Хто відписався в Інстаграмі – як подивитися з допомогою програми?

Соціальні мережі давно стали нашим другим домом, у них зберігаються фотоальбоми, улюблена музика і контакти всіх друзів, більше того, там же ми можемо знайти нових і цікавих людей, які здатні змінити наше життя. Для кого-то великі ресурси, на зразок Інстаграмма, навіть стають роботою. Але, занурюючись в нову для нас середовище, ми часто стикаємося з питаннями і проблемами, на які поки не знаємо відповіді.

Особливо, якщо ставимо всі фішки на той самий Instagram і сподіваємося, що вони окупляться. Так, у початківців блогерів частою проблемою стає ведення статистики відписок, щоб бачити, хтонавіщоколи вирішив піти від вашого контенту. Давайте розберемося, як можна дізнатися про відписках, і які шляхи для цього існують.

Способи дізнатися, хто відписався в Інстаграмі

Способів дізнатися, хто відписався від вас в додатку Instagram, безліч, але всі вони діляться на ефективні і малоефективні. Так, можна просто запам’ятовувати кожного свого передплатника і пам’ятати, скільки у вас їх все, щоб, коли відбудеться зменшення аудиторії, просто звірити список і дізнатися, хто це був.

Так, такий метод застосуємо, коли ваш профіль переглядає 100-200, а може і 1000 чоловік, але, коли рахунок йде на десятки тисяч, техніка втрачає свою актуальність повністю.

Причин для того декілька, і давайте розберемося в них, щоб зрозуміти, яке рішення від сервісів ми чекаємо:

  • Високий потік передплатників. В основу даного методу закладається ідея, що ви точно пам’ятаєте, хто на вас підписався. Однак, статистика – наука невдячна, і вона тим менш точна, ніж великі числа в ній фігурують, як би не парадоксально це звучало. Коли у вас популярний проглядається профіль, щодня на ваш аккаунт буде приходити сотня людей, 50 з них захоче підписатися. Легко тримати в головах сотню людей, але десятки тисяч в ній вже укладаються з працею, та й навіщо вам зайві труднощі?
  • Баланс. Як вже говорилося, щодня на популярні профілі підписуються тисячі людей і, як не дивно, відписується, у разі неправильного ведення облікового запису, така ж кількість або трохи менше. Відповідно, до вас прийшло 50 чоловік, пішло 49. При поверхневому погляді на цифри ви зрадієте нового передплатника, і навіть не будете розбиратися, хто це. Це навішує рожеві окуляри на статистику про стягнення аудиторії і заважає вам розвиватися. Відповідно, нам необхідний сервіс, який буде точно відображати кількість прибулих і убывших користувачів за одиницю часу.
  • Неможливість ведення статистики. При описаному вище методі вам доведеться або вручну вводити значення в калькулятор і вираховувати відсотки, або зовсім записувати в блокнот і в кінці місяця якимось чином маніпулювати з ними. Так не годиться. Нам необхідна можливість будувати наочні діаграми, без прямої участі користувача, і показувати вкрай точні дані по всіх сфер ведення профілю. Перший пункт важливий тому, що візуальну інформацію людина сприймає й засвоює в рази швидше сирих чисел.
Читайте також:
Як подивитися статистику в Instagram (Instagram)

Хоч розбір мінусів такого дурного методу ведення статистики і виглядає марним, хоча даними способом все ще користуються багато новачків, але він необхідний, в першу чергу, для того, щоб ви зрозуміли, якою вам необхідний функціонал. Звичайно, у міру розвитку аудиторії і блогера відповідно, будуть з’являтися нові вимоги, необхідно буде отримувати більше інформації або навіть складати бази даних ваших шанувальників.

І тут ми отримуємо останній важливий параметр хорошої програми для відстеження відписок у Інсте – масштабованість і орієнтованість на зростання.

Хто відписався в Інстаграмі   як подивитися з допомогою програми?

Онлайн сервіси для відстеження відписатися

При згадці додатків, що дозволяють вести статистику, відразу ж в голову приходять веб-сервіси, адже вони дуже зручні і не вимагають постійної прив’язки до телефону або, навпаки, комп’ютера. Але все ж найчастіше вони орієнтовані на десктопну версію Инстаграма.

Недолік у них один – кривизна, адже, на відміну від повноцінного програми на java під мобільні пристрої, написати веб-додаток може кожен починаючий програміст з базовим набором навичок. З цього ми отримуємо основні недоліки – постійні баги, неправильний підрахунок статистики і банальна відсутність проксі, що може стати причиною тимчасової блокування облікового запису.

Для тих, хто не займається програмуванням, всі ці слова звучать абстрактно і незрозуміло, проте вони необхідні лише для того, щоб ви ретельніше відбирали рішення в мережі, спираючись на їх популярні недоліки.

Програми для перевірки відписок

А це вже більш серйозний і професійний підхід. Так, нерідко такий софт має умовний «Преміум», без якого велика частина функцій буде для вас недоступна. Але давайте згадаємо про необхідної масштабованості, що згадувалося раніше.

Без вкладень програми все ще будуть видавати вам основну статистику, якої достатньо новачкові, а в разі стрімкого зростання – досить витратити трохи грошей, і до вашого розпорядження буде вже більш багатий функціонал.

Читайте також:
Офіційний Instagram Філіпа Кіркорова: нові фото і відео в Instagram в 2019 році, біографія, особисте життя, зростання, діти, останні новини

Ну, і як згадувалося раніше, такі програми зазвичай написані і працюють на голову вище, ніж їх веб-прототипи. Встановлювати їх необхідно на ваш смартфон, що також дуже зручно.

Хто відписався в Інстаграмі   як подивитися з допомогою програми?

Як подивитися з комп’ютера

Крім вищеописаного методу перегляду відписок, який вкрай зручний для веб-версії Инстаграма, варто згадати один популярний онлайн-сервіс, який прекрасний у своєму мінімалізмі – Unfollowgram.

Якщо вам не потрібні ті барвисті графіки і статистика, які ми згадували вище, то це безперечно ваш вибір. Відображення кількості відписатися і посилання на їх профілі – що ще може знадобитися?

Рекомендовані програми

А ось переходячи до більш серйозної артилерії, не можна не згадати StatusBrew – найпопулярніше З під IOS і Android. Саме його мультиплатформеність і є одним з головних плюсів, але також у ньому є все те, що ми описували в списку важливих компонентів правильного застосування.

Так, ви можете проглядати барвисту статистику, є можливість доплатити і отримати більш широкий функціонал, а також можна встановити звітний період, за який і буде зібрана інформація.

Як видалити передплатника

Але буває і зворотна ситуація, коли ви, навпаки, хочете як-то видалити користувача з своїх передплатників, які з різних причин. Тут є єдиний вихід – забанити йому доступ до свого профілю. Інших способів насильницької відписки сервіс не передбачає. Та й навіщо? Раптом нещасливий користувач захоче знову на вас підписатися?

Моя довідка - Корисні поради