Відключення і приховування коментарів в Instagram — Інструкції

У Инстаграме запропоновано кілька варіантів, як приховати коментарі. Це може бути часткове блокування за словосполучень і фраз, повністю прибрати відгуки або вказати параметри для одного користувача.

Приховати коментарі від усіх

Є два способи, як приховати коментарі від усіх: зробити запис закритим або архівувати запис. Також, доступний ручної фільтр по виключенню нецензурні або непристойних виразів.

Щоб архівувати запис, потрібно зверху, над фото або відео натиснути: «Архівувати». Запис буде переміщена в архів, але її зможе побачити тільки власник сторінки.

В налаштуваннях приватності Instagram є пункт щодо кожного з функціональних розділів: для Stories, Актуального, коментарів та лайків. Власник облікового запису може приховати відгуки відразу після розміщення поста або після певної кількості. Таким чином, стежити за подальшими відгуками не потрібно.

Як вказати налаштування і приховати коменти в Инстаграме:

  1. Авторизуватися в Инстаграме.
  2. Перейти в «Налаштування» — Конфіденційність.Відключення і приховування коментарів в Instagram — Інструкції
  3. Управління коментарями – Приховати або налаштувати ручної фільтр.

У фільтрах знаходяться дві опції: Приховувати образливі або Ручні настройки.

Перемикаючись по другому пункту, з’являється ще один розділ: Фільтрів слова, на які скаржаться найчастіше. Такі коментарі не будуть допущені до публікації і їх не можна побачити ні власникові, ні відвідувачам сторінки.

Відключення коментарів у поста

Щоб повністю прибрати відгуки публікації:

  1. Вибрати в списку розміщених постів фото або відео.
  2. Натиснути три точки зверху – Вимкнути.Відключення і приховування коментарів в Instagram — Інструкції

У першому випадку, будуть показані лише деякі відгуки, які не підходять під фільтр. У другому – розділ додавання будь-яких відгуків буде відключений. Якщо вимкнути функцію після додавання відгуків – текст не буде видалений.

При цьому, власник профілю залишати коментарі зможе. В налаштуваннях приватності є розділ: Вказати, від кого отримувати відгуки. Це список користувачів, яким доступна функція коментування та чиї сторінки будуть бачити при перегляді публікації.

Відключення відповідей у Stories

Окрему увагу потрібно приділити і відповідей на Історії.

Щоб відключити відповіді на Stories:

  1. Налаштування – Конфіденційність.
  2. Дозволити відповіді на повідомлення – вказати користувачів.

Коментарі в Stories приходять в Особисті повідомлення. Власник сторінки зможе їх переглянути, перейшовши в розділ: Direct. Але видно тільки відповіді підписаних і тим, кому дозволена відправка повідомлень. Решта будуть переміщені в розділ: «Заявки».

Останнє, що допоможе обмежити відгуки – окрема блокування. Якщо який-небудь з передплатників або користувачів залишає багато відгуків, заважає або пише образливі повідомлення – його можна заблокувати.

Блокування буває тимчасовим і на необмежений термін. Для цього потрібно перейти в профіль зазначеного людини і натиснути зверху три точки. З’явиться випадаюче меню з функціями: Приховати мої Історії або публікації.

Моя довідка - Корисні поради