Видно в Инстаграмме, хто дивився історію, якщо не підписаний

З тих пір як в Instagram з’явилася можливість викладати сториз, у користувачів з’являються питання: “Видно в инстаграмме хто дивився історію?” Спробуємо відповісти на це питання, а також дізнаємося, як самостійно подивитися на смартфон або ПК, хто відкривав вашу сторіс в Instagram.

Видно хто дивився історію в instagram

Подивитися stories в соціальній мережі можна з урахуванням таких нюансів:

 1. У кожного користувача є доступ до всіх історій відкритих акаунтів в Instagram, навіть у тих, хто не зафолловил сторінку.
 2. Якщо обліковий запис була закрита його власником, то подивитися мою сториз зможуть тільки фолловери профілю.
 3. Приховувати свої публікації будь-який користувач може завдяки налаштувань конфіденційності. При цьому, якщо він закрив доступ до перегляду сториз колу осіб, то вони не зможуть побачити публікації юзера рівно до тих пір, поки не буде знято обмеження.

У параметрах приватності можна налаштувати твою конфіденційність профілю, змінити список фоловерів, які можуть переглядати сторіс, фото і відео, а також закрити аккаунт від сторонніх очей.

Після того як публікація була викладена, автор зможе побачити, хто саме нею цікавився. Ця інформація видно тільки йому, всі інші користувачі Instagram не мають доступу до статистики.

Якщо подивитися історію в инстаграме буде видно хто дивився

Щоб бути в курсі, хто переглядав вашу сториз в Instagram, потрібно буде увійти в соціальну мережу з телефону.

На смартфоні

Щоб з’ясувати, хто бачив сторіс, потрібно виконати наступні кроки:

 1. Увійти в програму за допомогою смартфона;
 2. На головній сторінці знайти свою іконку, тапнути по ній;
 3. Відкриється опублікована сториз, в нижньому лівому куті зображення ока, натисніть на нього;
 4. З’явиться інформація, скільки разів була відкрита публікація, і список тих користувачів, які переглядали;
 5. Тут же можна буде перейти на сторінку кожного з них, при необхідності обмежити доступ до перегляду сторіс, приміром, тих, хто не підписаний на сторінку.

Видно в Инстаграмме, хто дивився історію, якщо не підписаний

Це найшвидший і простий спосіб дізнатися, хто бачив викладену історію, він доступний кожному запису в протягом 24 годин після того, як була опублікована сториз.

Тим не менш, якщо якийсь чоловік переглядав stories анонімно, то ви не зможете цього з’ясувати.

На комп’ютері

На ПК через звичайний браузер неможливо побачити, хто переглядав ваші сториз. Єдиний спосіб дізнатися, хто бачив stories – це скористатися додатковим софтом. Пропонуємо вам кілька варіантів відповідного програмного забезпечення, як дізнатися хто дивився історію в инстаграме.

Плагін IG Story

Якщо ви користуєтеся браузером Google Chrome, то можете розширити функціонал додатка Instagram за допомогою плагіна IG Story. Скористатися ним можна наступним чином:

 • У правому верхньому куті браузера клацніть мишкою по трьом точкам, відкриється меню, в якому слід вибрати пункт “Додаткові інструменти”, а потім клацнути по кнопці “Розширення”;
 • У меню в нижній частині панелі знайдіть інтернет-магазин Гугл Хрому;
 • Впишіть в пошуковому рядку назву плагіна “IG Story”, а після встановіть його.Видно в Инстаграмме, хто дивився історію, якщо не підписаний

Емулятор OC Android

За допомогою емулятора ви отримаєте віртуальний мобільний пристрій на персональному комп’ютері, і через нього зможете переглядати всю необхідну інформацію. Що встановити програму, виконайте наступні кроки:

 • Знайдіть через рядок пошуку офіційний сайт NoxPlayer і скачайте емулятор;
 • Встановіть і запустіть утиліту;
 • У віртуальному смартфоні зайдіть в Плей Маркет, скачайте та встановіть Instagram.Видно в Инстаграмме, хто дивився історію, якщо не підписаний

Як подивитися хто дивився історію в инстаграме після 24 годин

З лютого 2019 року Instagram закрив перегляд списку глядачів сториз протягом 24 годин. Тепер ні один юзер додатки не може побачити, хто переглядав його stories, після того як вона йде в архів. Це правило поширюється також і на актуальні історії.

Моя довідка - Корисні поради