Вибираємо додаток маски на обличчя в Instagram

Одне з оновлень Instagram викликали чималий ажіотаж серед користувачів – маски на обличчя. Воно доступне в останніх версіях програми. Якщо не відображається, то досить переустановити або оновити програму. Раніше така функція була доступна в Snapchat. Тепер і Инстаграмщицы можуть себе прикрасити вушками як у зайчика, зубками, як у бобра, носиком Панди або банально накласти окуляри. Також можна «надіти» на голову корону і постати перед віртуальним світом в образі справжньої принцеси. Такого ефекту можна домогтися не тільки через функціонал Инстаграма, але і з допомогою сторонніх додатків.

MSQRD

Цей додаток допомагає накласти різноманітні динамічні образи. Розроблено для Android. Але і на інших пристроях не підводить. Що примітно, можна вибрати образ конкретного персонажа: Сталіна, якого-небудь іншого лиходія або просто Кончіти Вурст.

Воно розроблено на основі інтелектуальних алгоритмів. Тобто, вона вміє «читати» вираз обличчя і розпізнавати міміку. Орієнтується по точок на контурі особи і автоматично підлаштовує маску.

Додаток працює як через основну, так і через фронтальну камеру. Після того вловить особа, рухається і змінює свої параметри згідно вашої гримасі. Всі ці спрощення скасовують необхідність шукати налаштування і виставляти параметри.

Вибираємо додаток маски на обличчя в Instagram

Основні категорії масок:

 • Люди.
 • Тварини.
 • Емоції.
 • Інші образи.
 • Програма регулярно доповнюється новими образами. Результат слід зберегти на пристрої і потім завантажити в Instagram.

  Face Swap Live

  Актуально для Android і iOS. Додаток допомагає «змінюватися» особами іншими користувачами або створювати своє обличчя за допомогою запропонованих образів. Образ можна використовувати і сторонній – шляхом завантаження і збереження на пристрої.

  Якщо інші варіанти в основному працюють зі статичними зображеннями, то Face Swap Live вміє перетворити вас прямо через камеру або під час прямого ефіру.

  Lip Swap

  Lip Swap, як додаток маски на обличчя в Instagram, має дуже нестандартний принцип роботи: допомагає переставляти місцями частини обличчя. Очі можуть говорити або ніс сміятися. Результат можна відредагувати на свій розсуд. За таким же сценарієм можна генерувати і відео. Створено для Android і iOS.

  Вибираємо додаток маски на обличчя в Instagram

  Інші варіанти

  З інших додатків можна відзначити MixBooth і Face Swap! Працюють за стандартним принципом. Можна як поліпшити особа, так і змінити до жахливих образів. Другий додаток має можливість синхронізуватися з Фейсбук. Можна відкрити профіль друзів, вибрати фотографії, обробити на свій розсуд і завантажити назад.

  Попередження: завантажений «шедевр» публікується від вашого імені, а не від імені друга, як не дивно J

  Висновок

  Вищеперелічені штучки призначені виключно в розважальних цілях. Чи можна якось поєднати це з блогом або бізнес-сторінкою компанії? Якщо рівень креативу дозволяє зробити це витончено і доречним чином, то можна спробувати. Але ні в якому разі не повинно всі виглядати як несмак і пустощі. Уявити керівника в образі Панди або з вушками зайчика – сумнівна SMM-стратегія.

  Якщо вам цікаво, що вважається серйозною стратегією, і які результати принесе, то рекомендуємо звертати увагу на такі сервіси як DoInsta або Bosslike.

  Вибираємо додаток маски на обличчя в Instagram

  Хлопці тут знають, як потрібно набрати аудиторію, якій буде цікаві ваші послуги або товари. Потім зроблять так, щоб вони зацікавилися ними, писали, дзвонили і в підсумку приходили з грошима.

  Якщо цього мало, то є ще Likemania, Pamagram і Zengram. Працюють за аналогічним принципом і прагнуть до таких же результатів. Кожен з них готовий продемонструвати свої здібності протягом декількох днів. А потім вже рішення за вами – сказати «так» або дати іншим випередити вас. Подробиці – в матеріалі “ТОП 8 кращих сервісів накрутки Instagram 2018”.

  Моя довідка - Корисні поради