Відновлення і зміна пароля в Instagram

Логін і пароль – дані для авторизації облікового запису, «ключі» для доступу до особистих даних.

Знаючи його, інша людина отримає повний контроль над сторінкою зможе видалити дані, розсилати спам, ділитися фотографіями з «Архіву». Відновити пароль Инстаграме можна такими способами: через опцію «Скинути пароль за номером або email», за допомогою технічної підтримки або Facebook-профілю.

Як поміняти пароль, якщо відомий старий

Рекомендується змінювати пароль від соціальних мереж раз в місяць. Або, в залежності від активності власника аккаунта, один раз в два тижні. Змінити існуючий пароль на новий можна в тому випадку, якщо користувач коректно введе старий або впевнений в його написанні. У зворотній ситуації, потрібно використовувати «Скидання через Facebook».

Поміняти пароль Инстаграме можна за допомогою стандартних налаштувань (розділ «Конфіденційність і безпеку»). Щоб змінити пароль:

 1. Авторизуватися в додатку.
 2. Перейти: «Налаштування» — Конфіденційність і безпека.Відновлення і зміна пароля в Instagram
 3. Безпека – Пароль.

Система зажадає один раз ввести старий і два рази новий. Вводити потрібно уважно, враховуючи регістр.

Змінити пароль в Инстаграме можна з комп’ютерної версії:

 1. Авторизуватися на сайті.
 2. Значок шестерінки» поряд з «Редагувати профіль».Відновлення і зміна пароля в Instagram
 3. Конфіденційність і безпека — розділ у лівому боковому меню «Змінити пароль».
 4. Ввести старий і два рази новий.

Після такої процедури, на смартфоні потрібно авторизуватися заново з новими даними. Якщо профіль прив’язаний до Facebook, простіше зайти в свій обліковий запис з його допомогою.

Що робити, якщо забув пароль від облікового запису?

Проблема може виникнути в двох випадках: при авторизації і введення даних або при зміні старого. Користувачам, які раніше підключили інші соціальні мережі, не складе праці скинути дані через Facebook.

Інші можуть скористатися відновленням трьох типів:

 1. Через номер телефону, прив’язаного до облікового запису.
 2. Адреси електронної пошти, за допомогою якої була виконана реєстрація.
 3. Звернувшись в «Центр підтримки».
Читайте також:
Завантажити старі версії Instagram безкоштовно

Перші два способи підійдуть тим, хто не піддався злому, а просто забув пароль. Третій – використовується частіше в тих випадках, якщо є підозра злому облікового запису або немає можливості увійти, навіть при правильному введенні даних.

Якщо користувач не може увійти в обліковий запис допоможе розділ «Забув пароль» під рядком введення. Система запропонує: відновлення по email та номером телефону. Вони повинні збігатися з тими, які використовувалися для реєстрації.

Відновлення по email

Щоб відновити або скинути пароль з посиланням, при реєстрації потрібно вказувати адресу електронної пошти. Її можна додати і після, вказавши в основній інформації профілю. Функція доступна в розділі «Забув пароль» при авторизації.

Інструкція, як повернути доступ до профілю:

 1. Зайти в додаток «Instagram».
 2. Натиснути «Вхід» — під рядком введення «Забув пароль».Відновлення і зміна пароля в Instagram
 3. У варіантах способу відновлення вказати «Через Email».

На адресу електронної пошти прийде посилання, натиснувши на яку відкриється вікно скидання даних. Після цього, можна ввести нову інформацію та авторизуватися з її допомогою.

Якщо власник облікового запису не був відправлений запит на відновлення – відразу звернутися в технічну підтримку. Обліковий запис може бути зламаний або сталася технічна помилка.

Таким способом можна скинути пароль Инстаграме з телефону або веб-версії. У браузерном Instagram є така ж функція: Забули пароль.

Якщо не приходить посилання для відновлення:

 • користувач вказав неправильну адресу. Приміром, пропустив один символ або замість «com» написав «ru» в кінці email;
 • пошта не працює або сервіс, який надає адреси електронної пошти, перестав співпрацювати з Instagram;
 • технічний збій у соціальній мережі.

В такому разі, потрібно скористатися наступними способами повернення доступу.

Відновлення за допомогою номера телефону

Частіше, обліковий запис Инстаграме пов’язують через номер телефону. Для відновлення доступу приходять смс, де вказано спеціальний код. Якщо стара сімка неактуально — рекомендується своєчасно змінити номер телефону в Instagram.

Також, застосовується система «Подзвонить робот»: автоматична система відправить запит у вигляді стандартного дзвінка. Користувачеві не потрібно піднімати слухавку – авторизація відбудеться миттєво, після отримання запиту.

