ТОП-7 товарів, які не варто купувати в Instagram

Instagram – не просто інструмент для спілкування. Зараз там можна продати все, що завгодно. Але от купувати все, що завгодно, на цьому сайті не варто. Свобода торгівлі породила багато акаунтів, в яких можна придбати небезпечні товари. Поговоримо про ТОП-7 речей, які в Instagram купувати не варто.

Дитячі іграшки без сертифікатів

Коли у вас з’явиться дитина, ви почнете з особливою підозрою ставитися до всього, що він бере в руки. І це абсолютно нормально – далеко не всякий пластик можна навіть чіпати безпечно, а діти мають звичку ковтати деякі деталі. Це може бути травмонебезпечно. Якщо ви любите свою дитину, перевіряйте сертифікати речей, які йому купуєте. Бізнес в Instagram на дитячих товарах зараз набирає популярність. Приклад: @tibamba_. Ви могли б сказати: постій, але тут же вказаний сайт, можливо, вся сертифікація є там? Немає. Сайт зроблено без смаку, а з корисної інформації там тільки номер телефону, електронна пошта і ВКонтакте. Я б не стала купувати щось тут – одна справа, коли мова йде про мене, а інше – про маленьку людину, яка не може сам про себе подбати. В даному випадку, навіть якщо щось трапиться, ви не зможете домогтися справедливості – немає даних підприємця, які доводять, що він веде свою діяльність згідно із законом.

ТОП 7 товарів, які не варто купувати в Instagram

Несертифікована меблі

Тут ситуація така ж. Важливо знати, з чого зроблена ваша меблі. Зараз, звичайно, не 19 століття, коли для фарбування шпалер використовували миш’як, але матеріали важливі досі. Зараз я хочу розповісти, як робити ВАРТО. У цьому записі вказаний сайт, а на сайті – всі дані компанії, а якщо точніше, ТОВ «Авто-тур». Як не дивно. У будь-якому випадку, інформації тут куди більше, ніж у попередньому прикладі.

ТОП 7 товарів, які не варто купувати в Instagram

Медикаменти

Думаю, не варто говорити про те, що купувати сумнівні препарати і медичні витратні матеріали не варто. Точно так само всі чудово розуміють, чому сертифікація у сфері медицини необхідна. Поговоримо про @stommarket_russia. В даному випадку ми знову бачимо хороший приклад. І це не дивно – у цієї компанії є філії в багатьох містах.

ТОП 7 товарів, які не варто купувати в Instagram

Продукти харчування

В першу чергу я хочу попередити про те, щоб ви не брали швидкопсувні продукти з доставкою по всій Росії. Будемо об’єктивні: час доставки може затягнутися аж до нескінченності. Але і в звичайні, більш «стійкі» продукти купувати не варто. Зараз модно купувати корейську або японську косметику. Але офіційні рітейлери мають всю потрібну документацію і клеют русифіковану наклейку зі складом. В даному випадку, наприклад, ніякої інформації про те, звідки їде їжа, офіційно вона і так далі.

ТОП 7 товарів, які не варто купувати в Instagram

Автозапчастини

Без знань в сфері ремонту авто вам в принципі не варто купувати запчастини. Це поширюється не тільки на інтернет. Коли у вас навіть є інформація і навички, цього робити не варто в Инстаграме, якщо ви поняття не маєте, наскільки правомірна торгівля адміністрація профілю. Поговоримо про @tire_house.ru. В даному випадку, наприклад, все досить сумнівно – на сайті немає ніякої інформації про компанії або індивідуальному підприємця, ніяких законних зобов’язань перед вами. З іншого боку, сайт функціонує вже не перший рік і, мабуть, досить успішно. Ще більше інформації про те, як автобізнес переїхав в Instagram, читайте в нашій статті на сайті.

Підроблені гаджети

В інтернеті багато сайтів і акаунтів, які продають фальшиві айфони, Samsung s100500 і Xiaomi з 2050 року. Чому не варто їх купувати? По-перше, вони, знову ж таки, несертифицированы і можуть бути неробочими в країнах СНД. А по-друге, якщо вже флагмани Самсунг вибухають, як можна бути впевненими у підробках?

Зброя

Не всі зброю заборонено, є те, що ви цілком можете придбати легально і без ліцензії. Але в Instagram не варто цього робити. Питання про ліцензії стоїть ще гостріше, ніж у випадку з їжею – несправний газовий балон в пневматиці, наприклад, може вибухнути у вас в руках. Якщо ці пістолети були створені для заподіяння шкоди, то уявіть, якої шкоди вони можуть завдати, якщо будуть відпрацьовані?

У соціальних мережах можна купити все, що завгодно, і для цього навіть не обов’язково виходити в даркнет. Але далеко не всі з цього безпечно для вас. У цій статті ми поговорили про Топі товарів, які купувати не варто. Але їх насправді набагато більше.

Моя довідка - Корисні поради