Вчимося, як спілкуватися в Инстаграме через повідомлення в Директ

Користувачі Instagram можуть повноцінно спілкуватися через додаток, обмінюватися текстовими та мультимедійними повідомленнями. Адміністрація пропонує скористатися для цього розділом Директ. Розглянемо, як спілкуватися в Инстаграме через повідомлення.

Потрапити в нього можна натиснувши на зображення паперового літачка у верхньому правому куті. Користувач отримує доступ до переліку людей, як правило, це передплатники, з якими можна вступити в листування. Також дозволено спілкуватися з людьми, раніше колишніми передплатниками, якщо листування з ними була збережена в Директ. Користувач може бачити, коли його опонент, який перебуває з ним у листуванні, в останній раз заходив в додаток. Докладно про таку важливою складовою Инстаграма, як Директ, читайте наш матеріал.

Вчимося, як спілкуватися в Инстаграме через повідомлення в Директ

Як переписуватися в Instagram?

Розберемося, як спілкуватися в Инстаграме, надсилаючи та отримуючи повідомлення від людей, з якими оформлена взаємна підписка. Почати діалог можна з будь-якою людиною зі списку Директ. Якщо цікавить листування з людиною, відсутнім у цьому переліку, то треба підписатися на нього і написати перше повідомлення. Можна надсилати фотознімки, вибираючи їх з галереї або роблячи з допомогою камери, натиску на значок фотоапарата в нижньому лівому кутку. Крім стандартно листування, дозволяється надсилати сердечка, виражаючи емоції.

Вчимося, як спілкуватися в Инстаграме через повідомлення в Директ

Відісланий знімок або текст завжди можна видалити, натиснувши на нього пальцем і утримуючи його, поки не з’явиться спливаюче вікно з меню, що містить пропозицію копіювати або скасувати відправлення. Можна ставити під кожною фотографією або пропозицією опонента оцінку «Подобається», двічі натиснувши на знімок. Адміністрацією передбачена для мультимедійного контенту можливість відповіді, через символ камери, розташованої в нижньому лівому куті кожного відео або фотографії. Якщо знімається відео, шляхом натискання на значок камери, то до нього можна прикріпити текст. Таке повідомлення доступне для перегляду не більше двох разів, після чого він автоматично видаляється з листування.

Вчимося, як спілкуватися в Инстаграме через повідомлення в Директ

Увага! Повторний перегляд доступний, якщо його дозволити, вибравши відповідну функцію.

Відправник може відстежувати статус послання:

  • відправлено;
  • доставлено;
  • переглянуто.

Які види повідомлень існують?

Повний перелік інструментів, доступних для відправки через Директ включає: публікації стрічки місця, хештегі, профілі користувачів.

Поділитися публікацією іншої людини в приватному каналі, можна натиснувши на значок у вигляді літака під фотографією. З’явиться перелік людей, яким дозволена відправка, якщо список дуже великий, то можна знайти адресата за допомогою пошукової форми по логіну в мережі. Знаючи, як спілкуватися в Инстаграме, можна ділитися з передплатниками хэштегами. Треба натиснути на вибраний хештег, після чого відбувається перенаправлення на доступні за нього публікації. Вгорі праворуч буде значок Директ, натиснувши на який, можна вибрати зі списку людей для відправлення. Ідентичним чином діляться місцями, переправляючи їх друзям з допомогою існуючого механізму.

Вчимося, як спілкуватися в Инстаграме через повідомлення в Директ

Можна відправити і профіль іншої людини, попередньо перейшовши в нього. Треба натиснути на піктограму з трьох вертикальних точок у верхньому правому куті для активації спливаючого вікна. З’явиться меню, буде містити кілька пунктів, включаючи відправлення скарги, копіювання URL, включення повідомлень і відправку профілю як повідомлення через Директ.

Якщо відправити будь-яке з повідомлень, більш ніж двом людям одночасно, то утворюється групова листування. Користувачі зможуть спілкуватися, обговорюючи новину в загальному чаті. Скористайтеся запропонованими методами для підтримки активності, обміну думками та корисною інформацією.

Також необхідно знати, як очистити листування, про це вам розповість наша стаття.

Моя довідка - Корисні поради