Трафік з ВК — куди лити?

Трафік з ВК — куди лити?

Куди лити трафік ВКонтакте

Багато користувачів задаються питанням про те, куди гнати трафік з соціальної мережі ВКонтакте. Приймати його в співтоваристві або на сайті? Лити трафік на менеджера або анкету? І це далеко не всі можливі варіанти.

Схожими питаннями задаються не тільки новачки, але і деякі фахівці, практикуючі таргетинг ВК. Соціальна майданчик дає масу можливостей. Перед початком роботи слід гарненько розібратися в даній темі.

Трафік на одностраничник

Ви можете лити трафік на односторінковий сайт. Найголовніше – оформити оголошення правильно. Вони повинні містити пронумероване UTM-мітки. Це знадобиться для подальшої аналітики результатів. В іншому випадку ви не зможете зрозуміти, що саме «вистрілює», а що вимагає внесення корективів.

Коли ви ллєте трафік на лендінгем, важливо дотримати ще одна ключова умова. Проставте мети в метриці за підтвердженій заявці з сайту. Це дозволить дізнатися, яка аудиторія конвертится, яка аудиторія залишає заявки швидше і дешевше. Не шкодуйте часу на подібні дії, якщо не хочете пустити гроші на вітер. Ви заплатите за рекламу, так і не зрозумівши, що працює, а від чого відмовлятися.

Трафік на діалог спільноти

Даний спосіб прийому трафіку має свої переваги. Припустимо, користувач написав в паблік. Ви можете почати розсилку через будь-який зручний сервіс (Sendpulse, Гамаюн та інші), так як юзер самостійно почав листування з спільнотою.

Примітка: якщо користувач не виявляв бажання підписатися на розсилку, з цим слід бути акуратніше. Будь-які нав’язливі дії з вашого боку можуть бути сприйняті негативно.

Недоліки: користувач починає вести діалог з спільнотою. Він не бачить людину, з якою спілкується. Це може стати причиною недовіри з боку клієнта. Для самого співтовариства це не тільки мінус, але й плюс. Якщо у вас працює кілька менеджерів, вони можуть по черзі відповідати на повідомлення одного і того ж користувача. Графік змінився – листування продовжує інший фахівець.

Трафік на профіль менеджера

Ви можете відразу ж направити трафік на аккаунт менеджера. У чому полягають переваги даного варіанту? На відміну від попереднього способу, де клієнт не бачить «співрозмовника», тут все відбувається з точністю до навпаки.

Потенційний покупець бачить менеджера, його сторінку і всю актуальну інформацію про фахівця. Це підвищує лояльність аудиторії. Щоб уникнути зливу трафіку акаунт менеджера повинен бути оформлений грамотно. Але є і невеликі підводні камені. На сторінку можуть поскаржитися недоброзичливці або конкуренти. І якщо її забанять, то доведеться створювати все заново.

Трафік на гугл-форму або на анкету

Хочете, щоб користувачі заповнили анкету в соціальній мережі Вконтакті? Закріпіть її в групі у вигляді додатка, після чого надсилайте трафік на потрібну сторінку. Анкети налаштовуються на власний розсуд компанії. Тільки ви самі можете знати, яка інформація про клієнтів і потенційних покупців допоможе просунути бізнес в мережі. Запитуйте контакти, проводите соціальні опитування і голосування.

Якщо немає анкети, можна лити трафік на гугл-форму. Але саме анкети є ефективнішим, оскільки там виставляються мітки на кожну аудиторію. Ви відразу зможете визначити, хто відправляє заявки. Ще один плюс: заявку клієнта можна продублювати в особисті повідомлення менеджеру. З анкети вона нікуди не зникне.

Будь-яких вагомих недоліків анкети не мають. Найголовніше – зацікавити користувача рекламованим продуктом. Навіть якщо він подасть заявку без отримання повної інформації про товар, угода може відбутися успішно.

Трафік на обговорення

Хочете упевнитися в тому, що ваш асортимент продукції цікавий великої аудиторії, а не одному випадковому покупцеві? Тоді сміливо надсилайте трафік на обговорення. Нехай люди відкрито запишуться на захід і т. д.

Кожен, хто подасть заявку на запис, переконається в тому, що він не самотній у своєму бажанні. Пропозиція зацікавила багатьох людей – це і є доказом того, що ви пропонуєте своєї аудиторії щось важливе, корисне і цікаве.

Мінуси: це не дуже зручно в плані подальшої взаємодії з аудиторією. Такі заявки довго обробляються, оскільки доведеться відповідати всім окремо, а зволікати вкрай не бажано. На великих об’ємах ви не зможете швидко впоратися з поставленим завданням, навіть якщо цим займається ціла команда фахівців.

Трафік на підписку додаток

Це прекрасний варіант для тих, хто шукає недорогу аудиторію для подальшої роботи з нею. Щоб залучити передплатників, потрібно діяти креативно. Банальні заклики «Підпишись! Підпишись! Підпишись!» навряд чи забезпечать задовільний результат. Ви повинні доступно пояснити переваги передплати. Що людина отримує навзамін? Який у цьому сенс?

У деяких нішах напрямок трафіку на підписку додаток працює набагато ефективніше, ніж варіант з анкетами і одностраничниками.

Висновок

Ви ознайомилися з основними варіантами того, куди можна лити трафік з популярної майданчики ВКонтакте. Тестуйте різні варіанти, аналізуйте результати і вибирайте оптимальний спосіб перенаправлення трафіку з ВК.

Моя довідка - Корисні поради