Вхід в Instagram без реєстрації: з телефону і комп’ютера, всі можливості

Як зайти в Instagram без реєстрації треба користувачам, які не бажають кожен раз проходити авторизацію. Людина може не мати облікового запису в соц. мережі, але є непереборне бажання дізнатися подробиці чийогось життя.

Яка б причина не була, розробники врахували потреби аудиторії. У Інсте доступний вхід на чужі сторінки без необхідності оформлення облікового запису. Розглянемо подробиці входу з застосуванням штатного порталу, додатків сторонніх сайтів.

Вхід в Instagram без реєстрації: з телефону і компютера, всі можливості

Як зайти в Instagram без реєстрації: всі способи?

Вхід в Instagram без реєстрації: з телефону і компютера, всі можливості

Люди, які не мають реєстрації, має право моніторити профілі учасників медіамайданчики. Однак варто закрити особистий простір і без створення кабінету зацікавленій контингенту не обійтися. Після оформлення клацніть на кнопку підписи, і контент відкриється погляду.

Аналогічне правило діє і щодо пошуку публікацій конкретної людини – якщо доступ закритий, не видно результатів введеного запиту.

Людина, крім облікових записів може переглядати Сториз з вкладки «Актуальне» і загальні Сториз. Схема працює, коли при вході в Instagram без реєстрації не виявилося, що профіль закритий на сім замків J Але будьте уважні: Історії мають властивість закриватися від демонстрації тим, хто не спромігся зробити особистий кабінет.

Надалі розглянемо детальніше способи заходу на сайт фотосети. І на майбутнє – з ПК відкривати профілі можна і з допомогою Stapico.com, а не тільки офіційного ресурсу компанії!

Instagram: вхід з комп’ютера без реєстрації

Не потрібно володіти профілю в соціальній мережі для того, щоб в рядок запиту вставити адресу та натиснути клавішу Enter. Аккаунт відкриється для перегляду, якщо власник заздалегідь не обмежив доступ. Про декількох варіантах отримання перегляду розказано нижче:

 • на прикладі творця Инстаграма Марка Цукерберга посилання приймає наступний вигляд: https://www.instagram.com/zuck/. Якщо потрібно зайти в профіль іншого учасника, тоді замість символів «zuck» підставляєте комбінацію букв і цифр, якими маркується» аккаунт цікавить користувача;

Увага! Попередній лайфхак припускає, що Ви вставляєте лінк в адресний рядок браузера для входу в Instagram без реєстрації. Помістіть джерело завантаження в Google або Яндекс. У другому випадку при некоректному вказівці назви сервіс видасть перелік схожих результатів.

 • альтернативний метод – відкриття пошуковика і зазначення ініціалів людини. Але це більше справедливо для популярних персон, які мають рейтинг. Щодо простих смертних спрацює, коли ім’я з прізвищем красиве, але «примітно рідкісне».

Instagram: вхід з телефону без реєстрації

Інструкції зайти в профіль без відкриття «Моєї сторінки» схожі на дії для ПК. Адже комп’ютерна версія успадкувала «риси характеру» мобільного варіанта, а не навпаки!

Для моніторингу чужого акаунта виконайте представлений алгоритм:

 • відкрийте веб-браузер на телефоні;
 • дізнайтеся нік одного, під яким проводилась реєстрація;
 • введіть зазначеного формату www instagram com/[ім’я користувача], де замість тексту в дужках підставте нік;
 • тапніте по клавіші вводу.

Використавши метод, можете споглядати обліковий запис, відкриття доступу власником. Щоб увійти в Instagram без реєстрації і подивитися Сториз, дотримуйтесь кроків:

 • запустіть браузер, в якому належить довідався про подробиці життя конкретного учасника;
 • аналогічно знайдіть назва особистого кабінету;
 • наберіть в рядку джерела лінк www.instagram com/[ім’я користувача];
 • клікніть по віртуальну кнопку «Enter»;
 • в нижній частині вікна, що з’явилося розміщені Історії. Останні доступні у вкладці «Актуальне».

Тикніть в довільний елемент списку актуального контенту для відкриття демонстрації відео і знімків з Історій.

Як зайти, як гість, в Instagram без реєстрації

Щоб активізувати гостьовий режим, досить вийти з власного профілю. Але тоді втрачається доступ до соціальної активності на сайті:

 • проставлення «сердечок» під фотографіями;
 • написання коментарів;
 • управління розділом підписок;
 • відсутність можливості дивитися Сториз в профілі.

