Всі види блокувань в Instagram

З останніми оновленнями був перероблений розділ «Налаштування». Тепер, знайти в Инстаграме заблокованих користувачів стало простіше – вони винесені окремою категорією.

Як заблокувати свій аккаунт в Инстаграме

У соціальній мережі є функція тимчасового блокування особистої сторінки. Якщо відправити профіль блок: він зникне з пошуку, не буде рекомендований іншим користувачам і не буде доступний до перегляду.

Тимчасово заблокувати можна з комп’ютерною версією, на мобільних пристроях функція недоступна.

Інструкція, як тимчасово закрити профіль Инстаграме:

 1. Перейти в соціальну мережу з допомогою комп’ютера.
 2. Авторизуватися – Редагувати профіль.Всі види блокувань в Instagram
 3. Опуститися в кінець списку – Тимчасово заблокувати мій профіль.Всі види блокувань в Instagram

На сторінці з’явиться список причин, які можуть підштовхнути користувача до цього кроку. В поширені входять: висока зайнятість, додаток працює з помилками, потрібен перерву та інші.

З допомогою пункту «Інше», є можливість не вказувати причину, а просто ввести пароль і тимчасово закрити сторінку. Для підтвердження кроку потрібно ввести пароль і натиснути кнопку: «Тимчасово заблокувати».

Власникові облікового запису доступна лише одна блокування в тиждень. При більшій кількості система запропонує альтернативні методи вирішення проблеми.

Якщо власник не пам’ятає свого пароля, під рядком введення доступний пункт: «Забув пароль». При натисканні, система перекидає на сторінку введення облікових даних і варіантів, як відновити пароль в Instagram.

Як і при звичайній ситуації, користувач може відновити дані та адресу електронної пошти, за номером або Facebook-аккаунту.

Щоб відновити сторінку, потрібно заново ввести інформацію для авторизації. Автоматично повертаються лайки, коментарі, підписки, а також доступ до перегляду сторінки в пошуку.

Тимчасово заблокувати повідомлення

У Инстаграме доступна функція: «Не отримувати повідомлення від певного користувача. Тобто, повідомлення будуть з’являтися в списку, але в рядку повідомлень не відображаються. Інший спосіб, як не дозволити співрозмовникові відправляти повідомлення – заблокувати його.

Як відключити повідомлення на листування:

 1. Зайти в Instagram – Direct.
 2. Натиснути по обраному чату.Всі види блокувань в Instagram
 3. Зверху натиснути на значку у вигляді кола із знаком оклику.
 4. З’явиться вікно меню вибрати: Відключити повідомлення для повідомлень.Всі види блокувань в Instagram

Тепер, з цього чату з’явиться сповіщення про нові листи. Заблокувати передплатника можна й іншим способом: перейти в розділ «Налаштування Direct», користувач побачить: Додати у чорний список.

Щоб повністю відключити повідомлення в Direct:

 1. Налаштування – Повідомлення.
 2. Оповіщення з Direct.Всі види блокувань в Instagram
 3. Перемістити перемикач на: «Вимкнути сповіщення».
Читайте також:
Ніки в Instagram для хлопців, приклади крутих і класних імен користувачів

Повернути оповіщення можна в будь-який момент, як тільки власнику сторінки вони стануть необхідні. При блокуванні, докучливий співрозмовник не зможе відправити повідомлення, переглядати Стрічку та Історію.

Щоб непідписані користувачі не змогли відправляти запити на листування – досить зробити профіль приватним. Функція доступна для власників особистих акаунтів і розташована в «Налаштуваннях». Вказавши такі параметри конфіденційності, відправити повідомлення зможуть тільки раніше підписані.

Блокування окремої людини

Доступно два варіанти, як заблокувати певного користувача в Инстаграме: тимчасово або назавжди. Для кожного типу запропоновані різні функції і формати блокування.

Які налаштування можна вказати:

 • приховати публікації з Стрічки. Інформація про публікаціях іншого користувача не буде доступна і не з’явиться в розділі стрічка;
 • приховати пости і Історію. Повідомлення про те, що Stories оновлені не будуть з’являтися;
 • заблокувати. Повністю заборонити доступ до сторінки.

Перші два пункти належать до розділу: Тимчасове блокування. Власник сторінки може повернутися в профіль заблокованого людини і скасувати «чорний список». У випадку з повним блокуванням – знайти можна буде тільки в списку «Заблоковані», в налаштуваннях.

Як тимчасово заборонити доступ до сторінки:

 1. Перейти на сторінку до користувача.
 2. Натиснути зверху три точки – Тимчасово заблокувати.Всі види блокувань в Instagram
 3. У який з’явився списку відзначити будь-який з варіантів.

Щоб заблокувати повністю: три точки зверху – Заблокувати. На екрані з’явиться повідомлення, де натиснутий: «Підтвердити». Повернутися назад по кнопці «Отмена», в обох випадках.Всі види блокувань в Instagram

Таку функцію називають також «Mute», яка працює на обмеження непотрібного контенту в новинній Стрічці.

Якщо набридають окремі категорії, наприклад, Stories, переходячи в розділ «Стрічка», потрібно зверху затримати палець з’явилася на іконці чужих Історій. З’явиться пункт «Приховати Історії» — підтвердити, якщо потрібно заблокувати. То ж працює на публікації, де потрібно тапнути по трьом точкам над публікацією.

Також, можна відписати від сторінки, без блокування.

