ТОП-9 лайфхаков для продажу товарів в Instagram

Соціальні мережі в наш час – не просто інструмент спілкування. Цілі компанії ґрунтуються там, розвиваються, виходять за межі інтернету або назавжди втрачаються на просторах всесвітньої мережі. Як вести свій бізнес, щоб не розоритися і отримувати стабільний дохід? Поговоримо про лайфхаках для продажу в Instagram.

1. Оформлення профілю

Ви можете обуритися, що хотіли почитати статтю про лайфхаки продажу, а я починаю з оформлення профілю. І будете в корені не праві. Як можна більше скоротіть для користувача шлях від думки про покупку до самої покупки. Додайте якомога більше контактів, використовуйте для цього вбудований функціонал програми та розділ «Про себе».

Також не забувайте вказувати ціну. Не беріть приклад з цих геніїв, які «Відповів в ЛС». Уявіть, що ви прийшли у супермаркет, і там немає цінників, а вам доводиться кожен раз звертатися до працівника магазину, який говорить вам вартість на вухо, щоб ніхто не почув. Як довго ви пробудете в цьому магазині? Я, наприклад, відразу піду. Так, цінник може змінюватися, не сперечаюся, але в даному випадку зручність потенційного клієнта повинно стояти для вас на першому місці. Комерційний обліковий запис створений не для вас, а для аудиторії.ТОП 9 лайфхаков для продажу товарів в Instagram

2. Візуальне сприйняття

Зовнішній вид публікацій дуже важливий. Красива картинка впливає на сприйняття куди сильніше, ніж усі ваші слова. Це – специфіка Инстаграма, де основний контент – фотографії. Тому приділіть увагу створенню фотографій, роботі над кольором і обробкою. Виберіть один фільтр або один стиль фотографій, щоб ваш аккаунт виглядав добре, і користувачі знали, чого очікувати від вас в наступних постах. ТОП 9 лайфхаков для продажу товарів в Instagram

3. Структура тексту

Текст-цегла не налаштовує на прочитання. Додавайте порожні рядки, робіть абзацні відступи або текст по центру. Можете систематизувати інформацію за допомогою смайликів, використовуйте хештегі. На скріншоті вище ви можете бачити непогане оформлення поста, де враховано все, про що я писала до цього: контакти знайти максимально просто, вони відокремлені від основного тексту, ім’я майстра в хэштеге, фотографія яскрава і привертає увагу. Поєднання жовтого і червоного, а також якість манікюру викликає питання, але мимо поста, оформленого таким чином, пройти складно. Тут же можна знайти інший лайфхак з оформлення публікації та просування: тематичні хештегі поміщені в перший коментар, щоб не засмічувати підпис до фото. ТОП 9 лайфхаков для продажу товарів в Instagram

4. Графік публікацій

Це скоріше не лайфхак з продажу, а рекомендація у веденні запису. Але, повірте, коли ви будете продумувати свої дії заздалегідь, ваш контент буде куди краще впливати на аудиторію.

5. Хештегі

Хештегі гарні для просування і блаблабла. Зараз я хочу сказати про інше. У Инстаграме немає зручної навігації по товарах, але ви можете створити її за допомогою міток. Створіть свій фірмовий хештег, додайте до нього категорії того, що продаєте. Знову ж таки, повернемося до прикладу з «Візуального сприйняття». Там адміністратор профілю зробив поділ за майстрам манікюру. Непоганий хід.

6. Інтерактив з передплатниками

Спілкуйтеся з аудиторією. Зламайте стіну між вами та передплатників, щоб вони сприймали вас як свого друга. @batnorton, наприклад, у кожній підпису звертається до своїх клієнтів і регулярно задає їм питання. В даному випадку, наприклад, вони вбивають двох зайців разом: спонукають користувачів до перегляду попередніх колекцій і до спілкування.

ТОП 9 лайфхаков для продажу товарів в Instagram

7. Динамічний контент

Просто фотографії товарів можна подивитися і в інтернеті. Зробіть контент – не потрібно робити тільки продають пости. Чергуйте їх розважають і інформують. Розміщуйте фотоотзывы, згадуйте постійних клієнтів і так далі. Пустіть в хід фантазію, тільки вона обмежує вас.

8. Гумор

Додавайте несерйозність у свої пости. Це подобається людям набагато більше, ніж контент, який абсолютно серйозний. Це дозволить вам стати друзями з передплатниками. На скріншоті, наприклад, застосування популярного фільтра в Снэпчате дозволив зблизитись з аудиторією.

ТОП 9 лайфхаков для продажу товарів в Instagram

9. Використовуйте тренди

Хайп допомагає просунути свій товар. Будьте в тренді, і використовуйте їх для свого блага. Знову ж таки, повернемося до прикладу з попереднього пункту – людям подобається «старий» фільтр Снэпчате, і контент з ним може зібрати більше охоплення.

Соціальні мережі зараз повністю замінили телебачення. Тому і продажу у ВКонтакте, Однокласниках і Инстаграме йдуть куди успішніше, коли просуваються через соц.мережі. Треба знати, як продавати товари і які лайфхаки є в інтернеті для цього.

Моя довідка - Корисні поради