Всі види реклами на Youtube (YouTube)

Всі види реклами на Youtube (YouTube)

Відео контент користується величезною популярністю на теренах «Всесвітньої павутини». Щодня користувачі Ютуб переглядають мільярди годин відео. З цієї майданчиком не здатні конкурувати навіть федеральні TV-канали. Як показує статистика за поточний рік, 81% користувачів мережі Інтернет купують товар/послугу після перегляду брендового відеоролика. При цьому 76% компаній по всьому світу стверджують, що даний контент позитивно впливає на обсяги продажів.

Хочете приєднатися до числа успішних людей? Тоді вивчіть можливі формати реклами на YouTube, щоб просувати свій бренд правильно. Подібні оголошення – це відмінний спосіб залучити цільову аудиторію.

Реклама в Ютубі під виглядом відео буває декількох типів. Поговоримо про них докладніше.

Trueview реклама

Це прекрасний варіант для рекламодавців, які не хочуть платити гроші випадковим глядачам. Але яким чином ви отримуєте зацікавлених користувачів? Справа в тому, що вони самі вирішують, яку рекламу формату Trueview дивитися, а що – ігнорувати. У Google заявляють, що подібний контент вибирають 8 з 10 чоловік. Оплата проводиться лише в тому випадку, якщо юзер переглядає понад 30 секунд запису, повний відеоролик (короткий) або взаємодіє з ним.

Ви коли-небудь зустрічали рекламу в відеохостингу, яку можна пропустити? Це саме вона. Тривалість: від 12 секунд до 6 хвилин.

Реклама Trueview має кілька підвидів:

In-Stream.

Рекламний контент відтворюється перед основним відеороликом. Йому характерний невеликий таймінг. На екрані можна знайти посилання на особистий сайт рекламодавця.

Приклад:

Всі види реклами на Youtube (YouTube)

При необхідності можна доповнити комерційне оголошення закликом до дії.

Trueview Discovery.

Така реклама зустрічається користувачам в результатах пошуку в правому блоці над схожими відеороликами. Вона включає в себе превью і текст (до 3 рядків).

Читайте також:
InstaTag - Бодібілдинг хештегі

Приклад:

Всі види реклами на Youtube (YouTube)
Всі види реклами на Youtube (YouTube)

Якщо глядач клацне по оголошенню, він буде перенаправлений на канал або конкретну сторінку каналу.

Основні переваги Trueview

Це один з небагатьох способів «спокусити» виключно зацікавлену аудиторію, хоча тут можна знайти різні види реклами на Ютубі. Рекламодавець витрачати гроші за реальні перегляди. Випадкові «перехожі» зазвичай пропускають подібний контент. Стало бути, не спустошують чужу кишеню.

У Trueview немає обмеження по часу. Це дає можливість сміливо експериментувати з різноманіттям контенту для просування. Компанії залучають багато трафіку за допомогою даного формату.

У Google стверджують, що Trueview збільшує перегляди вже наявного контенту на 500%.

Відеореклама без можливості пропуску

На перший погляд може здатися, що ці формати реклами Ютуб схожі, як дві краплі води. І так, і ні. Чисто візуально можна відзначити деяку схожість. Відмітна риса – це відсутність можливості пропустити відеореклама другого типу. Аудиторія популярного відеохостингу недолюблює подібні «штучки».

У зв’язку з цим на майданчику відбулися невеликі метаморфози. Щоб не сильно гнівити користувачів, в YouTube вирішили заборонити рекламні вставки по 30 секунд. Новий ліміт системи: 15-20 секунд.

Приклад:

Всі види реклами на Youtube (YouTube)

Рекламний контент починає відтворюватися на самому початку запису. Але якщо відеоролик має тривалість до 10 хвилин, він може переривати основне відео. Оплата проводиться за кожну тисячу переглядів. Це називається принципом CPM.

Щоб не витрачати гроші даремно, рекомендується налаштовувати таргетинг з розумом. Такий формат реклами на відеохостингу застосовується в двох випадках:

 • Для розширення охоплення;
 • Для підвищення впізнаваності торгової марки.
 • Оголошення-заставки на YouTube

  Така реклама не віднімає у глядача багато часу. Так, її не можна пропустити. Але вона обмежена лімітом в 6 секунд. Оплата проводиться за аналогічним принципом.

  Читайте також:
  Аккаунт учасника в Instagram - що означає і для кого підходить

  Якщо ви хочете прорекламувати продукт, розповісти історію або додати відгуки покупців, то краще вибирати інший формат реклами на Ютуб. Заставки придумані як додаток до великим РК.

  Тут можна створити щось креативне, щоб ще раз нагадати про себе, але при цьому не набридати глядачеві. Використовуйте ці 6 секунд максимально ефективно!

  Оголошення в Ютубі

  В ході перегляду відеоролика з’являються спонсорські підказки. Вони можуть містити різні заклики до дії. Це ідеальний варіант для тих, хто хоче просуватися без нав’язливості.

  У верхньому правому куті екрана з’являється іконка «i». Якщо клацнути по цій іконці, з’явиться та сама підказка. Але якщо не натискати на неї, нічого не зміниться. Ось чому це може викликати роздратування у глядацької аудиторії. Адже Вас ніхто не змушує кудись натискати, чи не так? Це було добровільне рішення.

  Всі види реклами на Youtube (YouTube)

  Оверлеї як формат реклами на YouTube

  Один з найбільш примітивних форматів реклами на Ютуб. Оверлеї представлені у вигляді банерів.

  Приклад:

  Всі види реклами на Youtube (YouTube)

  Текстовий варіант реклами:

  Всі види реклами на Youtube (YouTube)

  Докладна інформація про оверлей.

  Медійні оголошення

  Ця реклама зустрічається над рекомендованими відеороликами. Вона може виглядати наступним чином:

  Всі види реклами на Youtube (YouTube)

  Рекламодавцям доступні різні розміри банерів. Є ще такий варіант:

  Всі види реклами на Youtube (YouTube)

  Тепер вам відомі всі види реклами на YouTube!

  Моя довідка - Корисні поради