У Инстаграма є платоспроможна аудиторія?

Соціальні мережі – одне з кращих винаходів 21 століття. Звичайно, деякі з вас скажуть, що деякі успіхи в лікуванні Сніду можуть позмагатися у важливості з цими сервісами-опіумом для народу, але подумайте тільки: завдяки Вконтакті, Фейсбуку, Ютубу, Инстаграму та іншим сайтам кордони між країнами і людьми майже стерлися. Чи це не диво – вам не потрібно чекати відповіді на лист тижнями, вам як ніколи просто і легко відправити фотографію своїм далеким родичам. Саме це подобається людям, саме за цим вони йдуть в інтернет. Аудиторія Instagram вже переступила позначку в мільярд. Саме ця популярність дозволила соціальних мереж стати більш ефективної рекламної майданчиком, ніж телебачення, яке раніше користувалося ще великим попитом. Поговоримо про платоспроможної аудиторії в Instagram.У Инстаграма є платоспроможна аудиторія?

Чим Instagram корисний для бізнесу?

Я, звичайно, можу зараз розпорошуватися і говорити про те, який Instagram прекрасний сайт. Але куди краще буде структурувати мої слова і дати вам 10 причин, за якими просування в фотосети буде зовсім не зайвим.

Можливість наблизитися до клієнтів

Багато підприємців викладають не тільки фото товарів, але і більш особисті матеріали. Ви можете розповісти про те, що діється за лаштунками вашої компанії, познайомити зі своїми співробітниками, заходами, показати відгуки і так далі.

Інформування

Коли ви приходите в магазин, ви можете запитати у консультанта все, що завгодно про товар, який вас цікавить. В Instagram ви також можете викладати інформацію про те, що продаєте. У чому ж тоді відмінність соціальних мереж від реального магазинчика? Покупцям або клієнтам не обов’язково приходити і питати, ризикуючи втратити частину інформації при сприйнятті на слух. У фотосети вони можуть у будь-який момент відкрити публікацію і вивчити інформацію, яку ви дали.

У Инстаграма є платоспроможна аудиторія?

Аналітика

Ви можете створити портрет своєї аудиторії і зрозуміти, як потрібно з нею працювати, які акції принесуть вам успіх. Такі дані доступні і з використанням стандартних інструментів сайту для аналітики.

Підвищення продажів

Як я вже говорила вище, аудиторія Instagram перевищила мільярд. В одній Росії соціальною мережею користується понад 14 мільйонів людей. І це – ваші потенційні клієнти. Якщо ви підберете правильну стратегію, продажі зростуть в рази.У Инстаграма є платоспроможна аудиторія?

Залучення

Залучення потенційних клієнтів в життя вашої компанії за допомогою, наприклад, сториз, зіграє вам на руку. Історії, до речі, дуже придатний інструмент в цьому плані – інформація не втрачається в стрічці, а залишається закріпленою над публікаціями в стрічці новин. Про те, як додати відео в історію, читайте в нашій статті за посиланням.

Контакт в режимі реального часу

Трансляції дозволять показати людям, як знайти вас, проводити лекції та в цілому спілкуватися з людьми. Можете також проводити інтерв’ю і так далі – застосування цього функціоналу обмежена лише вашою фантазією.

Пошук партнерів

Бізнесменів у Инстаграме дуже багато. Ви можете знайти друзів з аналогічною тематикою. А взаємовигідна співпраця – запорука успіху в соціальних мережах.

У Инстаграма є платоспроможна аудиторія?

Тренди

Багато блогери стали відомими і, як наслідок, багатими, завдяки використанню хайпи в своїх інтересах. Використання соціальних мереж дозволить зрозуміти, що зараз популярно, так і використовувати це так, щоб збільшити свій дохід і продажу.

Кого можна вважати платоспроможною аудиторією?

Якщо ви вирішили продавати які-небудь стікери, не чекайте величезних замовлень. Чому? Тому що наклейки цікаві молоді, яка або заробляє небагато, або й зовсім живе на гроші батьків. В даному випадку саме батьки є тією самою платоспроможною аудиторією, на яку варто працювати, якій потрібно говорити про те, чому їм варто купити ваш товар собі або своїм дітям. Приблизний портрет її наступний:

 • Вік 25+. Студентам зазвичай вистачає грошей тільки на життя, а не на покупки в інтернеті. Звичайно, вони теж щось купують, але великий дохід можна одержати від тих, хто вже не студент. Зазвичай це люди середнього віку: 30-40 років.
 • Власники айфонів. У Росії є практика того, що телефон – показник заможності. Так, часто це кредит. Але не варто скидати «яблучників» з рахунків.
 • Подорожі. Я б навіть сказала, що наша мета – люди, які подорожують по Росії, тому що частенько квиток в Сочі дорожче, ніж в Німеччину. Але для створення портрета використовуйте в цілому тягу до подорожей.
 • Офісні працівники. Звичайно, у роботяг зараз може бути дуже пристойна зарплата. Але у них зазвичай не так багато часу, щоб витрачати його на соціальні мережі. Тому працівники великих офісних центрів у центрі міста – наші клієнти.
 • Власники приватних будинків. Ціни на квартири в 2019 році, звичайно, змушують забитися в кут і ридати, але в цьому плані виходять ще дорожче як з купівлі, так і за змістом.
 • Звичайно, можна вивести ще декілька пунктів, але я дала вам основні. Саме на портрет, намальований зараз, ми з вами і будемо спиратися під час аналізу аудиторії Instagram.У Инстаграма є платоспроможна аудиторія?

  Платоспроможна аудиторія Instagram

  Ви могли б задатися логічним питанням: в Instagram немає можливості вказати свій вік або стать, то яким чином тоді всі ці сайти, які пишуть про статистику користувачів, отримують свої дані? Насправді всі ці дані складно вважати абсолютно об’єктивними, тому що вони отримані на основі аналізу інших соціальних мереж. Так, якщо ви вказали свій логін на сторінці у ВКонтакте, цілком можливо, що і вас враховували, коли писали, що платоспроможна аудиторія Instagram зросла.

  Актуального аналізу на даний момент в інтернеті немає. Тому ми можемо спиратися на інформацію з 2017 і 2018 років. І за цими даними аудиторія фотосети «старіє». Якщо до 2016 року середній вік становив 20 років, то зараз це 30. Старше покоління йде в Instagram. Використання пристроїв на базі iOS серед них, звичайно, нижче, ніж серед підлітків, але зате вони куплені на зароблені ними гроші, а не на батьківські або кредитні. Тому платоспроможна аудиторія Instagram зростає, а рентабельність затії перейти на простори соціальних мереж породжує велику кількість бізнес-сторінок.

  Про те як можна розкрутити свою бізнес-сторінку читайте в нашій статті: “Просування в Instagram за допомогою сервісу Инстаплюс “.

  Як знайти платоспроможну аудиторію в Instagram?

  Власники айфонів, 30+ і все таке це, звичайно, чудово, але як підібрати саме таку аудиторію? Що ж, насамперед зверніть увагу на те, чи відповідають ваші товари їй. А потім налаштуйте таргетинг. У Инстаграме він дуже тонкий, ви можете налаштувати навіть місце розташування людей, які побачать ваше оголошення. Всі пункти, про які я говорила вище, там є, і навіть більше. Вивчіть рекламний кабінет і використовувати його по повній. Про особливості таргетованої реклами в Instagram, читайте в статті.

  У Инстаграма є платоспроможна аудиторія?

  Соціальні мережі привабливі для бізнесу своєї великою аудиторією. Але, якщо це натовп школярів, який у ній сенс? Instagram в цьому плані – дуже непоганий сервіс. Середній вік користувачів росте, а тренди на подорожі, ресторани і заміську життя дозволяють нам зрозуміти, що середній дохід постійних відвідувачів сайту досить непоганий. Звичайно, є й винятки. Але завдяки таргетингу ви зможете вдарити точно в ціль.

  Моя довідка - Корисні поради