ТОП публікацій в Instagram. Що це і чим корисно?

Пошук в Инстаграме, порівняно з іншими соціальними мережами, являє собою жалюгідне видовище. Відсутність фільтрації робить процес знаходження чого-небудь страшенно незручним. Тим не менш, не все так погано – якщо ви шукаєте публікації, вони все ж сортуються. Поговоримо про ТОП публікацій в Instagram: що це таке і як туди потрапити?

Що таке ТОП публікацію в Instagram?

Для початку поговоримо саме про те, що таке ТОП. Після введення розумною стрічки, люди почали називати топовими ті пости, які відображаються в верхній частині новин. Але це трохи не так. Все ж набагато доречніше кликати кращими публікаціями ті, які знаходяться першими в пошуку по хештегу. На скріншоті вони виділені в «ТОП». Аналогічно і з геомітками.

ТОП публікацій в Instagram. Що це і чим корисно?

Де знайти цей розділ?

Загалом, ви вже могли зрозуміти, що потрапити до цим постам можна явно не натисненням на кнопку «будиночок». Все вкрай просто. Розглянемо алгоритм дій через телефон і комп’ютер.

Телефон

Браузерна версія на мобільному пристрої мало чим відрізняється від програми. Тому однією інструкції вистачить. Також алгоритм підійде і для офіційної програми на комп’ютер.

 1. Відкриваємо Instagram.
 2. У нижньому горизонтальному меню знаходимо іконку з збільшувальним склом.
  ТОП публікацій в Instagram. Що це і чим корисно?
 3. У рядку пошуку зверху вводимо потрібний хештег – «ТОП» доступний тільки по мітці.
  ТОП публікацій в Instagram. Що це і чим корисно?
 4. В результаті пошуку нам потрібні перші пости. Це і є «ТОП».
  ТОП публікацій в Instagram. Що це і чим корисно?

Комп’ютер

Через браузерну версію на комп’ютері все робиться ще простіше. Я навіть не буду розписувати алгоритм дій. Просто відкрийте соціальну мережу. Зверху буде рядок пошуку. Вводимо в неї те, що цікавить, і перші ж фотографії будуть потрібними нам.

ТОП публікацій в Instagram. Що це і чим корисно?

Чим він відрізняється від вкладки «Цікаве»?

Коли ви на телефоні натискаєте на лупу, відкриваються якісь фотографії. Це – розділ «Цікаве». Там знаходяться рекомендації, те, що може вам сподобатися.

ТОП публікацій в Instagram. Що це і чим корисно?

І між цією вкладкою і топової різниця величезна. Якщо в першій набирається лише той контент, який зайде чи не зайде, то у другій ви бачите те, що найпопулярніші з того чи іншого тегу. Тобто, по суті нічого спільного.

Чому всі прагнуть потрапити в цей розділ?

Дуже багато людей в соціальній мережі прагнуть потрапити в рекомендації і ТОП. Але навіщо це взагалі потрібно? Чим корисно вивести посаду в ці розділи? Основна перевага у тому, що кількість людей, які побачать ваш пост, зросте, а, отже, і кількість лайків, коментарів та передплатників буде куди більше. Кілька років тому в фотосети був баг, і, з допомогою пари хитрих дій, можна було зробити помістити публікацію в топові. І це приносило свою користь. Сотні лайків за годину абсолютно безкоштовно.

ТОП публікацій в Instagram. Що це? Приріст відміток «Мені подобається» я вже назвала – в середньому це +200 сердечок в годину. У плані передплатників у всіх по-різному. Дуже впливає на те, якої якості у вас контент. З поганим матеріалом будь-які спроби розкрутитися будуть невдалими. У цілому прагнення вийти «вгору», використання рекомендацій, хэштегов і геоміток допомагає збільшувати цільову аудиторію. Звичайно, супершвидкий зростання чекати не доводиться, але тим не менш, передплатники, які приходять звідси, цікавляться вашою сторінкою і дорогого коштують.

ТОП публікацій в Instagram. Що це і чим корисно?

За яким принципом обираються публікації для цього розділу?

З плюсами кращих постів ми розібралися. Але як вибираються кращі публікації в Instagram? що взагалі потрібно зробити, щоб домогтися успіху? Розберемо те, що впливає на акаунт в цьому плані.

