Хто відписався в Инстаграме з комп’ютера онлайн: за допомогою програм

Хто відписався в Инстаграме з компютера онлайн: за допомогою програм

Кількість передплатників — один з найголовніших критеріїв успішного облікового запису. За цими даними стежить кожен користувач цієї соціальної мережі — до цього цифрі і судять про популярність людини або компанії. Іноді з’являється необхідність з’ясувати тих, хто відписався від користувача без смартфона. В цьому випадку для з’ясування знадобиться комп’ютер з доступом в інтернет.

Як подивитися хто відписався в Инстаграме з комп’ютера

Найпростіші способи — без установки сторонніх додатків. Досить скористатися стандартним браузером, достатньо лише знати спеціальні сайти, що надають необхідні послуги.

Можна подивитися з комп’ютера

Так, достатньо використовувати лише сайті соціальної мережі. Щоб з’ясувати, хто з передплатників «втік», доведеться зробити наступне:

 • Зайти на сайт Instagram, і пройти процедуру авторизації на потрібний обліковий запис.
 • Залогувавшись у, потрібно зайти в профіль облікового запису. Кнопка профілю виглядає як силует людини (голови і плечей).
 • Зайти в розділ з передплатниками. Тут відображені користувачі, підписані на обновленияктоиз нього цієї людини.
 • Знайти відсутніх. Для цього потрібно повністю переглянути список, і визначити, «пропащих». Згадати, хто в минулому підписався на аккаунт, і зараз відсутній в списку.
 • Цей спосіб найбільш простий, не потребує жодного додаткового комплекту програм, використання сторонніх підозрілих сайтів. Але для використання доведеться запам’ятовувати передплатників, що може виявитися непосильним завданням, при кількості користувачів більше сотні. Проблему може скласти факт відписки більшості передплатників за один раз — людина не буде здатна «відловити» в пам’яті кожного з них.

  Варто пам’ятати і про те, що якщо користувач видаляє свій instagram-аккаунт, то він автоматично пропадає як передплатник у всіх тих, на кого він був підписаний. Це доведеться перевіряти окремо — вбивати можливих віддалених користувачів пошукової вкладці.

  Оскільки Instagram не надає докладну статистику про передплатників (тільки загальну інформацію), і не має жодних сервісів/послуг (навіть платних) щодо їх відстежуваності, то для пошуку відписатися серед кількох сотень доведеться користуватися послугами сторонніх сервісів. З них варто виділити наступні:

  • FriendFollow.
  • Crowdfire.
  • StatusBrew.
  • UnFollowGram.
  • Picalytics.

  Хто відписався в Инстаграме з компютера онлайн: за допомогою програм

  Це одні з найбільш надійних сайтів. Інші володіють меншою надійністю популярністю, а тому краще вибрати один з вище перерахованих.

  У всіх цих сайтів приблизно однаковий принцип дії і роботи — відрізняються вони лише в незначних деталях. Частина з них безкоштовні, а за користування рештою доведеться заплатити (діставши функціонал багатший). І варто відзначити, що не у всіх є російська мова,що може стати перешкодою для користувачів, які не знайомі з англійською мовою.

  Робота з сайтами не повинна здатися складною. Спочатку необхідно зареєструватися на обраному сайті, після чого авторизуватися на потрібний обліковий запис Instagram через цей сервіс. Це необхідно для відстеження статистики, і без авторизації, як би цього не хотілося, не обійтися.

  Залишилося знайти і перейти у вкладку з отписавшимися користувачами. Зазвичай вона має назву «Unfollowers», або схоже з цим. Там і буде міститися вся зібрана статистика. Різні сервіси надають різну інформацію, здатні відловлювати точний час, в яке користувач відписався від аккаунта.

  З допомогою програм

  У відсутність бажання возитися сайтами, варто спробувати встановити спеціальне програмне забезпечення. Програми будуть працювати в фоні, і бути постійно готовими до використання. На відміну від сайтів — на них потрібно постійно заходити і практично завжди проходити авторизацію.

  Яскравим представником є Statusbrew. Сервіс, крім соціальній мережі Instagram може також стежити за фоловерами з Твіттера.

  Хто відписався в Инстаграме з компютера онлайн: за допомогою програм

  Для користування, потрібно пройти процедуру реєстрації, увійдіть в програмі. Залишається підключитися до потрібного профілю в Инстаграме, і на відповідній вкладці відстежувати користувачів, які відписалися. Відстеження, як іво всіх інших випадків, ведеться з моменту реєстрації. Тому додаток фізично не здатне відобразити відписатися за більш ранній період.

  Базова версія програми безкоштовна. При бажанні відкрити доступ до розширеним функції — доведеться розплатитися. Вартість — доларів США в місяць.

  Моя довідка - Корисні поради