Використання VSCO для Инстаграма

VSCO – мобільний редактор, де регулярно з’являються поновлення, нові фільтри та інструменти для обробки. Користувачам запропоновані платні та безкоштовні пакети функцій, розділ «Натхнення» і активне співтовариство.

Використання фільтрів

Головна перевага VSCO – колекція шаблонів, яка підійде для селфи, пейзажів та групових знімків. Каталог регулярно поповнюється новими шаблонами: платними і безкоштовними.

При першій реєстрації користувач отримує доступ до магазину і безкоштовного набору фільтрів. Вони залишаються в профілі навіть при підключенні платного пакету.

VSCO відрізняється від інших мобільних редакторів тим, що реєстрація обов’язкова. Тобто, користувач повинен авторизуватися через номер мобільного, адресу електронної пошти або акаунт Google. Подальша оплата відбувається через дані, які вказував користувач Google Account.

Щоб отримати доступ до всіх елементів редагування, користувачеві потрібно придбати підписку VSCO X або скачати зламану версію.

Інструменти обробки фотографій:

 • фільтри. Каталог з двох сотень параметрів;
 • редактор відео. Фільтри, корекція світла та тіней;
 • стандартні інструменти. Контраст, світло, тепло, відтінок;
 • просунуті. Окреме редагування кольорів, поліпшення різкості.

Використання VSCO для Инстаграма

Недолік зламаної версії — відсутні регулярні оновлення, підбірка для «Натхнення» і відключена загальна мережа. Для авторизації також використовується особистий профіль.

Користувачі нерідко обирають інший спосіб отримання фільтрів і налаштувань: купують функції в сервісах, де можна скачати і підключити шаблони на свій аккаунт.

Стилі для фоток

Щоб додати фотографію якої-небудь фільтр, користувач повинен авторизуватись і перейти в однойменний розділ при редагуванні.

Додаток не буде працювати без підключення до Інтернету, навіть у зламаної версії. Залежно від підписки: безкоштовні і часто застосовувані фільтри будуть на початку списку.

Далі – платний пакет і спеціальні настройки, зазначені користувачем. Власник облікового запису в VSCO для Инстаграма може встановити власні параметри, які будуть застосовуватися на всі фотографії. Такий шаблон називається «прессет» і він підійде для створення Стрічки в одному стилі.

В розділі «Фільтри» розташовані:

 • Вибрані. Використовувані користувачем найчастіше;
 • Весь каталог. Список всіх доступних варіантів;
 • Недавні. Категорія шаблонів, які застосовувалися на фото в останній раз;
 • Для цього фото. Автоматичний підбір фільтрів з урахуванням відтінків, колірної гами;
 • Ми рекомендуємо. Нові шаблони, які підходять для знімка.

Використання VSCO для Инстаграма

Окремими категоріями виділені: теплі, для портретної зйомки, пейзажі, міські види, чорно-білі, яскраві і холодні. Функція з категоріями доступна в преміальної версії VSCO X і з новим оновленням.

Правильна обробка фото для Инстаграма в VSCO

Зробити таку ж обробку, як у популярних блогерів і відомих сторінок можна через туторіали. Це невеликі інструкції, де користувачеві показаний фільтр, налаштування контрасту, тепла і різкості. Але, для кожного знімка параметри можуть відрізнятися від тих, які вказані в туториале. На це впливає рівень освітлення, якість фотографії.

Використання VSCO для Инстаграма

Щоб правильно обробити фото в VSCO:

 • скористатися рекомендованими фільтрами;
 • не ставити шаблон на 100%. У налаштуваннях можна вказати рівень корекції;
 • використовувати додаткові інструменти: контраст, освітлення, тіні, заміна кольору;
 • перейти у вкладку «Рекомендації» і подивитися приклади інших користувачів.

VSCO для Инстаграма – зручний інструмент для обробки, без втрати якості знімка. Єдиний недолік: відсутність пакетних фільтрів (тобто купівля цілої преміуму) і висока ціна за рік користування.

 1. Посилання для скачування в AppStore.
 2. Посилання для скачування в Play Market.
Моя довідка - Корисні поради