В який час публікувати пости в Instagram для максимального охоплення

Підбираючи контент для розміщення, потрібно визначитися в який час викладати фото в Instagram краще. Враховується активність аудиторії загалом і окремо, для виділеного профілю.

Кращий час для публікації поста

Публікація має на увазі не тільки картинку, але і цікаве опис. Тобто, текстова частина, яка містить до 2000 символів. За даними маркетингових досліджень, розміщувати пости з текстом краще в будні дні.

Часові рамки – від 7:00 до 9:00 або 17:00 до 22:00.

Такий час обрано не даремно:

  • вранці передплатники йдуть на роботу, в навчальний заклад. Користувач перевіряє Стрічку відразу після пробудження;
  • обід і час до 17:00 – активність знижується через побутових завдань і роботи;
  • вечір – передплатники повертаються додому і перевіряють соціальні мережі.

Те ж стосується і розсилки, коли потрібно отримати більший охоплення аудиторії. Крім загальновідомої інформації, потрібно враховувати дані по своїй сторінці окремо. Це можливо у розділі: «Статистика», в налаштуваннях бізнес-профілю.

Як відстежити активність аудиторії:

  1. Зайти в Instagram – авторизуватись.
  2. Перейти в розділ: «Налаштування» — Статистика.В який час публікувати пости в Instagram для максимального охоплення
  3. Аудиторія – перегорнути список вниз.

З’явиться графік, де буде вказано час і день тижня, з певною кількістю аудиторії. Щоб вибрати день для розміщення публікації, потрібно простежити протягом тижня, коли саме користувачі активніше писали коментарі і ставили «Мені подобається».

Ідеальний час для публікації фото

Поодинокі фотографії або карусель оцінюються користувачами рідше. Приміром, менше лайків та коментарів на одній фотографії, незважаючи на правильно підібране час розміщення. Нижче показники у записів, які були опубліковані в один день.

Фотографії краще публікувати вранці, щоб передплатники змогли подивитися і оцінити знімок. Також, багато користувачі натискають відмітку «Мені подобається» не дивлячись, якщо переглядають Стрічку з ранку.

Визначити найкращі показники можна таким чином:

  1. Створити публікацію – почекати пару годин.
  2. Відстежити зростання охоплення в певний час.
  3. Публікувати надалі, використовуючи отриманий результат.

Не рекомендовано розміщувати фото в вихідні дні. Нижче охоплення в неділю, коли багато користувачів зайняті домашніми справами. У п’ятницю ввечері та суботу – охоплення знижується, але аудиторія залишається активною аж до середини вихідного дня.

Публікація відео в Instagram для максимального охоплення

В який час публікувати пости з відео в Инстаграме? Маркетологи радять: з 21:00 і до 8:00 у будні дні.

Відеоконтент отримує більше переглядів і активності, ніж фотографії. Це пов’язано з тим, що такий матеріал не вимагає від користувача додаткових дій. Потрібно натиснути на запис і переглянути відео.

Інакше справи йдуть з текстовими публікаціями, які готова читати вже підготовлена аудиторія. Так, відео-повідомлення швидше виходять в ТОП і підвищують охоплення, ніж інші формати.

В який час публікувати Stories

Тимчасові Історії частіше публікують вранці і ввечері. У цей період передплатники переглядають Стрічку, переходячи в Stories. На відміну від інших форматів публікацій, Сторіс більш популярні з-за ефекту «живої присутності». Тобто, передплатники активніше відповідають і діляться саме такими постами з-за ілюзії «реаліті-шоу».

Вибираючи, в який час краще викладати фото в Instagram, користувач повинен пам’ятати: у будні дні передплатники більш активні. Часовий пояс – в залежності від основної аудиторії. Якщо велика частина передплатників російськомовні, значить розміщують пости за Московським часом.

Моя довідка - Корисні поради