Вхід в Instagram з комп’ютера на мою сторінку через браузер: російською мовою

Вхід в Инстаграмм на мою сторінки з комп’ютера затребуваний в цілях звільнення простору на диску портативного гаджета. Спочатку медиаплощадка замислювалася для мобільного аудиторії.

Але в домашніх умовах люди воліють авторизуватися через ПК. Адже найчастіше швидкодію підключення через Інтернет оператора зв’язку поступається з’єднання Wi-Fi. Та й фінансове питання змушує відмовлятися від будинку телефонів – ліміт трафіку швидко вичерпується при трансляції медійного контенту.

Відомий сервіс більше року підтримує роботу з персонального комп’ютера. Відтепер мобільний варіант доступний на «великих машинах» в якості альтернативи стільникових апаратів. Користувачі отримали право публікувати фото, брати участь в обговореннях та виконувати ряд інших дій.

Для початку роботи з Инстой застосовуються:

 • веб-оглядач, який представляє мобільний виконання соціальної мережі. Аккаунт демонструється в зручному для конкретного монітора і браузера розширення. Зберігається здатність виставляти на загальний огляд особисті дані;
 • офіційний клієнт, який виконується засобами популярного емулятора Bluestacks.

Щоб в Instagram вхід з комп’ютера не викликало проблем, розглянемо алгоритм поводження з імітатором мобільної версії. Також у поточному матеріалі приділимо увагу зайти в профіль за допомогою браузера компа.

Вхід в Instagram з компютера на мою сторінку через браузер: російською мовою

Instagram – вхід (Моя сторінка) з комп’ютера

Вхід в Instagram з компютера на мою сторінку через браузер: російською мовою

Розповімо про роботу з Bluestacks і використанні облікового запису:

 • завантажити з офіційного порталу та інсталюйте утиліту;
 • авторизуйтесь в Гуглі;
 • у Bluestacks введіть запит «Instagram»;
 • клікніть по кнопці установки у вікні, яке схоже на кадр з мобільного специфікації онлайн-магазину.

В результаті здійснених маніпуляцій на десктопі відобразиться значок фотохостингу. Аналогічна іконка додалася в емулятор. Ви можете аутентифікувати акаунт за допомогою клієнта або значка, не забувши активувати додаток Bluestacks.

Як мобільна версія

В Хромі і Мозілі передбачені плагіни, що дозволяють авторизуватися з ПК в месенджері, немов з телефону. Дотримуйтесь алгоритму для додавання розширень для Инстаграма:

 • увійдіть комп’ютера в Google Chrome;
 • клацніть по троеточию зверху вікна веб-браузера;
 • у пункті «Додаткові інструменти» вибрати команду «Розширення»;
 • натисніть по трьох смужок вгорі зліва;
 • відзначте напис «Відкрити Інтернет-магазин Chrome»;
 • в рядку запиту введіть «Instagram».

Сайт видасть перелік плагінів, розроблених для медіамайданчики. Щоб поставити потрібний продукт, клікніть по кнопці установки. Дочекайтеся завершення завантаження. Відтепер програма для серфінгу обзаведеться іконкою входу в мобільне виконання Инсты.

Вхід в Instagram з компютера на мою сторінку через браузер: російською мовою

Російською мовою

Нижче вказані способи аутентифікації, які згодом відкривають доступ до спілкування російською мовою:

 • завантаження клієнта з порталу www.instagram.com. Коли встановите, вкажіть логін і пароль користувача;
 • різновид програми соціальної майданчика, що дозволяє переписуватися в Direct з ОС Windows Щоб інсталювати, запустіть спочатку Інтернет-магазину Microsoft Store, наберіть в полі пошуку «Instagram» та інсталюйте відповідний продукт;
 • імітатори мобільного простору, дозволяють спілкуватися російською, ми вже розглядали.

Як увійти в Instagram через браузер

Як реалізувати в Instagram вхід з комп’ютера без установки плагінів і допомогою емуляторів? Виручає нескладна інструкція з деякими нюансами (на прикладі Google Chrome):

 • відкриваєте адресу головної сторінки соціальної мережі;
 • заходьте в розділ з вихідним кодом веб-документа – натискаєте F12 або в контекстному меню довільного місця обираєте пункт «Переглянути код»;
 • натисніть на другу кнопку отобразившейся комп’ютерної панелі інструментів розробника.

Готово! Інста прийме вигляд мобільної версії, розміри якої доступні коригуванню під будь стільниковий гаджет. А щоб зробити нижнє меню, як на телефоні, тикніть у F5 і – вуаля! – «сердечка» з будиночками та іншими значками тепер і на ПК.

Без підключення різного роду імітаторів закритий доступ до публікації Сториз. Те ж саме стосується спілкування в Direct. За промовчанням Windows десятій версії володіє перевагами. Однак ліміти дійсні і для цієї специфікації.

Подумайте над використанням штатного або стороннього ПЗ для зняття лімітів на Instagram. Вхід з комп’ютера здійснюється не тільки через Bluestacks – навскидку можна згадати і про Ruinsta, і про PhotoDesk, і про Visual Grab…

Моя довідка - Корисні поради