Вчимося шпигувати в Instagram: пошук людей по імені

У Инстаграме дуже рідко користувачі використовують реальні дані в описі або при створенні назви облікового запису. В цьому і принадність цих соціальних мереж – нам не потрібно верифікувати профіль за паспортом. Принаймні, зараз, в 2019. Цікаво, до якого році тоталітаризм дійде до тієї міри, коли необхідно буде використовувати виключно паспортні дані для соцмереж. Але це лише міркування, а сьогодні ми поговоримо про те, наскільки реальним у Instagram пошук людей по імені.

Чи можна в Instagram знайти користувача, знаючи його ім’я та прізвище?

Давайте пригадаємо, яку інформацію Інсте ми можемо залишити. Це: нік, назва акка, графи «Про себе», «Веб-сайт», можливо, місцезнаходження та контакти. Погодьтеся, в інших соцмережах типу ВКонтакте, набір, по-перше, дещо більше, і по-друге, передбачає використання імені та прізвища. І якщо там ви зобов’язані придумати комбінацію, хоча б нагадує щось виразне, в Інсте такої необхідності немає. Ви можете вибрати хоч рандомную комбінацію букв. Можна використовувати ПІБ для отримання потрібної посилання? Якщо людина нічого не приховує або не має фантазії, так.

Способи знайти користувача по імені та прізвища

Отже, у вас є тільки ПІБ, як викручуватися? Є кілька граф сторінки, де ця інформація може бути зазначена. Розберемо кожний з них.

 1. Нік. Потрібно враховувати, що нік – те, що пишеться в засланні, тому він може бути написаний тільки латинськими літерами. Тому, якщо користувач вирішив нічого не вигадувати, він написав ім’я та прізвище транслітом. Можливо, додав цифри – дату народження або тільки рік. Спробуйте використовувати різні варіації, цілком можливо, що одна з них підійде.
  Вчимося шпигувати в Instagram: пошук людей по імені
 2. Ім’я. Тут все просто, і людям необов’язково писати тільки латиницею. Вона індексується в пошуку, можна просто ввести в рядок і спробувати отримати сторінку таким чином.
  Вчимося шпигувати в Instagram: пошук людей по імені
 3. Про себе. Якщо користувач не написав наявну у нас інфу ні в одній попередньої графі, цілком можливо, що вирішив написати тут. Можна спробувати забити ПІБ користувача в пошуковику, додати до нього слово «Instagram» і подивитися, що буде у видачі. Можливо потрібна людина випливе таким способом.
Читайте також:
Який повинен бути розмір фото в Instagram і як його змінити?

Вчимося шпигувати в Instagram: пошук людей по імені

Кращі способи знайти людину в Instagram

Як ми вже зрозуміли, в Instagram пошук по імені – не дуже вдала ідея. Якщо у вас є тільки ця інформація, краще буде використовувати її, наприклад, ВКонтакте. У Інсте заможніше інші варіанти.

Розберемо найбільш ефективні з них:

 

 1. По ніку. Якщо ви знаєте, як користувач зазвичай називає себе у всіх соціальних мережах, можете спробувати цю комбінацію і на просторах фотосети.
 2. Пошук через інші соцмережі. Як я вже писала вище, фотосети просто немає відповідних граф, в які можна знайти ім’я та прізвище. Наприклад, ВКонтакте. А там площа для пошуку Instagram пристойна: посилання може перебувати в розділі «Контакти», на стіні або в альбомах. В цьому плані дуже зручний Фейсбук. Якщо ви користуєтеся їм активно, можете синхронізувати список друзів з Инстой і в розділі «Цікаві люди» знайти профіль.
  Вчимося шпигувати в Instagram: пошук людей по імені
 3. За номером телефону. Соціальна мережа може синхронізувати вашу телефонну книжку з сервісом і, якщо до цих телефонами прикріплені акаунти, вони з’являться, знову ж таки, в списку «Цікаві люди».
  Вчимося шпигувати в Instagram: пошук людей по імені
 4. Спільні друзі. Якщо є спільні знайомі, подивіться у них у профілі: в підписках, передплатників і постах. Може, є відмітки та коментарі. Загалом, проявіть дедукцію. Далеких знайомих можна знайти, дослідивши кілька акков знайомих.
 5. Хештегі і місце розташування. Деякі люди настільки егоїстичні, що створюють свої фірмові теги. Це, однак, трапляється рідше, ніж використання геоміток. Якщо ви знаєте, наприклад, місто чи точне місце розташування людини, спробуйте пошукати за цими даними.
  Вчимося шпигувати в Instagram: пошук людей по імені