Якщо аккаунта у Вас і так немає, то функція відкриття медиплощадки «як гість» автоматично включається при способи, описаних у попередніх підзаголовках.

Можливий також варіант залучення режиму інкогніто в Хромі. Тоді при вході в Instagram без реєстрації не зберігається історія переміщень ресурсів. Інформація про сесії перебування користувача негайно стирається пригода закриття вікна браузера.

Основні можливості Инстаграма без реєстрації?

Юзери, які побажали залишитися невідомими, позбавлені привілеїв зареєстрованих учасників соціальної майданчики. Вони здатні знайти потрібний профіль, однак вносити внесок в розвиток Инсты їм не можна.

Але як Ви переконалися, примітивний перегляд вмісту також можуть обмежити господарі особистих кабінетів. Тоді не залишається іншого виходу, крім створення сторінки зв’язку з людиною і прохання відкрити профіль всім бажаючим.

Процедура оформлення запису не вимагає значних витрат часу – максимальний регламент складає 2-3 хвилини. Витрачені зусилля окупляться можливістю відображення фото, які раніше були закриті із-за того, що чоловік не був зареєстрований і підписаний.

Так, і Інста не висуває обов’язкових вимог до публікації власного контенту, тим більше своїх портретів. Приділіть пару-трійку хвилин простим дій по реєстрації, та посади учасників стануть доступними.

Як дивитися фото без реєстрації?

Вхід в Instagram без реєстрації: з телефону і компютера, всі можливості

Вхід в Instagram без реєстрації здійснюється з метою перегляду на телефоні або комп’ютері сторонніх облікових записів. Але, може, є інші мотиви відвідування в якості інкогніто? Абсолютно вірно – незареєстровані користувачі шукають контент на певну тематику.

Щоб скачати знайдені фото, потрібно знати методику пошуку. Додаєте комбінацію символів «explore/tags» і справа готова! Розглянемо детальніше на прикладі пошуку інформації про мобільних телефонах:

 • відкрийте програму для серфінгу з онлайн-джерел;
 • наберіть адресу офіційного сайту медіамайданчики – www.instagram.com;
 • вставити символ «/» відразу після адреси (без пробілів);
 • в кінці шляху пропишіть зазначену послідовність – «explore/tags»;
 • аналогічно поставте «слеш»;
 • введіть слово, що характеризує область пошуку («phones»);
 • натисніть клавішу «Enter», щоб система приступила до пошуку вмісту заданої тематики.

Результати пошуку можуть обчислюватися тисячами і мільйонами фотографій. Дивіться сподобалися знімки або завантажуйте їх у пам’ять компа, наприклад, створенням скріншота.

Як увійти в Instagram без реєстрації з комп’ютера?

Вхід в Instagram без реєстрації доступний з сайту Stapico.com, який працює російською мовою. Хороша альтернатива додатком, що включає пошук по імені людини і хештегам. Щоб користуватися перевагами порталу, необов’язково заводити черговий профіль.

 • наберіть в рядку запиту браузера шлях «stapico.com/search/»;
 • зверніть увагу на поле вводу запитів;
 • клікніть по рядку;
 • вкажіть конкретне слово з розряду:
  • логіну користувача;
  • хештег поширеною спрямованості;
  • геолокації;
 • натисніть на значок з правого боку від форми.

Підсумки «шурхоту» пошукового робота відображаються у 2 стовпчики – люди і хештеги. Відзначте інтересуемий позицію, щоб побачити стек постів, які відповідають заданому у них тегу. Або виберіть назву облікового запису, щоб споглядати публікації конкретного учасника фотосети.

В результатах по геопозиции натисніть на елемент, що вміщує місце проведення фотосесії. Тоді висвітиться список інших знімків, зроблених приблизно в цьому районі земної кулі.

Пошук людей по імені та прізвища: чи можна шукати

Наостанок демонструємо нехитрий алгоритм діставання потрібного запису за допомогою Гугл або Яндекс. Коли увійшли в Instagram без реєстрації, наберіть в рядку запиту ініціали, вказують на «Мою сторінку» учасники соцмережі. Поруч, через пробіл, напишіть слово «Instagram» (можна латиницею).

У результаті з’явиться каталог профілів, які відповідають введеному імені та прізвища. Подивіться потрібний обліковий запис, не обтяжуючи себе створенням кабінету або авторизацією.

Моя довідка - Корисні поради