У Инстаграме помилка 5xx server error: що робити і як виправити дану помилку в Instagram

Сьогодні майже кожен користувач інтернету зустрічався зі всілякими збоями сполук, включаючи помилки instagram 5xx. Від цієї проблеми не застраховані і статусні веб-портали. У нашій статті мова піде про групу помилок 5xx ServerError, з якою нерідко стикаються користувачі ресурсу Instagram.com. Ми розповімо, що являє собою «помилка підключення», і які фактори його викликають.

Помилки сервера 5xx в Инстаграме — загальний опис

Ті повідомлення, код починається з цифри п’ять — наприклад, 501, 500 та інші — належать до збоїв, пов’язаних з функціонуванням сервера (який виводить даний конкретний сайт в мережі Інтернет). Проблема зазвичай залежить від самого сервера, точніше — технічних аспектів його роботи. Тому відразу варто сказати, що на боці рядового клієнта виправити таку помилку зазвичай не представляється можливим. Тут потрібно безпосередній доступ до пристрою, надає свою пам’ять для розміщення веб-ресурсу, в нашому випадку инстаграма.

У Инстаграме помилка 5xx server error: що робити і як виправити дану помилку в Instagram

Подібних помилок (починаються з п’яти) усього існує близько десятка. І кожен унікальний код характеризує якусь одну проблему. Так, збій № 503 свідчить про те, що в даний момент сервер обробляти запити користувачів не в змозі. Код 507 підтверджує недостатню кількість місця, щоб виконати цей запит. Іншими словами, виправлення будь-якої помилки з даної серії підвладне тільки технічної підтримки, робота якої полягає в обслуговуванні саме цього сервера. Звичайному користувачеві залишається чекати, коли подібний збій буде виправлено.

Що означає така помилка підключення

5хх в инстаграме зустрічається найчастіше. Переклад без цифробуквенного позначення російською звучить як «серверна помилка». При спробі увійти в instagram відображається напис виглядає наступним чином: «5xx Server Error». Причин виникнення збою кілька. Перерахуємо 3 найпоширеніші:

 • на ресурсі велике число користувачів, з-за чого пристрій не справляється (перебуває у перенасиченому стані);
 • при стандартному числі клієнтів одночасний запит виконаний великою кількістю людей — сервіс знову зависає ” та видає ту ж помилку инстаграма 5xx server error;
 • у веб-порталу труднощі з DNS — у цьому випадку користувачі самі зробити нічого не можуть; проблема вирішується тех. персоналом инстаграма.
 • Почекавши якийсь час (наприклад, 30-60 хвилин), сервісом можна знову починати користуватися помилку в більшості випадків усувають досить швидко.

  Інші причини:

  • код запиту виконано неналежним чином або стався програмний збій;
  • розірваний інтернетний кабель, підключений до апаратної частини;
  • виконана DDoS-атака;
  • здійснено блокування Роскомнаглядом/провайдером;
  • на сайті проводяться технічні доопрацювання.

  Як самостійно виправити помилку 5xx Server Error

  Власні зусилля результат дають рідко, але, скоріше всього, не зашкодять. Анонімайзер допоможе розпізнати блокування провайдера по району (утиліти: TunnelBear, HideGuard VPN, OperaVPN). Спробуйте відкрити портал на альтернативний браузер або мобільних пристроях — так ви дізнаєтеся, на чиєму боці проблема (сервер або ваш комп’ютер). Якщо є ймовірність помилки сервера instagram 5xx через ПК, то перше, що потрібно зробити, — це перезапустити браузер. Можливо, вся справа в автоапдейте, з-за якого стався збій завантажувальних скриптів. Очистити тимчасові файли, історію і кеш можна видалити вручну через налаштування або задіяти CCleaner.

  У Инстаграме помилка 5xx server error: що робити і як виправити дану помилку в Instagram

  Виконайте перезавантаження роутера, з перепідключенням інтернетного кабелю. Для надійності Wi-Fi варто відключити від живлення і почекати кілька хвилин. Спробуйте перезапустити браузер з відключеним антивірусом. Якщо є ознаки наявності шкідливого ПЗ, проскануйте «операційку» програмами-антивірусами DrWeb, CureIt!, MBytes, AdwCleaner та іншими. Дані дії повинні повернути працездатність, у зворотному випадку спробуйте скинути конфігурацію мережі — помилки тут з’являються після зміни підключень/мереж. Для цього використовуйте консоль через статус Адміна. Також перезапустіть мережу, якщо роздаєте wi-fi з компа або комп’ютера.

  Порада: Спроби виправлення актуальні, якщо у інших юзерів сайт функціонує нормально. Переглянути сторінки спільнот, задайте питання по працездатності Instagram.com. При цьому вкрай не рекомендується відкривати власні логін/пароль.

  Команди для очищення DNS-кеша і скидання мережевих параметрів: netsh int ipv6 reset, netsh int ipv4 reset, ipconfig /flushdns, ipconfig /registerdns, netsh winsock reset.

  У Инстаграме помилка 5xx server error: що робити і як виправити дану помилку в Instagram

  Список помилок в Инстаграме 5xx

  Перерахуємо збої з описом їх значень.

 • 510 — необхідні розширення відсутні;
 • 507 — не вистачає місця;
 • 505 — немає підтримки версії HTTP;
 • 504 — минув час проходження по міжмережевого шлюзу;
 • 503 — в даний момент служба недоступна;
 • 502 — зафіксована помилка шлюзу;
 • 501 — непідтримуваний метод роботи;
 • 500 — внутрішня помилка сервера.
 • Вам тепер відомо значення помилок виду 5xx ServerError, і яким чином їх можна усунути. На сайті инстаграма, як і на будь-якому іншому веб-ресурсі, не виключені тимчасові неполадки і хакерські атаки. З боку клієнта проблема зустрічається досить рідко, в основному це технічні питання компанії, які вирішуються максимум протягом 30-60 хвилин.

  Моя довідка - Корисні поради