Вибираємо генератор випадкових чисел в Instagram для конкурсу

Конкурси – один із найдієвіших способів збільшити цільову аудиторію і отримати нових клієнтів. Для якісної організації роздачі призів потрібно продумати всі нюанси: що саме дарувати, де прорекламуватися і так далі. Але є одна деталь, без якої вся затія виявиться безглуздою – потрібно заздалегідь визначитися, через який саме сервіс ви будете вибирати переможців. І саме про це ми будемо сьогодні говорити.

Для чого потрібен генератор випадкових чисел в Instagram?

Незамінний генератор випадкових чисел в Instagram для конкурсу. І це досить логічно, тому що найпоширенішим видом гивэвея є саме роздача призів, випадково обраним людям, які виконали умови: зробили репост, виклали пост з хештегом або що завгодно ще.

До речі, про особливості проведення розіграшів в Инстаграме з використанням хештегов, читайте статтю за посиланням.

Сервіси-генератори випадкових чисел

Random.org. Один з найпопулярніших сервісів. Причому потрібний нам інструмент знаходиться на головній сторінці, не потрібно нічого шукати. Якщо ви відкриєте цей сайт, зрозумієте, чому це так важливо – там досить багато інструментів і мова сервісу англійська. Російськомовному користувачеві було б складно зорієнтуватися тут. Безкоштовно можна вибрати переможця лише при відносно невеликій кількості учасників.

Перше місце займає сервіс https://ultragenerator.com/randomnumbers/

Вибираємо генератор випадкових чисел в Instagram для конкурсу

fanpagekarma.com. Сервіс працює через фейсбук і дає можливість вибирати переможця не тільки за допомогою випадкових чисел, але і, безпосередньо, з прокомментировавших, лайкнувших або поставили хештег. Він набагато зручніше попереднього, але також англомовний. Інтерфейс тут простий, тому сміливо відкривайте і вибирайте свого єдиного. Крім цього фанпейдж – хороший інструмент статистики. Щоб скористатися ним – зв’яжіть Instagram і Facebook.

Вибираємо генератор випадкових чисел в Instagram для конкурсу

Randstuff.ru. З усіх представлених сервісів – це буде найбільш зручним. Він російськомовний і елементарний в управлінні. Крім генератора чисел тут можна вибрати і репостнувших або лайкнувших. Але це працює тільки з ВК, так що, якщо ви запустили конкурс в Контакті, знаєте, де вибирати переможця. А генератор фактів скрасить ваше неробство.

Вибираємо генератор випадкових чисел в Instagram для конкурсу

Інші види генераторів для конкурсу в Instagram

Провести конкурс можна не тільки з допомогою випадкових чисел. Все-таки, перевагу віддають тим сервісів, в яких відразу видаються потрібні користувачі. Деякі називають такі генератори «генератор імен в Instagram». Серед перерахованих вище для цього підійде fanpagekarma – він шукає серед коментаторів або лайкнувших. Також може дивитися і репости, але не Инстаграме. Це буде корисно для проведення конкурсу в Фейсбуці. Отже, сервіси, які автоматизують вибір переможця.

giveawation.com. Цей генератор створений спеціально для Инстаграма і дуже зручний. Для вибору переможця потрібно авторизуватися через Инсту, вибрати пост, натиснувши на «вибрати серед прокомментировавших» або «лайкнувших» або де-небудь ще в залежності від вашого конкурсу та натиснути «продовжити».

Мені дуже подобається дизайн і зручність цього сервісу. Але великим мінусом є те, що в безкоштовному режимі можна провести тільки один розіграш. Але те, що він буквально за кілька кліків видасть вам імена тих, хто забере приз, цей мінус може переважити.

Вибираємо генератор випадкових чисел в Instagram для конкурсу

winnerpicker.ru. Теж хороший сервіс. Можна шукати по хештегу, можна з коментаря. Цього функціоналу цілком вистачить, щоб провести конкурс серед своїх передплатників.

Вибираємо генератор випадкових чисел в Instagram для конкурсу

Висновок

Отже, ми з вами розібралися, які сайти можна використовувати для завершення конкурсу. Ви можете робити, як вам зручно, але особисто я б воліла «генератор імен». Це набагато простіше, ніж присвоювати кожному конкурсанту номер, а потім шукати його. Не забудьте зняти на відео процес вибору переможця, щоб все було по-чесному.

Крім всього вищесказаного, хочемо нагадати, що для того, щоб конкурс відбувся, у нього повинні бути учасники. Один з варіантів оповіщення передплатників і фоловерів – розсилка в Директ Инстаграма.

Моя довідка - Корисні поради