам’ятаєте, як підписаний один, через лайки, коментарі, передплатників і підписки можна вийти і на інших. Відчуваєш себе Шерлоком на минималках.

Через які сервіси можна дивитися фото без реєстрації в Инстаграме

Instagram відносять до соціальних платформ: з його допомогою можна безкоштовно знайомитися, спілкуватися, дізнаватися, чим живе і дихає людина.

  • Зробити це без підписки на профіль можна, якщо ви сидите зі свого облікового запису через мобільний додаток або веб-версію.
  • Якщо немає своєї сторінки, переглянути записи теж нескладно – відкрити варіант для ПК і набрати в пошуковій формі потрібний логін.
  • Щоб прискорити процес, основну посилання www.instagram.com/ потрібно доповнити ім’ям користувача (після слеша), і перенесе вас на потрібну адресу.

Як дивитися фото Instagram без реєстрації і анонімно, без підписки: через телефон і компютер

Але є й інший шлях для тих, хто не хоче заводити профіль, але вважає важливим залишатися в курсі подій – сайти для перегляду, не вимагають авторизації, начебто www.find-self.com. Тут проводиться пошук за логіном, хештегу та зазначеної локації.

  1. Скопіюйте в адресний рядок посилання.
  2. Під звичайним пошуком буде 4 боксу, за яким можна відшукати картинку по хештегу або місцем, переглянути найпопулярніші фотографії і людей. Виберіть тип пошуку.
  3. У пошуковій формі додайте дані.

Крім інформації зі сторінок тут відображаються історії, щоправда тільки у вигляді картинок – анімовані сториз побачити не вдасться.

Як дивитися відео без реєстрації

Ми вже описували спосіб, яким можна глянути на картинки в інсте – неавторизовані юзери, якщо знають логін, можуть ввести готову посилання або знайти через пошук і почати перегляд. Залишаючись “невидимкою” за допомогою описаних вище варіацій можна глянути і відео. Інтернет-ресурси, через які також можна увійти, не дають повних відомостей і часто відображають їх не так, як в оригіналі, однак це непоганий варіант. Спробуйте, у вас все вийде!

Моя довідка - Корисні поради