 1. Стрибок лайків, переглядів.
 2. Коментарі. Обсуждаемость – один з критеріїв, який важливий як для Топових результатів видачі, так і для просування в цілому.
 3. Кількість збережень в закладки. З тих пір, як ця функція була введена, вона теж впливає на статистику облікового запису.

ТОП публікацій в Instagram. Що це і чим корисно?

Як потрапити в ТОП?

Отже, ми зрозуміли, як вибираються публікації. Отже, можна розібратися з тим, як стати тим самим людиною, яку побачать.

Важливі наступні пункти:

 1. Значимість тегів для аудиторії. Люди не шукають #тегвкотороммногословбезпробелов. Якщо ви це вирішили не читати, скажу по-іншому: використовуйте ті позначки, які люди будуть шукати.
 2. Геотеги. Ці маленькі трудівники дозволяють також показувати вас людям, які поруч.
 3. Якісний контент, який викликає у людей бажання поставити відмітку «Мені подобається». Можна зіграти на хайпи, влаштувати лайктайм або, наприклад, використовувати фішку з пабликов ВК. В дусі тієї, що на скріншоті нижче. Але не йдіть тим же банальним шляхом, зараз користувачі вже багато чого бачили і не купляться на таку банальність, як «Став лайк, якщо любиш маму».
  ТОП публікацій в Instagram. Що це і чим корисно?
 4. Відсутність явної накрутки. Накрутка карається в Instagram, тому системою для «підвищення» враховується в основному та активність, яка отримана від передплатників. Звичайно, пост може стати вірусним і поширитися по друзям і подругам. Слід розуміти, що накрутку від реальної популярності дуже просто відрізнити – у першому випадку активність приходить дуже різко і відразу припиняється; у другому ж графік буде трохи рівніше.

Чи є способи штучно потрапити в ТОП?

Багато хто вважає, що в топових посадах знаходяться лише люди, у яких дуже багато лайків та коментарів. Це не так. Чіткого і самого вірного способу «вибитися в люди» немає. Відповідно, і хитрощі не допоможуть. Деякі пробують накрутки, але складно робити їх досить плавними, щоб вони були схожі на натуральну активність. Імітувати природний приріст лайків можна в сервісі Zengram, там можна задати швидкість накрутки. Опублікуйте посаду і Виберіть швидку накрутку, через пару годин можна перейти на середню, а потім на повільну. Це зручно.

ТОП публікацій в Instagram. Що це і чим корисно?

Також раніше був баг в соціальній мережі, з допомогою кількох дій можна було піднятися. Але в даний момент все виправили, і такий лазівки немає. Тому навіть не пробуйте схитрувати. Тим більше, якщо вам кажуть, що у людини є лайфхак, але за нього треба заплатити, не віддавайте гроші. Швидше за все, це шахраї.

На даний момент немає точного рецепту, як потрапити в ТОП публікацій в Инстаграме. Але кожному ясно, що чим вище і натуральніше увагу аудиторії, тим точніше попадання в список кращих. Але, якщо тренди на Ютубі приносять величезну користь, в Инстаграме все не так райдужно. Тому не варто робити цей розділ соціальної мережі своїм фетишем. Приділяйте час для розкручування і створення хорошого контенту.

Запитання наших читачів

ТОП публікацій в Instagram. Що це і чим корисно?#1. Як потрапити в ТОП?

Великий вплив на це виявляється зростання активності під постом і його натуральність. Накрутку непросто організувати так, щоб вона була неподозрительной. Тому тільки реальне увагу. Один з сервісів, хто зможе вам допомогти — Зенграм.

ТОП публікацій в Instagram. Що це і чим корисно?#2. Наскільки ефективний висновок публікації в ТОП для просування облікового запису?

Не варто робити топові публікації основою свого просування. Звичайно, від них є користь. Але дива чекати не варто. Це повинно бути доповненням, а не основою розкрутки.

ТОП публікацій в Instagram. Що це і чим корисно?#3. Як повернути профіль рекомендації Instagram? У мене в рекомендаціях завжди одні і ті ж 5 профілів (часто заходжу), а один сьогодні пропав. Може я випадково натиснула на хрестик. Що робити?

Після декількох відвідувань зниклого аккаунта, він знову повернеться в розділ рекомендації.

Якщо у тебе є запитання чи хочеш висловити думку — тобі в коментарі. Також не забувай дивитися відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради