Як анонімно дивитися історії іншого користувача Instagram

Stories – зручний спосіб розміщення коротких відео і фотографій. Власник станиці зможе побачити кількість глядачів, перейти до них на сторінку. Анонімний перегляд Історій в Инстаграме допоможе переглядати матеріали, які опублікували друзі або знайомі.

Анонімний перегляд з комп’ютера

Через веб-версію соціальній мережі можна переглядати фотографії, відео та Історії. Недоступні тільки: публікація і деякі розділи в Налаштуваннях.

Для перегляду Stories на сторінці друзів, користувач може перейти до них на сторінки або клацнути по значку аватарки в Стрічці.

Способи, як дивитися Історії анонімно:

 • розширення для браузера (Google Chrome);
 • онлайн-сервіси.

Як анонімно дивитися історії іншого користувача Instagram

З допомогою останнього можна не тільки дивитися, але і викачувати відео і фото в Instagram. Власник сторінки не дізнається, що опубліковані ним матеріали були скопійовані іншим користувачем.

З останніми нововведеннями, один із способів став неактуальний: вийти зі своєї сторінки і переглядати без авторизації. Зараз, разлогинившись, можна проглядати тільки Стрічку, а в розділі Історії з’явиться повідомлення: Авторизуйтесь, щоб дивитися.

Це обмеження введено для отримання коректної статистики за профілем. Також заборонений перегляд навіть через сторонні сервіси закритих акаунтів. Тобто, отримати доступ до Актуального і Історіями можна тільки з відкритих профілів.

Розширення браузер: Web IG Story

Розширення – це додаткові інструменти, які знаходяться у верхньому рядку браузера, поруч з налаштуваннями. Користувач може включати їх при необхідності.

Web IG Story призначене не тільки для анонімного перегляду Історій, але і допоможе завантажити фотографії, знайти людину, на яку не оформлено передплату і дозволить переглядати IGTV з комп’ютера.

Як анонімно дивитися історії іншого користувача Instagram

Щоб встановити розширення, власник комп’ютера повинен підключитися до Google Account. Після цього стають доступні теми та розширення для браузера Google Chrome.

Інструкція, як завантажити і скористатися доповненням:

 1. Зайти в браузер Google Chrome – три точки зверху «Налаштування».
 2. Опуститися за списком до «Додаткові інструменти» — Розширення.Як анонімно дивитися історії іншого користувача Instagram
 3. З’явиться вікно з уже встановленими доповненнями – вкладка у правому верхньому куті.
 4. Відкрити меню – внизу «Магазин Chrome».Як анонімно дивитися історії іншого користувача Instagram
 5. У пошуку введіть назву: «Web IG Story» — Отримати.

Розширення виконано у вигляді мобільного пристрою, тому доступні не тільки функції анонімного перегляду та скачування сторіс, але і розміщення публікацій в Instagram.

Схожі інструменти для роботи з Stories:

 • App Phone for Instagram. Функціональна мобільна версія соціальної мережі;
 • IG Stories. Скачати свої або чужі Історії і Актуальне;
 • Savogram. Для скачування публікацій Стрічки Stories.

Щоб використовувати одне з розширень, потрібно авторизуватись з офіційного сайту. При цьому, перегляд Історій буде доступний у «прихованому» режимі.

Сервіс онлайн: Gramster

За допомогою сайту Gramster можна переглядати тимчасові публікації, завантажувати фотографії і аватарки в повному розмірі. Останній пункт також стосується і закритих профілів, а от перегляд Історій з такої сторінки неможливий.

Gramster – не єдиний у своєму роді, але володіє простим інтерфейсом і мобільним додатком, який можна завантажити прямо з офіційного сайту.

Щоб подивитися Stories слід:

 1. Перейти в Instagram і скопіювати посилання на іншого користувача.
 2. Повернутися до gramster.ru – вставити отриманий адресу.Як анонімно дивитися історії іншого користувача Instagram
 3. Переглядати отримані Історії.

Додаткова функція «Завантажити Stories» або публікації доступна в окремому розділі. Користувач отримає фотографію або відео в повному розмірі, достатньо вставити посилання на потрібний пост.

Сервіс працює, як з комп’ютерною версією, так і з мобільного. Для смартфонів передбачено додаток, що володіє тим же функціоналом веб-версії.

Схожі онлайн-сервіси для анонімного доступу до Історій:

 • StoryInsta.com. Вставити посилання на сторінку іншого користувача та переглянути останні знімки;
 • InstaStories.com. Можна вказати нікнейм (з «собачкою» або без неї), вставити адресу;
 • Storiessig.com. Ввівши нікнейм, користувачеві буде доступний повний опис профілю, аватарка, список опублікованих матеріалів та їх кількість.

Як анонімно дивитися історії іншого користувача Instagram

Для цього методу не потрібно встановлювати розширень або програм. Щоб переглядати чужі Історії досить стабільного підключення до Інтернету.

3 способи залишитися анонімним з телефону

Дивитися анонімно Stories можна зі смартфона, встановивши додаток або створивши другий профіль. Онлайн-сервіси не так зручно, і щоб відкрити чужий профіль, потрібно відкривати відразу Instagram і браузер.

Для мобільних пристроїв передбачено цілий каталог додатків на Android і iOS.

Три способи, як залишитися непоміченим власником профілю:

 • встановити одну з програм;
 • створити інший профіль і підписатися;
 • використовувати онлайн-сервіси.

Кожен із запропонованих варіантів буде корисний, якщо потрібно завантажити або постійно стежити за оновленнями іншого користувача анонімно. Наприклад, у мобільних додатках та онлайн-сервіси доведеться регулярно вводити посилання і самостійно перевіряти оновлення Stories.

Підписуючись з другого аккаунта, користувачеві будуть приходити повідомлення, як тільки з’являться нові публікації. Також, це єдиний спосіб, як дивитися Історії і Актуальне закритого профілю.

Додавання облікового запису другого – найдієвіший

У Инстаграме заборонено створювати ботів і фейкові сторінки, якщо на сторінці немає публікацій – вона буде заблокована. Але при регулярному оновленні, профіль розцінюється як «живий».

В якості перших публікацій можна додавати фотографії зі стічних сервісів або скористатися картинками з Google.

Щоб створити другий профіль, потрібно заново пройти процедуру реєстрації. Завести сторінку на вже використані дані не можна. Тому, користувач повинен завести новий електронний ящик або номер телефону. В подальшому, можна перемикатися між акаунтами, використовуючи вкладку «Друга обліковий запис».

Інструкція, як зареєструватися повторно:

 1. Зайти в додаток Instagram зі своєї сторінки – Налаштування.
 2. Перегорнути список вниз «Вийти з облікового запису».Як анонімно дивитися історії іншого користувача Instagram
 3. Натиснути: «Переключити профілі» або «Додати новий».

Після реєстрації обов’язково підтвердити вказану електронну адресу чи номер. Перегляд Історії можливий тільки в тому випадку, якщо потрібний користувач схвалить заявку на підписку. Стосується закритих сторінок, які не можна побачити через онлайн-сервіси або програми.

Користувач може додати опис, згенерувати оригінальний нікнейм. Важливо: хоча б раз на місяць публікувати фотографії або картинки, ставити лайки і залишати коментарі раз в тиждень. Залишати другий аккаунт без аватарки не можна, інакше він буде розцінений як «бот».

Власник іншого профілю може або відмовити в підписці, або заблокувати перегляд Історій. В такому випадку, переглянути нові записи і тимчасові публікації не можна.

Щоб своєчасно отримувати сповіщення про появу оновлень, слід:

 1. Перейти з другого профілю на сторінку потрібного користувача.Як анонімно дивитися історії іншого користувача Instagram
 2. У правому верхньому куті три крапки «Налаштування» — Включити повідомлення про історії.

Те ж можна зробити і з публікаціями в Стрічці: як тільки інша людина опублікує нове фото або Stories – у рядку повідомлень на смартфоні з’явиться сповіщення.

Таким чином, можна першим переглядати з’явилися оновлення. З Історій можна робити скріншоти або відправляти їх друзям – власник сторінки не буде повідомлений.

Просте і зрозуміле додаток: Gramster (альтернатива сервісу)

Мобільний додаток від сервісу Gramster – одне з найпопулярніших серед користувачів, які хочуть анонімно переглядати чужі Історії.

Необов’язково авторизовуватись, щоб отримати доступ до перегляду. Додаткові функції входить: скачування Stories, повідомлення про оновлення, завантаження трансляцій.

Інструкція, як використовувати Gramster:

 1. Завантажити та встановити з офіційного магазину App Store або google Play.
 2. Увійти без авторизації – Дозволити доступ до інформації.Як анонімно дивитися історії іншого користувача Instagram
 3. У нижній панелі кнопка «Пошук» — ввести нікнейм потрібної людини.
 4. Перейти на сторінку – Стежити.Як анонімно дивитися історії іншого користувача Instagram

Після того, як профіль відкриється, з’являться всі Історії і Актуальне, які були додані раніше або за останню добу. Щоб встановити оповіщення, потрібно перейти в «Налаштування» і вибрати параметри.

Для захисту даних і доступу до програми, власник смартфона може встановити спеціальний код. З його допомогою, подивитися за ким стежить користувач буде неможливо.

З Gramster можна стежити за будь-якою кількістю сторінок, а також завантажувати будь-які типи медіа-файлів.

Мобільний сервіс онлайн: IG Spy Bot

Один з незвичайних способів, як стежити за іншим користувачем – скористатися Telegram-ботом. Щоб відшукати сервіс, потрібно відкрити месенджер і ввести в повідомленнях назва: IG Spy Bot.

Бот працює за таким принципом:

 1. Зайти в повідомлення і натиснути «Старт».
 2. Надіслати нікнейм потрібної людини.Як анонімно дивитися історії іншого користувача Instagram
 3. За пару секунд бот надішле не тільки Історії, але й публікації, аватар, IGTV і Актуальне.Як анонімно дивитися історії іншого користувача Instagram

Всі файли будуть доступні для швидкого скачування та перегляду. Якщо Stories більше десяти фотографій або відео – відповідь бота займе пару хвилин. Інформація про те, що хтось скачав дані не буде отримано власником сторінки.

Користуючись ботом, можна отримати повний набір даних з чужого профілю, зберегти або переглянути в чаті Telegram.

Такий спосіб буде працювати лише в тому випадку, якщо у користувача є профіль в месенджері. Зі схожим функціоналом: InstaSave, де можна вибрати публікації, які потрібно завантажити або показати. З допомогою зазначених способів, анонімний перегляд Історій в Инстаграме – не така складна задача.

Моя довідка - Корисні поради