Хештеги для лайків в Инстаграме – ТОП найпопулярніших!

Instagram – соціальна мережа, яка була створена спочатку для обміну фотографіями та відео. Завантажуючи свої фотографії та відео, кожен користувач розраховує набрати якомога більше лайків і збільшити кількість передплатників.

Щоб просунути профіль инстаграме необхідно завантажувати цікавий контент, якість фотографій і відео має бути гарним, а сюжет цікавим. Опис публікації грає головну роль. Для просування своєї сторінки в инстаграме просунуті користувачі йдуть на самі хитрі кроки. Один з ефективних і швидких способів для накрутки лайків на свої публікації в инстаграме – використовувати хештегі.

Про те, що таке хештегі і як ними скористатися в инстаграме, читайте нижче.

Хештеги для лайків в Инстаграме  ТОП найпопулярніших!

Найпопулярніші хештегі

Внесемо ясність, що таке хештег? Гортаючи стрічку активності в соціальній мережі і читаючи описи до публікацій, ви помічали разом написані фрази. Так от, хештег – це умовно кажучи, гіперпосилання на всі схожі публікації, щоб поставити таку гіперпосилання, за який користувачі зможуть побачити, потрібно вставити знак номера (#) і написати фразу злито без пробілів. Тоді ваша публікація буде доступна жителям інста світу, які цікавляться певною тематикою.

Як і на будь-якому сервісі instagram має свої популярні хештегі, які нараховують понад мільйон фотографій і відеоматеріалів.

На сьогоднішній день популярністю користуються слова і словосполучення, пов’язані з красою, здоров’ям, спортом, подорожжю, їжею, панорамами міст і т. д. Особливою популярністю користуються гіперпосилання на англійській мові.

Наведемо кілька прикладів найбільш поширених хэштегов серед користувачів соціальної мережі Instagram: #краса, #дівчини, #автомобілі, #кулінарія, #тортикиназаказ, #спорт, #мужжена, № кохання, #вместенавсегда, #обід, #фоловинг.

Підписуючи публікації і ставлячи хештег, найпопулярніші будуть з’являтися автоматично. І ви можете вибирати.

Читайте також:
Сторіс в Instagram - що це таке і як правильно їх записувати

Хештегі для лайків, передплатників коментарів

Такий інструмент, як хештегі для лайків в инстаграме буде ефективним і грати у вашу користь, тільки в тому випадку, якщо він дійсно буде привертати увагу цільової аудиторії. Застосування тематичних хэштегов залучити найбільшу кількість передплатників, створивши вашу цільову аудиторію.

Для залучення лайків краще ставити такі слова і фрази: #лайк, #лайквзаимно, #взаимныелайки, #взаимнаяподписка.

Популярним стало напрямок #фоловерів. Це користувачі, які роблять все взаємно і чесно. За такою гіперпосиланням ви наберете реальних передплатників і реальні перегляди відеороликів.

Увага! щоб розкрутити вашу сторінку, наповнюйте цікавим контентом і підписуйте самими цікавими і відомими словами. Використовуйте хештегі за напрямами, тобто намагайтеся згадувати більше тематичних слів.

Порожні перегляди вашого контенту будуть марні, а для підвищення кількості лайкнутых фото, необхідно вказувати якомога більше тегів, які будуть близькі по темі. Тематичні хештегі допоможуть у просуванні в instagram.

Хештеги для лайків в Инстаграме  ТОП найпопулярніших!

Що дає використання хэштегов

Крім підвищення активності вашого профілю, хештегі дозволяють:

 • Сортувати всі опубліковані фотографії і відео за темами для зручного пошуку;
 • Залучення та збільшення кількості передплатників;
 • Брати участь у конкурсах і розіграшах, які проводяться всередині инстаграма.
 • Як і для всього існуючого в соціальному світі, так і для тегів існують певні правила:

  • Друкується англійською та російською мовою;
  • Друкуються без пробілів і будь-яких інших символів;
  • Пишуться малими літерами;
  • Максимально точними для опису вашого контенту.

  Важливо! Всі хештегі на сайті безкоштовні, за них нікому нічого платити не треба. Максимальна кількість під однією публікацією не може перевищувати 30 тегів. Підбирайте їх ретельно. При виборі зверніть увагу на кількість вже опублікованого матеріалу в даній категорії.

  Якщо максимально грамотно підійти до застосування тегів і розібратися в їх користь, то досить швидко можна розкрутити свою сторінку. Всі бізнес акаунти, відомі блогери і популярні люди, підписують свої фотографії та відео тегами, які залучають цільову аудиторію. А для більш швидкого дії «гіперпосилання» проаналізуйте активність людей, які на вас підписані, щоб обчислити в який час доби краще поповнювати контент. Всі інструменти для повного аналізу і статистики є в профілі типу бізнес аккаунт.

  Моя довідка - Корисні поради