Але такий варіант доступний тільки на смартфоні. З комп’ютерної версії можна отримати код для СМС і вписати його у відповідний рядок. Вказуючи номер, який не відповідає реєстраційному, користувач отримає відповідне повідомлення.

Щоб поміняти з телефону, потрібно перейти в той же розділ: «Забув пароль» і в способах відновлення вказати реєстраційний номер.

Читайте також:
InstaTag - Бодібілдинг хештегі

Якщо не приходить смс для відновлення пароля:

 • номер вказаний неправильно. Починається зі стандартного коду: +7 або +380;
 • користувач знаходиться поза мережею або сигнал слабкий;
 • на телефоні відсутні налаштування прийому SMS.

Більшість проблем з доступом з’являються з-за помилок операторів зв’язку або настройок смартфона. У таких випадках, користувач повинен перевірити рівень сигналу, спробувати надіслати повідомлення на свій телефон з іншого номера.

Якщо в роботі мобільного пристрою не спостерігається збоїв – спробувати відновити пізніше або звернутися в технічну підтримку.

Facebook — один з варіантів

З прив’язкою до сторінки Facebook, скинути пароль Инстаграма з комп’ютера або телефону, стає простіше. Instagram автоматично підключається до профілю в іншій соціальній мережі і скидає дані, без смс та адреси електронної пошти. Залишається ввести новий і авторизуватися за його допомогою.

Розділ «Скинути пароль через Facebook» доступний у налаштуваннях профілю «Конфіденційність і безпека» і при вході в обліковий запис. Під рядком введення з’являється напис, натиснувши на яку, відкриється вкладка з входом на сторінку в Facebook.

Інструкція, як зайти в Instagram через Фейсбук, якщо забув пароль:

 1. Перейти в «Налаштування» — Конфіденційність.
 2. Пароль – Скинути через Facebook.Відновлення і зміна пароля в Instagram
 3. Ввести нову комбінацію два рази.

То ж, доступно і в розділі авторизації. При введенні даних з Facebook, потрібно переконатися, що ввійшли в прив’язаний профіль. Якщо вказати логін і пароль про сторінки, яка раніше не використовувалася для Instagrama – система запропонує створити новий профіль. Увійти на сторінку без пароля можна в тому випадку, якщо аккаунт реєструвався за допомогою Facebook.

Спосіб не спрацює, якщо профіль в іншій соціальній мережі був видалений.

З допомогою технічної підтримки

Центр допомоги працює з питаннями, які стосуються:

 • злому сторінки;
 • технічних помилок або збоїв.
Читайте також:
Як включити повідомлення в Instagram на Android і iPhone

Звернутися можна за допомогою посилання: створити звернення можна тут.

Або створити заявку в розділі «Підтримка». Інструкція, як дізнатися чи змінити свій пароль через звернення до технічних фахівців:

 1. Зайти на сторінку Instagram з допомогою веб-версії.
 2. Під рядком введення – Забув пароль.
 3. У нижній частині екрана натиснути кнопку «Підтримка».Відновлення і зміна пароля в Instagram
 4. Відкриється «Довідковий центр» — питання «Мені прийшло ел.лист для відновлення пароля».
 5. У відкритому тексті натиснути «Повідомте нам».

Далі користувачеві потрібно вибрати категорію свого питання. Відповідає технічна підтримка не на всі, тому вибрати один з перших трьох. З’явиться поле для введення описати свою проблему.

Схема відновлення доступу займе від декількох до 72 годин. Від користувача необхідна фотографія з присланих на електронну скриньку кодом, вказати пристрої, з яких був виконаний вхід в соціальну мережу.

Що робити, якщо нічого не допомогло

Перше, що повинен зробити власник профілю, якщо не приходять повідомлення або листи на пошту – перевірити email на злом.

Спам або віддалених можуть знаходитися важливі листи або з’являться інші ознаки присутності шахраїв. Якщо доступ до електронної пошти ще є – одразу ж змінити пароль.

Скидання профілю в Инстаграме може не статися з таких причин:

 • VPN-сервіси. Лист просто не доходить до одержувача;
 • неправильно вказаний email або номер телефону;
 • додаток Instagram не оновлено;
 • отримати доступ до профілю не можна, тому що він заблокований.

Щоб перевірити останній пункт, попросить знайомих зайти на сторінку. Якщо з’явився білий екран або фраза: «Запис видалений», значить відновити його не вийде.

Те ж стосується і віддалених сторінок після злому. Приміром, зломщик очистив з профілю всю інформацію або фотографії.

Соціальна мережа не несе відповідальності за віддалені матеріали, а також не зможе відновити профіль, якщо він був деактивовано. У ситуації злому, потрібно скористатися відновленням пароля від Инстаграма, а вже після звертатися в тех. підтримку.

Моя довідка - Корисні поради