Що робити, якщо не виходить знайти Instagram людини, але точно знаєш, що він там є

Якщо ви спробували все, навіть в Instagram пошук людей по імені, і нічого не знайшли, причин може бути дві:

 1. Ви не дуже добре знаєте людину і підбирали невірні комбінації літер. Не можна скидати з рахунків ймовірність, що людина, наприклад, змінив написання прізвища на одну букву, тому що ця назва було вже зайняте. У соціальній мережі навіть Шерлок Холмс міг би зганьбитися.
 2. Акк був заблокований адміністрацією. Якщо зі сторінки йдуть численні порушення правил сервісу, її «зітруть з лиця» соцмережі.
 3. Користувач сам заблокував вас. Мабуть, ви чимось не догодили людині. Таке обмеження обійти не вийде.
 4. Запис видалений. Вийти можна тимчасово або назавжди. У будь-якому разі, пошук вам не допоможе – навіть якщо видалення тимчасове, нічого не знайдеться.
Читайте також:
InstaTag - Весілля, Весільні хештегі

7 лайфхаков з пошуку користувача в Instagram

 1. За Вайберу або WhatsApp. Не завжди спілкування в месенджерах йде з тими, хто є в списку контактів. Можна просто додати цей номер у телефонну книгу, синхронізувати фотосеть з нею і перевірити, чи є прив’язаний до цього телефону номер.
 2. По електронній пошті. Люди, особливо ведуть комерційну діяльність, залишають в якості додаткового контакту електронну пошту в розділі «Про себе». Якщо знаєте електронку, введіть в рядок пошуку – якщо ця інфа вказана, вона буде індексуватися пошуковою системою соціальної мережі.
  Вчимося шпигувати в Instagram: пошук людей по імені
 3. Гугл картинки. У вас є якісь фотографії, які могли бути завантажені в соцмережу, спробуйте пошукати.
 4. Пошукові системи. Введіть ім’я та прізвище в пошуковик. Можливо, в даному випадку будуть знайдені інші акаунти людини.
 5. Парсер. Ці інструменти дозволять організувати масовий пошук. Задайте хештегі, місце розташування, підлогу та іншу інфу, яку вибраний аналізатор «з’їсть». Рекомендуємо використовувати Zengram парсер.
  Вчимося шпигувати в Instagram: пошук людей по імені
 6. Залишайте посилання на Instagram на сторінці ВК. Можливо, цей чоловік сам вас шукає. Залиште Инсту в контактах, зробіть репост пари записів і так далі. Загалом, «наследите» по повній, щоб він зміг вийти на вас.
 7. Запросіть друзів в інших соцмережах. Якщо не хочете робити репост, скористайтесь функціоналом інвайту – просто натисніть на відповідну кнопку в інтерфейсі додатка і додайте URL, наприклад, ВКонтакте.

Як в Инстаграме знайти людину по імені та прізвища? Ця інформація нечасто використовується в фотосети, тому, якщо тільки ці дані у вас є, краще буде використовувати їх, наприклад, ВКонтакте – там вище ймовірність успіху. У Інсте ж набагато корисніше інші способи.

Запитання наших передплатників

Вчимося шпигувати в Instagram: пошук людей по імені#1. Яка інформація найкорисніше для пошуку по фотосети?

Читайте також:
Як прискорити відео в Инстаграме зі звуком на телефоні: на Андроїд і Iphone | Робимо прискорене відео в Instagram

Нік або логін. Ця комбінація букв зараз потрібно на багатьох сервісах, тому люди лінуються придумувати різні. Якщо ви знаєте один, швидше за все він використовується скрізь. Так що, спробуйте його.

Вчимося шпигувати в Instagram: пошук людей по імені#2. Як зробити так, щоб знайти нас було простіше всього?

Графа «Про себе» була дана нам не просто так. Розмістіть там інфу, з якою наткнутися на вас можна легко: ім’я та прізвище, електронну пошту, може, телефон і так далі. Також не забудьте, що ВКонтакте можна залишити посилання в контактах, що досить до речі.

Вчимося шпигувати в Instagram: пошук людей по імені#3. Наскільки корисні в пошуку рекомендовані користувачі?

Взагалі вони створені для того, щоб потенційно знайомі люди перебували простіше. Якщо спільних друзів досить багато, ви зможете отримати потрібний обліковий запис. А якщо ні, то доведеться дуже довго гортати список.

Якщо ти хочеш поставити запитання або висловити думку — пиши у коментарях. А також не забудь подивитися корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради