Тревел-блогінг: як вести запис і заробляти на ньому?

Соціальні мережі в наш час – прекрасний спосіб заробітку. Там крутиться багато грошей, а в плані реклами соціальні мережі вже давно більш привабливі для роботодавців, ніж телебачення. Мова буде йти про Instagram, а враховуючи, що основний контент там візуальний, подорожі і туризм – дуже актуальна тема. В плані заробітку в таких блогах можливості обмежені саме рекламою. Поговоримо про те, як розвинути свій тревел-блог і почати заробляти на ньому. Велика частина цієї статті буде про контент.

Унікальність

Фотографій Нью-Йорка і в Instagram і в інтернеті багато. Додайте щось особливе в свою роботу. Ви можете, звичайно, розповідати історію заснування міст, якісь цікаві факти. Але далеко не завжди цим ви можете привернути людей в Інсте – туди приходять, щоб дивитися на фото, а не для читання нотатки мандрівника. Самий явний приклад, який приходить мені в голову в даному випадку – @muradosmann. Його концепція «Йди за мною» прославила блогера на весь світ і вивела його контент за межі однієї соціальної мережі.Тревел блогінг: як вести запис і заробляти на ньому?

Інформативність

До кожної фотографії повинна бути підпис. Це в особистому акаунті ви можете дозволити собі вільність і не залишати жодного коментаря. Якщо ж ви ведете блог, говорите що-небудь своїм передплатникам. Так, я вище писала, що не варто займати ефір занудними фактами, але звичайних оповідань про що-небудь ніхто не відміняв. Приклад знову ж таки з облікового запису «йди за мною».Тревел блогінг: як вести запис і заробляти на ньому?

Діалог з аудиторією

Інтерактив – одна з найважливіших частин хорошого профілю. У випадку з тревел-сторінками ж це особливо актуально – можете сказати своїм передплатникам, куди їдете, і запитати, що вони хотіли б дізнатися про це місце. Це значно цікавіше, ніж звичайний обліковий запис, який виглядає як сухий путівник, де зібрані розповіді про місця, які хтось інший вважав цікавим.Тревел блогінг: як вести запис і заробляти на ньому?

Читайте також:
Instagram: чек-лист для бізнесу

Будьте особистістю

Просто фотографій міст в інтернеті багато, як я вже говорила. Ваш блог повинен відображати і вас. Не хочете світити своє обличчя? Візьміть іншого героя. У @hobopeeba, наприклад, часто в центрі уваги її кіт, собака або інші звірятка, які зустрічаються на її шляху.

Топ-7 порад початківцям блогерам для ідеальних фото читайте в нашій статті.

Тревел блогінг: як вести запис і заробляти на ньому?

Використовуйте сториз

Коментарі про важливість використання історій у веденні профілю. Це – ще один спосіб спілкування зі своєю аудиторією. Влаштовуйте опитування, щоб дізнатися, наприклад, який з міст, де ви були, більше сподобався вашої аудиторії. Або з яких міст ваші передплатники. Загалом, не нехтуйте цим розділом соціальної мережі.

Працюйте над розкруткою

Просто викладати фотографії недостатньо. Використовуйте хештегі для збільшення охоплення, слідкуйте за показниками профілю, використовуйте массфолловинг і масслайкинг, давайте рекламу в інші профілі, що підходять за тематикою. Працюйте над тим, щоб вашу сторінку помітили. Тільки тоді класний контент допоможе розкрутитися і почати приносити гроші.

Насправді, хештегі в цьому плані дуже недооцінюють. Їх можна не використовувати, коли у вас вже велика і активна аудиторія, але на початку роботи можете писати хоч всі 30 тегів, які можете вмістити. Причому, є методика використання хвиль тегів. Це – сумнівна тактика. Я б радила просто в один перший комент вмістити мітки різній частотності з відповідною тематикою, щоб охопити всі можливі пошукові запити по вашій темі.

Підбирайте рекламодавців у відповідності з тематикою

Якщо у вас акаунт з подорожами, реклама дрилів навряд чи сподобається вашій аудиторії. Пам’ятайте про те, що люди прийшли до вас в профіль за певним контентом, і його ж вони хочуть бачити в тому числі і у вигляді рекламних вставок.

Читайте також:
Інструкція, як в Инстаграме заблокувати людини

Також не раджу занадто часто вставляти рекламу. Ви не Бузова, щоб робити куплені посади кожен день – ваші передплатники можуть і не стерпіти такого ставлення до себе.

Instagram – соціальна мережа з візуальним контентом. Тому фуд – та тревел – блоги досить популярні. Ви, звичайно, можете запустити такий запис, але конкуренція буде величезною. Тому робіть унікальний контент, який буде відрізнятися від аналогів та залучати до себе. Але разом з тим не забувайте про просування – недостатньо просто викладати фото, потрібно ще й працювати над розкруткою. Як просуватися з сервісом розкрутки Zengram, розповімо в нашій статті.

Моя довідка - Корисні поради