Вибираємо найкраще додаток для репоста в Инстаграме

На відміну від інших соціальних мереж, в Instagram немає кнопки, яка дозволяє поділитися чужий публікацією у своїй стрічці. А іноді так хочеться поділитися корисною інформацією, красивим фото або іншим цікавим постом. Але, незважаючи на це існує багато спеціальних додатків для репоста в Instagram. Між собою більшість програм схожі, тому логічніше буде представити список найпопулярніших. Про те, як репостнуть фото зі смартфона і ПК, читайте в окремій статті.

Repost for Instagram (розробник redcactus)

Вибираємо найкраще додаток для репоста в Инстаграме

Це одне з найпопулярніших програм, які використовують для того, щоб поділитися чужий записом, користувачі пристроїв на базі Android. В даному додатку репост робиться за допомогою пошуку по імені користувача або хештег. Недоліком такого способу можна назвати те, що на всіх фото присутній водяний знак. Але від нього дуже просто позбутися – достатньо придбати преміум версію. При цьому, крім водяного знака пропаде і набридлива реклама.

InstaRepost

Вибираємо найкраще додаток для репоста в Инстаграме

Це одне з перших додатків, що дозволяють зробити репост з Инстаграма. Його функціонал трохи ширше попереднього програми і полягає у таких функціях:

  • репост фото і відео, причому можна ділитися фото як з водяним знаком, так і без нього;
  • можна поділитися не тільки в свою стрічку в Инстаграме, але і на інші соціальні мережі та месенджери;
  • перегляд своєї стрічки новин в Instagram;
  • всіма коли-небудь зазначеними лайком фотографіями можна поділитися в один клік.

Переваги очевидні, тому це додаток по праву займає лідируючі позиції серед інших додатків для репоста в Инстаграме.

Repost for Instagram від Studio FTX

Вибираємо найкраще додаток для репоста в Инстаграме

Відмінністю цього додатка для Андроїда інших є те, що можна не тільки публікувати чужі фото у своїй стрічці, але і зберігати їх собі на телефон. Також дана програма дозволяє вказувати автора фото в своїй публікації, що дозволить не зіткнутися з проблемою порушення авторських прав.

Варто ще відзначити, що цей додаток дозволяє ставити лайки вподобаним фотографій та читати коментарі.

Пошук в ній здійснюється, так само як і в інших, за допомогою імені користувача або хештег.

Regrann

Вибираємо найкраще додаток для репоста в Инстаграме

Ще одне корисне додаток для репоста в Instagram. Це, напевно, самий кращий спосіб поділитися чужим фото, оскільки цей додаток працює у фоновому режимі. Це означає, що можна робити репост прямо з Instagram. Для цього достатньо при перегляді фото в Instagram натиснути опцію «Копіювати посилання» і додаток запропонує кілька варіантів подальших дій:

  • миттєвий репост;
  • зберегти фотографію для того, щоб поділитися пізніше;
  • зберегти фото на телефон;
  • зробити репост в інші соціальні мережі.

Ще одна перевага Regrann в тому, що цей додаток самостійно вставляє ім’я автора фотографії в опис, що дозволяє не псувати її водяними знаками та не порушує авторські права.

FastSave і QuickSave від розробника DStudio

Ці програми розроблені для збереження фотографій з Instagram в галерею свого телефону або в хмару (в платній версії). Але серед їх функцій так само є можливість зробити репост вибраних фотографій у свою стрічку в Instagram або інші соціальні мережі.

Всі ці програми також доступні і для пристроїв, що працюють на базі iOS, тому заглиблюватися в їх огляд не варто.

Альтернативні методи

Одним з альтернативних методів для репостов в Instagram є створення скріншота оригінального запису. Це дозволить максимально зберегти інформацію про автора, що допоможе уникнути проблем з порушенням авторського права.

Щоб зробити скріншот, для кожного пристрою призначені різні комбінації клавіш. Це може бути одночасне натискання кнопки живлення та зменшення гучності (для різних моделей пристроїв LG, Sony, HTC, Lenovo, Xiaomi, Motorola, Nexus і інших), або кнопки «Назад» і «Додому», і інші варіанти.

Вибираємо найкраще додаток для репоста в Инстаграме

У будь-якому випадку скріншот збережеться в папці телефону, звідки вже можна опублікувати його у себе в стрічці.

Читайте докладну інструкцію про те, як зробити скріншот, в матеріалі по посиланню.

Ще один спосіб зробити репост публікацій у себе на стіні – використання сервісів таких, як Iconosquare, Tailwind, Hootsuite і Tack. Всі ці сервіси мають великий набір функцій, серед яких і можливість зробити репост.

Tack дозволяє використовувати свої функції протягом двох тижнів безкоштовно, а потім доведеться придбати платну версію, яку потрібно оплачувати за 99$ щомісяця. Його перевагою є те, що можна самостійно знайти фото для репоста, і зв’язатися з його власником для отримання дозволу поділитися в своїй стрічці. Це дає гарантію того, що авторські права не будуть порушені і власник фотографії не пред’явить надалі претензій.

Висновок

Робота через сервіси більше підійде тим, хто публікує на своїй стіні унікальний контент, який треба доповнювати якісними унікальними знімками.

Роблячи репост будь-яким з перерахованих вище способів краще запитати дозвіл на публікацію у власника фото або використовувати авторський хештег, щоб не виникали неприємності з авторськими правами.

Моя довідка - Корисні поради