Щоб відписати одного або декілька осіб:

 1. Зайти в свій профіль – Передплатники.Всі види блокувань в Instagram
 2. Вибрати користувача – поруч з його нікнеймом натиснути три точки.
 3. Видалити – Підтвердити дію.
Читайте також:
Акаунти мають найбільшу кількість передплатників в Instagram

Після, передплатник буде видалено зі списку і відновити його вже буде неможливо. Такий спосіб також підходить для очищення сторінки від ботів і фейків.

Де знайти користувачів яких заблокував

Розділ з заблокованими користувача знаходиться в налаштуваннях облікового запису. Також, відшукати тимчасово заблоковані можна в розділі «Клієнти», звідки вони не видаляються.

У категорію: «Чорний список» попадають лише ті, хто був заблокований назавжди.

Де подивитися заблоковані контакти:

 1. Налаштування – Конфіденційність.Всі види блокувань в Instagram
 2. Внизу списку: «Неактивні акаунти».

У налаштуваннях списку можна вказати, яких користувачів виключити. Блокуючи інший профіль, власник сторінки не зможе подивитися записи, Історії та відправити запит на підписку. Разом значка: «Підписатися», з’явиться рядок «Розблокувати».

Зрозуміти, що заблокували один одного в Инстаграме можна за відсутності записів на сторінці.

Тобто, у рядку «Публікації» буде кількість опублікованих постів. Але на головній, з’явиться запис: Публікацій немає. Якщо одна із сторін розблокувала, а інша ні – доступ до профілю буде обмежений.

Якщо ж блокування була односторонньою, тобто з боку одного користувача – запису прогрузятся в профілі. Досить оновити вкладку з чужим аккаунтом, щоб побачити всі опубліковані фото і відео.

Раніше заблокований користувач при розблокуванні не отримає повідомлень або будь-яких повідомлень. Також, при блокуванні, відбувається автоматична відписка, але функція не працює у зворотний бік: підписка не повернеться, якщо раніше була оформлена.

Розблокування користувачів

Щоб розблокувати в Инстаграме людини, потрібно перейти в розділ «Чорний список» і натиснути за обраним профілем. Далі – натиснути кнопку «Розблокувати». Висвітиться повідомлення про підтвердження дії, а також додаткова інформація.

Потрібно відзначити, що в категорію потрапляють і віддалені сторінки. Вони відображаються в «чорному списку», але при переході – з’являється біле вікно.

Це може бути тимчасово аккаунт заблокований, сторінка людину, яка повністю деактивував профіль. Прибрати з «чорного списку» такого користувача не можна із-за відсутності якої-небудь інформації на його сторінці.

Щоб тимчасово розблокувати заблокованих:

 1. Перейти за допомогою пошуку або розділу «Передплатники» в потрібний обліковий запис.
 2. В описі сторінки білим кольором виділена напис: «Розблокувати».Всі види блокувань в Instagram
 3. Процедура буде виконана автоматично, без підтверджень.
Читайте також:
Як приховати публікацію в Instagram не відписуючись від іншої людини

Та ж можливість запропоновано при виклику додаткового меню (три точки на сторінці іншого користувача). Через пункт «Розблокувати» можна вказати: розблокувати показ повідомлень або залишити заборонені пункти.

Наприклад, вибравши «Приховати Історію», власник особистої сторінки закриває іншому користувачеві доступ до перегляду. Вибираючи: «Тимчасово заблокувати публікацію та Історію» записи іншої людини не будуть з’являтися.

Блокування чужої сторінки в Инстаграме

Заблокувати Instagram іншої людини повністю неможливо, але можна вплинути на рішення адміністраторів соціальної мережі. Офіційне співтовариство пропонує цілий звід правил, яких повинні дотримуватися всі користувачі Instagram.

Якщо один обліковий запис порушує правила систематично – його сторінка буде відправлена або в «тіньовий бан», або назавжди заблокована.

Причинами для скарги можуть стати:

 • використання чужих фотографій або інтелектуальної власності. Фотографії, текст, графічні елементи;
 • пропаганда насильства та інтернет-цькування. Будь-які матеріали, які відносяться до іншого користувача в образливому ключі;
 • реклама заборонених речовин, зброї або речей, які можуть бути небезпечні;
 • інтимні і порнографічні матеріали.

І інші причини, які вказані в «Політиці конфіденційності та використання».

Щоб відправити скаргу на профіль:

 1. Зайти на чужу сторінку в Инстаграме.
 2. Три точки зверху – Поскаржитися.Всі види блокувань в Instagram
 3. Вибрати: Розсилка спаму або «Це недоречні матеріали».Всі види блокувань в Instagram

Вибираючи другий варіант, система запропонує кілька варіантів відповіді. Для того, щоб вплинути на блокування, потрібно вказати об’єктивні причини: використання інтелектуальної власності, матеріали, що несуть в собі загрозу.

Інструкція, як поскаржитися на одну публікацію в Инстаграме:

 1. Перейти до списку постів на чужій сторінці.
 2. Вибрати фото або відео – викликати додаткове меню (три крапки).
 3. Обрати категорію, за якою матеріал повинен бути знищений.

Також, соціальна мережа запропонує заблокувати цієї людини, щоб не алгоритм не видавав його пости в подальшому. Якщо власник іншого профілю зазначив: «Поскаржитися і заблокувати», знайти заблокованого користувача в Инстаграме можна буде у розділі «чорний список».

Для повного видалення чиєїсь сторінки з ресурсу потрібно як мінімум 10 скарг. Протягом доби приходить відповідь від модерації, що питання було розглянуто. Якщо дії іншої людини не порушують правила, то Instagram відповість: «Ми виявили, що ця сторінка не порушує чинне Керівництво спільноти».

Моя довідка - Корисні поради