Відкладений постинг в Instagram: як зробити безкоштовно, програми, сервіси

Відкладений постинг в instagram – це поширений запитання користувачів соціальної мережі. Функція корисна, коли на ведення профілю катастрофічно не вистачає часу. Якщо відсутнє час постійно відслідковувати активність, оформляти пости, тексти та фото, що можна відкласти, стануть ідеальним рішенням. У статті увазі представлена інформація, як працює опція з автоматичного додавання контенту.

Відкладений постинг в Instagram: як зробити безкоштовно, програми, сервіси

Призначення та особливості відкладеного постінга

Основне призначення опції можна вивчити і зрозуміти по наступним перевагам:

 • Створення серії запланованих відео і фото. Користувач вибирає відповідний час і розробляє план розвитку власного профілю. У зайнятих людей звільняється час. Також схема підходить для тих людей, трудова діяльність яких пов’язана з просуванням акаунтів.
 • Сервіси, які дозволено застосовувати для просування, в змозі працювати одночасно в кількох мережах. Завдяки цьому зберігається ще більше часу.
 • Відображається статистика активності користувачів. Збирається вона за проміжки часу. Їй можна користуватися для оптимізації виходу публікацій.
 • Якщо використовувати спеціальні програми для просування, можна уникнути блокування в мережі. Часто користувачі стикаються при надмірній активності.

  Правила постингу в Instagram

  Є незаперечні умови, призначених для викладання запланованого контенту. Розробники соціальної майданчики свідчать, що дозволено розміщувати ті фотографії, тексти та відео, розроблені і власником контенту. Тільки він має дозвіл розміщувати контент.

  Дотримуючись правила розміщення варто слідувати одному вимогу. Категорично заборонено поміщати фото і відео, в якому відображається терористична діяльність, екстремістська і інші види, заборонені в країні. Ще одна вимога стосується кількості розміщуваних фото. Якщо це новий профіль, кількість не повинна бути більше 3-4, нещодавно зареєстрованих – 12.

  Сервіси для відкладеного постінга

  Соціальна мережа надає багато спеціальних сервісів для безкоштовного відкладеного постингу в instagram. Все перерахувати неможливо, але головним варто приділити увагу:

 • Додаток характеризується простотою застосування і оперативністю. Тиждень можна працювати з порталом безкоштовно, далі доведеться платити 299 р за аккаунт. Серед опцій можна виділити розсилку контенту з комп’ютера, надання шаблонів, планування розкладу і вивчення статистики.
 • Mass Planner. Безкоштовний період у програми становить 5 днів, потім потрібно платити 10 дол. Особливість сервісу – розміщувати фото і відео одночасно в декількох популярних соціальних мережах. До передплати варто віднести автоподписку і відписку, вихід контенту за розкладом і вибір інструментів, що дозволяють викладати пости для передплатників.Відкладений постинг в Instagram: як зробити безкоштовно, програми, сервіси
 • Це доступний за вартістю сервіс. Платити за використання слід по 100 руб. У функціоналі слід виділити кросспостінг для дозволу створювати публікації у профілях. Низька вартість регулює обсяг постів на один аккаунт.
 • Вартість аккаунта в сервісі після тижневого безкоштовного застосування становить 12 дол. Серед опцій відкладених актуальних публікацій варто відзначити збір і вивчення статистики за місяць, використання 3-10 аккаунтів одночасно, аналіз конкурентів в соц.мережі.
 • Кожна людина вивчивши огляд позитивних характеристик сервісів, може підібрати варіант для себе і для просування аккаунта в инстаграме та інших соціальних мережах за допомогою контенту і постів.

  Як створити відкладений пост?

  Представлені увазі можливості та сервіси працюють приблизно за однією схемою, вони відрізняються схожими інструкціями. Вкладки відрізняються, але розібратися з ними можна.

  Спочатку на телефон завантажується додаток, проводиться реєстрація, якщо потрібно, проводиться оплата. Після цього проводиться наступна послідовність дій:

 • Перехід у вкладку Створення поста у вигляді фото.
 • Активується кнопка, пов’язана з запланованими постами.
 • У тексті прописується інформація щодо чергового контенту – відео, різної спрямованості і тематики тексти, смайли, обов’язкові хештегі. При необхідності можна провести редагування фото.
 • Вибирається необхідна дата і точний час.
 • Активується кнопка Опублікувати.
 • По закінченню даних дій перший хороший пост відкладений в Instagram виходить створеним і вийде строго визначений, заздалегідь встановлений період.

  З комп’ютера

  Якщо потрібно вирішити питання, як зробити відкладений пост в Instagram, варто використовувати спеціальний сервіс Parasite. В цьому випадку потрібно робити наступні дії:Відкладений постинг в Instagram: як зробити безкоштовно, програми, сервіси

 • Перехід на офіційний портал сервісу.
 • Проводиться реєстрація через комп’ютер.
 • В меню вибирається кнопка Публікації і активується кнопка +.
 • З ПК завантажуються всі необхідні файли.
 • Налаштовується картинка і обов’язково прописується опис і навіть коментарі, якщо є спеціальні програми.
 • Проставляється дата, коли запис повинна бути опублікована в соціальній мережі.
 • Якщо всі дії були виконані правильно, запис самостійно виконаного відео автоматично буде відображатися в розділі з публікаціями облікового запису.

  Підводячи підсумки

  Ресурсів, призначених для автопостинга і для економії часу роботи в instagram, існує досить багато. Якщо є певна кількість коштів і час, можна без проблем придбати для себе справжню свободу, настільки важливу для ділового сучасної людини. Перш ніж вибрати потрібний додаток і, тим більше, перед тим як оплатити використання автоматичного постингу, варто скористатися безкоштовними періодами. Так можна зрозуміти, підійде чи ні той чи інший сервіс.

  Моя довідка - Корисні поради