Як анонімно дивитися історії в Instagram – простий метод

Instagram – соціальна мережа, яка з’явилася в 2015 році і завоювала серця багатьох користувачів. Своїми функціями instagram переманив більшість користувачів інших соціальних мереж.

Це відмінна майданчик не лише публікацій своїх фотографій і відео, але і просування свого бізнесу. Відмінний спосіб підтримувати увагу до своєї персони, постійно публікувати актуальні і нові історії. Кожен бажаючий може переглядати сториз іншого користувача, якого підписано або користувача з відкритим профілем.

Однак, в силу різних життєвих обставин виникає необхідність анонімно дивитися історії в instagram. У кожного, хто дивиться історії Instagram інкогніто, переслідує свої цілі. Звичайно, спеціальних інструментів у мобільному додатку для смартфонів instagram анонімно дивитися не існує.

Які способи перегляду чужих історій існують? Спочатку перерахуємо, а потім розглянемо:

  • Реєстрація нового профілю;
  • Установка спеціального розширення для браузера;
  • Завантаження і установка програми на телефон.

Самий швидкий, менш витратний спосіб, перегляду чужих історій – зареєструвати новий лівий профіль. Далі через пошуковика знайти потрібного користувача і подивитися його сториз, якщо профіль відкритий і не стоять приватні налаштування.

Увага! Для реєстрації нового аккаунта в instagram необхідний номер телефону або електронна пошта. Якщо сториз опублікована списку кращих друзів, то її бачать тільки користувачі з цього списку, також якщо встановлені приватні настройки, то ви можете бачити, що власник сторінки опублікував сториз з основного профілю, але переглянути з лівого не зможете, тому що її навіть не побачите.

Додаток дозволяє проходити авторизацію декількох акаунтів – це великий плюс, достатньо буде лише переключитися з одного на інший. Однак, існує великий мінус, щоб дивитися історії закритого профілю доведеться на нього оформити заявку на підписку.

Як анонімно дивитися історії в Instagram   простий метод

Розширення для анонімного перегляду

Для більш продуманих і не хочуть витрачати свій час на створення фейкових сторінок, існує більш просте рішення. Ви віддаєте перевагу частіше сидіти в инстаграме через комп’ютер і ставите питанням, як подивитися історію анонімно? Тоді читайте уважно інформацію для вас. Перш за все, встановіть браузер Google Chrome, тому що, саме для нього розробили спеціальне розширення для google. Завантажити та встановити розширення легко і просто, достатньо в настройках браузера перейти в пункт розширення і вибрати Chrome IG Story.

Читайте також:
Хештегі в Инстаграмм для лайків і передплатників у 2019 році

Розширення працює тільки з комп’ютера. У браузері верхньому правому куті ви побачите іконку Instagram. Щоб дивитися сториз анонімно, необхідно авторизуватися на сайті, ввести свій логін і пароль.

Важливо! Зовнішній вид инстаграма буде відрізнятися від додатка. Автоматично історії не перегораються, щоб подивитися сториз іншого користувача, спочатку треба закрити одну історію, потім відкрити іншу.

Програми для скачування та перегляду

Як дивитися сториз instagram анонімно на смартфоні? Можна скачати і встановити спеціальну програму на смартфон, як на ОС Андроїд, так на iOS. При викачуванні і використанні таких програм, необхідно враховувати, що вони не є офіційними, і повністю виключити їх безпеку ніхто не може.

Щоб завантажити та встановити програму для андроїд, досить зайти в Play market , набрати додаток «StoryView for Instagram». Встановивши додаток, ви можете інкогніто дивитися сторіс цікавлять людей. Завантаження безкоштовне.

Для iOS програма називається так само, її можна скачати з App Store, вона доступна для версії iOS 8 і вище. Вона безкоштовна, її інтерфейс однаковий з оригінальним додатком соціальної мережі. Тепер анонімність вам забезпечена не тільки з комп’ютера, але і з телефону. Найцікавіше, що при наявності даної програми на вашому смартфоні, необхідність у створенні фейкового профілю просто відпадає.

Отже, вище ми розглянули кілька способів анонімного перегляду. Яким саме скористатися вирішувати тільки вам. Але користувачі, які бажають залишитися непомітними будуть постійно придумувати нові способи, щоб спостерігати з боку за віртуальним життям. Сториз на сьогоднішній день – це невід’ємна частина активного користувача инстаграма. Тепер відстежувати акаунт потрібну людину анонімно легко і просто, не створюючи «лівих» сторінок.

Моя довідка - Корисні поради