Як читати директ в Инстаграме на ПК

Як читати директ в Инстаграме на ПК

У веб-версії соціальної мережі Instagram була виявлена функція особистих повідомлень. В Твіттер-акаунті розробниці Джейн Манчун Вонг можна знайти результати аналізу коду деяких соціальних майданчиків і майбутніх релізів.

У Инстаграме провели тестування особистих повідомлень для веб-версії.
Як читати директ в Инстаграме на ПК

Через деякий час після додавання твіти про нововведення в Instagram, соціальна майданчик прикрила доступ до Direct в веб-версії сайту. Techcrunch заявили про те, що Instagram не проводив тестування функції на юзерах. А сама веб-версія майданчика не може зрівнятися з мобільним додатком Instagram.

VentureBeat поділилися своїми думками на цей рахунок. Якщо Instagram директ на ПК з’явиться раніше, ніж інші відсутні опції, це стане підтвердженням того, що Facebook має намір розвивати настільки перспективний напрямок у розвитку соціальної мережі, як обмін повідомленнями між користувачами.

В New York Times заявили про можливе об’єднання повідомлень в Instagram з Facebook і WhatsApp Messenger. Цю ідею пропонує Марк Цукерберг. Чи йому вдасться втілити задумане, і підтримає його аудиторія користувачів – питання другорядної значущості.

Але одне можна стверджувати напевно: популярні майданчики продовжать функціонувати окремо, як це було і раніше, а от «зв’язок» між користувачами різних соціальних мереж стане простіше і доступніше.

Деякі користувачі навіть не підозрюють про те, скільки функцій доступно в веб-версії Instagram, тому часто віддають перевагу мобільному додатком. Безумовно, Instagram з ПК має деякі обмеження, але з допомогою комп’ютера можна завести новий профіль і вести його без всяких проблем. А щоб передати інформацію одній, досить зайти в директ в Инстаграме через комп’ютер.

Сучасні браузери дозволяють працювати в соціальній мережі з ПК. А додатковий софт надає користувачеві відсутні можливості. Але, на жаль, далеко не все з того, до чого звикли рядові користувачі платформи. Instagram як написати в директ з комп’ютера: розберемо основні моменти.

Як читати директ в Инстаграме на ПК

Де знайти Direct в Instagram в ПК?

Існує кілька способів, як відкрити директ в Инстаграме на комп’ютері:

  • Офіційне додаток для комп’ютера;
  • Софт в мережі Інтернет;
  • Емулятор.

Кожний з перерахованих варіантів має свої переваги і недоліки. Основні мінуси: Instagram запускається на Windows 10. Інші версії ОС не підтримують додаток. Користувач повинен оновити операційну систему для нормальної роботи програми.

Ви можете завантажити емулятор (спеціальний софт для запуску мобільного додатка на ПК), але він також не завжди підтримується комп’ютерами. Щоб емулятор працював швидко і справно, потрібна потужна техніка, так як ПК запустить ще одну операційну систему для включення програми.

Що стосується онлайн-сервісів для директ Instagram на комп’ютер, то більшість з них є платними. Крім того, такі сервіси часто виявляються шахрайськими проектами. Користувач ризикує втратити доступ до особистого аккаунту, оскільки він вводить особисті дані для авторизації на «лівому» сайті.

Як зайти в Direct в Instagram з комп’ютера: елементарний спосіб

Instagram директ з комп’ютера увійти: важлива інформація для новачка. Що робити? Скачайте і встановіть офіційний додаток. Відвідайте Microsoft Store, введіть потрібний софт в пошуковому рядку. Ось так виглядає офіційне додаток для установки на ПК:

Як читати директ в Инстаграме на ПК

Зайдіть на персональну сторінку в Instagram через додаток. Звідти ви зможете потрапити в Direct, та «надіслати звістку» вибраного користувача. Робиться це просто: приблизно так само, як через мобільний додаток для Android і iOS.

Якщо у вас старий ПК, і ви не плануєте оновлювати ОС, пошукайте хороший емулятор.

Як написати повідомлення Direct з ПК через емулятор?

Instagram як писати в директ з комп’ютера: встановіть емулятор, якщо хочете відправити особисте повідомлення одного з ПК. Скачайте актуальну версію програми (наприклад, емулятор BlueStacks).

Якщо програма не запуститься, пошукайте інші варіанти. Ви можете встановити програму GenyMotion – вона працює не гірше.

Як читати директ в Инстаграме на ПК

Що являє собою ця програма? Це копія ОС Андроїд. Скачайте apk-файл для подальшої установки. Введіть особисті дані та авторизуйтеся на популярній платформі.

При використанні емулятора ви не знайдете відмінностей між програмою і офіційним мобільним додатком Instagram. Все працює за єдиною схемою. Як відкрити директ в Instagram на ПК за допомогою програми? Відповідь: відкрийте Директ так само, як і в мобільному софті. Система відобразить перебування юзера на майданчику з мобільного пристрою.

Як відкрити Direct в Инстаграме з ПК через онлайн-сервіси?

Якщо згадані варіанти не підходять для роботи, і ви не знаєте, як подивитися директ в Инстаграме через комп’ютер, скористайтеся відповідним сервісом в Інтернеті. За використання деяких сервісів доведеться заплатити.

Популярні сервіси:

  • Directbulksender;
  • Okogram;
  • Idirect.

Всі вони можуть похвалитися зручним інтерфейсом. Директ Instagram на комп’ютері онлайн відображається просто і зрозуміло. В цьому розбереться навіть недосвідчений користувач.

Висновок

Ви ознайомилися з декількома способами відправки особистих повідомлень і тепер знаєте, де директ в Инстаграме на комп’ютері. Якщо будь-який із способів вам не підходить, пробуйте інші варіанти. Шукайте безпечні і перевірені сайти, щоб не втратити доступ до особистого аккаунту в Instagram. Веб-версія популярної платформи + додатковий софт = повноцінне ведення профілю без використання мобільного додатку.

Моя довідка - Корисні поради