Хто відписався в Инстаграме: як дізнатися на телефоні – на Андроїд і Айфоні

Кількість передплатників — головний показник облікового запису в соціальній мережі Instagram. За цим числом стежать абсолютна більшість користувачів. І для точного аналізу ситуації і подальшого просування аккаунта необхідно знати, хто з передплатників відписується.

Як подивитися в Инстаграме хто відписався

Хто відписався в Инстаграме: як дізнатися на телефоні  на Андроїд і Айфоні

Детально дізнатися про людей, описавшихся від аккаунта можна кількома способами. Виконати це можна на всіх версіях мобільних операційних систем, де можна встановити додаток Instagram.

Основні способи пошуку

Самий незвичайний спосіб — за допомогою програми Instagram. Вона існує для всіх мобільних операційних систем, цим способом можна скористатися на будь-якому мобільному пристрої.

 • Для початку потрібно запустити програму, і при необхідності пройти авторизацію на потрібний запис, ввівши ім’я користувача, номер мобільного або адресу пошти у перше поле, і пароль в інше.
 • Після успішного входу в обліковий запис, потрібно перейти у вкладку профілю — крайня права вкладка знизу, із зображенням силуету людини.
 • На верхній частині екрану будуть три числа. Перше — кількість публікацій, друге — передплатників, третє — підписок. Необхідно тапнути по другому числу.
 • Додаток видасть список користувачів, підписаних на аккаунт.
 • Тепер залишається тільки уважно переглянути список передплатників, і по пам’яті знайти відсутніх. Відсутні люди будуть тими, хто відписався від аккаунта.
 • Складність полягає в тому, що при великій кількості підписаних людей всіх запам’ятати вкрай складно. Особливо коли більшість людей є незнайомцями, і з ними власник облікового запису не спілкувався. А якщо за малий термін зникло безліч передплатників, то згадати всіх навіть людині з відмінною пам’яттю неможливо.

  А якщо передплатник просто видалити свій аккаунт в соціальній мережі, він також зникне зі списку підписаних користувачів. Якщо є бажання перевірити цей факт, то доведеться всіх «підозрюваних» пробивати через пошук. Він знаходиться у другій вкладці зліва (іконка лупи). Перейшовши в нього, потрібно буде ввести дані колишнього передплатника в пошуковий рядок, розташовану у верхній частині екрана.

  Для більш ефективного пошуку потрібно вдаватися до допомоги додатків від сторонніх розробників. Частина з них працюють під операційною системою iOS, інші — під Android.

  На айфоне

  Один з додатків для пошуку відписатися — InstaReport. Для айфонів це практично найкращий варіант для досягнення цієї мети.

  Додаток встановлюється безкоштовно. Після установки і запуску необхідно залягання в потрібний обліковий запис Інстаграмма через це додаток, натиснувши кнопку «Увійти за допомогою Instagram». Потрібно ввести коректні дані від профілю — без авторизації додаток не зможе збирати статистику про передплатників облікового запису. Також потрібно підтвердити право доступу додатки конфіденційної інформації користувача.

  Хто відписався в Инстаграме: як дізнатися на телефоні  на Андроїд і Айфоні

  Після цього програма почне активно відстежувати відписатися користувачів. Потрібний пункт – «Віддалені отслеживатели». Спочатку там цифра нуль — програма не може відстежувати ранні відписки користувачів. Коли користувач відпише — цифра відразу зміниться. При бажанні протестувати це не складе труднощів.

  Хто відписався в Инстаграме: як дізнатися на телефоні  на Андроїд і Айфоні

  Коли в цій графі з’являться користувачі, досить тапнути по даному пункту. Програма відображає детальну інформацію про цих користувачів.

  Для айфонів є ще одна програма для відстеження зниклих передплатників — Follow Track. Крім цієї функції програма може наступне:

  • Намалювати графік збільшення/зменшення кількості передплатників.
  • Показати список користувачів, які заблокували цей профіль.
  • Відобразити кращих подисчиков — хто залишає більше лайків та коментарів.
  • Видати передплатників-примар.
  • Показати передплатників, на які цей аккаунт також підписаний.

  Через андроїд

  На пристроях з операційною системою Android можна встановити свої додатки. Всі вони викачуються безкоштовно з магазину, але у деяких є платний функціонал.

  Follow Cop — одна з програм для відстеження передплатників. За принципом дії вона не відрізняється від всіх подібних — вона стежить за переліком передплатників, і зазначає кожного з відписатися в окремий список. Для цього додатком для коректної роботи знадобиться доступ до аккаунту з його обліковими даними. Дані не будуть використовуватися програмою, єдиний момент — аккаунт автоматично підпишеться на instagram-аккаунт цього додатка.

  Також програма не вміє визначати відписатися людей в період до її встановлення. Не варто очікувати від неї неможливого.

  Скачується додаток беспатно з магазину Play Маркет. Установка відбувається дуже просто — достатньо знайти додаток у магазині (написавши її назву в рядок пошуку), натиснути «Встановити», та прийняти умови установки. Все інше виконується автоматично.

  Після успішної установки програми можна відкрити навіть не виходячи з магазину Play Маркет. На місці кнопки «Встановити» з’явиться кнопка «Відкрити». Або ж відкрити програму звичайним способом — з меню програми Андроїд, або відразу з одного з робочих столів (якщо оболонка системи не передбачає загального меню для всіх програм).

  Після запуску програми вона попросить залогуватися в потрібний обліковий запис соціальної мережі Instagram. В запропоновані поля потрібно ввести пароль та ім’я користувача або адресу електронної пошти, або номер мобільного телефону). Після чого натиснути кнопку «Login» (Увійти).

  Тепер програма буде автоматично збирати статистику про передплатників. Потрібна інформація буде розташовуватися в розділі «Recent Unfollowers» («Недавно отписавшиеся»). Додаток – скачується безкоштовно, значить зрідка екран може перекриватися рекламою, яку варто відразу закрити.

  Надалі залишиться тільки періодично перезапускати програму. Розділ буде поповнюватися цифрою, що вказує на кількість відписатися, і надавати список з даними про цих користувачів.

  Через програми

  Можна скористатися ще одним додатком – «Follower Tracker for Instagram». Вона також безкоштовно, та з легкістю скачується з Play Маркет. Принцип користування такою ж, як і в попередньому випадку — після установки достатньо авторизуватися в потрібний обліковий запис Инстаграма. Програма дасть запросна отримання даних про облікового запису. Без цього зібрати інформацію про передплатників у неї не вийде. Турбується не про що: додаток не отримує прав на редагування або видалення постів і фотографій, а також на відправку повідомлень Direct.

  Пункт «Followers Lost» відповідає за відображення кількості відписатися користувачів і докладну інформацію про них. Перевіряти це можна в будь-який зручний час. При бажанні стару статистику можна очистити — натиснути на кнопку «Clear».

  Моя довідка - Корисні поради