Хто відписався в Инстаграме: додаток для Android і iOS

Для користувачів важливу роль відіграє взаємний фоловінг в Инстаграме, тому вони завзято дотримуються порядок алгоритму ведення своєї сторінки: підписуються і відписуються тільки у відповідь, і, як можна швидше.

Однак проводити ручної моніторинг досить складно і частково недоцільно, як за часом, так і по інших витрачених ресурсів. Цей процес можна повністю автоматизувати, завдяки програмам «Хто відписався в Instagram».

Хто відписався в Инстаграме: додаток для Android і iOS

Популярні програми, для відстеження відписок

В принципі, для того, щоб дізнатися, хто від вас відписався, додатки не обов’язкові. Але вони сильно полегшують і прискорюють процес.

Такі програми допоможуть швидко і якісно відстежити процес підписок і відписок у Инстаграме:

 • Одним з перших (і тому самим популярним стало додаток «Статистика для Instagram», орієнтоване здебільшого на ринок «яблучних» телефонів. Безкоштовний функціонал програми обмежується оповіщеннями і короткої зведенням про передплатників та відписатися. А ось купивши платну підписку, власник Instagram-аккаунта отримує розширену аналітику про активності та діяльності своєї аудиторії, рекомендації щодо оптимального часу публікації і можливість оцінити ефективність контент-плану.
 • Відмінною безкоштовної і набагато спрощеної альтернативою попереднім додатком стане програма «Хто відписався від Instagram». Інтерфейс і дизайн утиліти безнадійно застряг в середині 2000-х, але зі своєю основною задачею, моніторити і оповіщати про відписатися, програма справляється на тверду п’ятірку.
 • Хто відписався в Инстаграме: додаток для Android і iOS

 • Ще одна програма, яка показує, хто з ваших підписок не зафолловил вас у відповідь або відписався – Ig Analyzer. Її головна мета – моніторинг, аналіз і надання докладних метрик про активність аудиторії, в тому числі і докладні дані про взаємне фолловинге.
 • Ще одним зручним і компактним помічником у пошуку невзаимных передплатників стане додаток Followers Assistant від Андрія Третьякова. Додаток абсолютно безкоштовне і доступне для скачування на Google Play Market. Після авторизації під своїм логіном і паролем від Инсты утиліта показує вікно зі списком тих користувачів, які не підписані на вас, але ви підписані на них. Можна відписатися від них, не виходячи з програми, вручну і вибірково, або ж вибрати функцію «Відписатися від всіх» і Followers Assistant зробить все сам.
 • В асортименті ЗА Инстаграма для власників смартфонів під управлінням ОС Андроїд також є досить цікаве і функціональне додаток – UnfollowSpy. Його основний вид діяльності – пошук і складання списків за такими категоріями: Передплатники, Невзаємні підписки, Отписавшиеся. Всередині програми є вбудований інструмент для автоматичної відписки від тих, хто не підписався на оновлення власника аккаунта.
 • Ще один гідний представник «робочих конячок» – Follower Tracker for Instagram. З його допомогою можна відстежити парафії та відходи передплатників, а також стежити за оновленнями своєї аудиторії. У процесі користування програмою користувач отримує пуш-повідомлення про додавання нових фоловерів з посиланням на їх профіль прямо в повідомленні. Крім цього всередині програми є безкоштовні зведення з докладними звітами про активність під тим чи іншим постом або фотографією. Програма відрізняється простим і стильним дизайном, великою статистикою, зачіпає безліч параметрів, зручністю в управлінні, функціональністю і різноманітним інструментарієм для аналітики і ведення сторінки.
 • Хто відписався в Инстаграме: додаток для Android і iOS

  Більше про програми для роботи зі статистикою в Инстаграме – у статті за посиланням.

  Висновок

  Повну інформацію про те, хто відписався в Инстаграме, дають додатки описані в цій статті. Більшість з них повністю безкоштовні, і крім моніторингу відписок надають різні можливості і функції. Виберіть відповідний варіант і користуйтеся на здоров’я!

  Моя довідка - Корисні поради