VHS — ефекти для фотографій Instagram

VHS для Инстаграма – камера, яка повторює режим зйомки з 1998-2000 р. останнім часом, ефект ретро став популярний у соціальних мережах, тому додаток знаходиться на «піку» популярності.

Різні версії

В Play Market та App Store можна знайти два варіанти програми: для зйомки відео і фотографій. У першому випадку, доступна тільки зйомка повнометражних відео: до однієї години (в залежності від об’єму доступної пам’яті).

У другому – і запис відео, та створення фотографій.

Останній, Rad VHS відкриті додаткові ефекти для зйомки:

 • чорно-білий фільтр. Прибирає яскравість і кольори зображення;
 • ефект зламаною матриці. Поділ кольорів на три: червоний, синій і жовтий;
 • ретро. Желтит зображення, додає потертості;
 • звичайний режим. Без додаткових ефектів.

Користувач може перемикатися між режимами, натискаючи на кнопку «Effects». Зображення з’являється не в стандартному меню зйомки, а як на плівковому фотоапараті.

Розмір заздалегідь підігнаний під вимоги Инстаграма: квадрат, 1080×1080.

У додатку можна не тільки робити знімки, але і імпортувати ті, які вже є в Галереї. Завантажуючи фотографію, можна відзначити один з п’яти доступних фільтрів. Зберегти відредагований знімок не можна – функція доступна тільки в преміумі.

Подібні додатки: Glith і Cam 1998. Але в їхньому випадку відсутній автоматичний розмір і формат mp4 для зображень. Завантажуючи в RAD VHS картинку, користувач отримає короткий відеофайл з налаштованими ефектами.

Як використовувати для Инстаграма

У налаштуваннях VHS можна вибрати дату.

Щоб на екрані відображалося інше число, слід:

 1. Відкрити програму – розділ «CamCoder».
 2. У верхньому меню натиснути на значок шестерінки».VHS — ефекти для фотографій Instagram
 3. Зверху вказана дата – клацнути по ній.
 4. Вибрати потрібне число – Done.

Додаток доступний тільки англійською і без оплати преміальних послуг, доступна тільки зйомка. Крім оригінальних фільтрів, VHS відрізняється оригінальним дизайном і інтерфейсом: виконаний в стилі старих відеоігор. При роботі з додатком з’являється відповідний музичний супровід.

Читайте також:
Як назвати групу в Инстаграмме: щоб зацікавити людей, прикольно, для дівчаток, з перекладом

Функція автоматичної публікації в Instagram також недоступна. Тому, користувач може тільки зберегти відео або фото в Галерею. Після – опублікувати, як звичайний медиафайл.

Rad VHS відрізняється винесеним меню управління:

 • клавіші наближення і віддалення об’єктива;
 • старт і зупинка зйомки;
 • перемикання режимів по кнопці;
 • зміна виду: з фронтальним на основну і навпаки;
 • спалах і налаштування.

VHS — ефекти для фотографій Instagram

Купуючи преміум, користувач отримує додаткові фільтри, може відключити вотемарку зверху. Доступний безкоштовний пробний період протягом трьох днів, але підключення карти потрібно відразу.

 • Завантажити на Android.
 • Скачати на iOS.

RAD VHS – просте додаток для Инстаграма, призначене для ретро-зйомки. З його допомогою можна створити короткі історії, зробити стару зйомку із зазначенням дати на десять років назад або більше. У безкоштовної версії можна зняти ролик до 30 секунд, після чого – додаток вимагатиме підписку.

Моя довідка - Корисні поради