ТОП-7 розлучень в Instagram

Соціальні мережі вже давно перестали бути тільки інструментом для спілкування. Разом з цим туди прийшли і шахраї. Якщо раніше вони полювали виключно за вашими особистими даними, зараз стало набагато простіше отримати гроші з довірливих людей. Поговоримо про те, що з себе представляє шахрайство в фотосети і як не втратити свої гроші.

Що з себе являє шахрайство в Instagram

Складно уявити собі соціальну мережу, більше підходить для створення інтернет-магазину. Візуальна спрямованість контенту і компоненти профілю, ідеальні для створення систематизованого асортименту товарів дозволяють заощадити на створенні лэндинга і комфортної торгівлі. Саме тому з’явилася величезна кількість шахраїв, які можуть бути дуже переконливі. Також актуальним розлучення з викраденням номери і проханнями скинути гроші. Як не дивно, люди досі на прохання кинути якусь суму на невідому картку або ківі-гаманець відповідають згодою.

ТОП-7 розлучень в Instagram

Розберемо трохи більш конкретні види розлучень. Я б і рада привести вам конкретні приклади, але такі акаунти швидко розкривають і блокують, тому скріншоти будуть з інтернету і цілком можливо вже неактивні.

 • Продаж товарів. Фотографії дозволяють викласти в інтернеті на продаж товар, освітивши його з усіх боків і прикрасивши його різної мішурою. Накрутити передплатників, лайки і коментарі, і ось вже шахрайський аккаунт на один день готовий. Як відрізнити шахрая? Вимагає передоплату. В інтернеті нікому не можна залишати передоплату без будь-яких доказів, що товар хоча б існує. Ось приклад з пикабу.
 • Продаж послуг. Різноманітні послуги, що можна зробити без особистої зустрічі, дуже добре продаються в фотосети. Подивіться ще один приклад з пикабу, щоб приблизно зрозуміти, про що я кажу.
 • Шарлатанство. Зараз, як і до цього, ворожки і «відьми» процвітають. Мені немає діла до того, у що ви вірите, хоч в пастафарианского монстра. Але, як мені здається, диво не повинно вимагати за себе матеріальних вкладень. Хочете знати майбутнє? Проаналізуйте себе і своє справжнє.
 • ТОП 7 розлучень в Instagram

 • Поширення посилань на шахрайські сервіси. Зараз в соціальних мережах дуже багато груп і облікових записів, які поширюють адреси сумнівних сайтів. Вони обіцяють величезну прибуток за дуже короткі терміни. Варто враховувати, що ніхто не буде просто так роздавати гроші. Не варто вірити цим фейковим скріншотам і гучним обіцянкам. В результаті вас попросять «сплатити переклад». Але практично кожен раз, коли вас просять оплатити щось для отримання ще більшого доходу, це розлучення.ТОП 7 розлучень в Instagram
 • Злом профілю для обману ваших друзів і передплатників. Зазвичай такий вид розлучення зустрічається у ВКонтакте, і шахраї не вибирають випадкових людей. Мою одногрупницю якось так зламали, і перед цим дуже добре підготувалися – знали ім’я її матері, сестри і брата, були в курсі її життя і можливих проблем.
 • Фальшивий товар. Зазвичай такі шахраї воліють створювати сайти одностраничники, але і в Инстаграме теж орудують. Як це працює? Наприклад, ви оплачуєте AirPods, вам їх відправляють післяплатою, ви отримуєте трек-номер і начебто все нормально. Що може піти не так? Не купуйте нічого, що відправляється без опису вкладення. Інакше ви не зможете подивитися, що всередині коробки – вам доведеться спочатку сплатити посилку. Часто зустрічається обман, і замість дорогих навушників люди отримують китайський сміття за 50 рублів, заплативши при цьому кілька тисяч рублів. Знайти рейтинг найбільш небезпечних товарів в Instagram, ви можете на нашому сайті.
 • Різні схеми заробітку і ставки на спорт. Мені багато разів писали в директ з пропозицією купити базу постачальників. Здавалося б, навіщо вона мені, якщо у мене немає інтернет-магазину? Я так і запитала. Дівчина відповіла, що я можу перепродувати її іншим довірливим “курок”. Звичайно, я не наводжу її відповідь дослівно, це – мій переклад. Схеми бувають різні, але найчастіше з них ви не отримаєте абсолютно нічого. ТОП 7 розлучень в Instagram
 • Як уникнути втрати грошей і аккаунта

  Отже, який висновок ми можемо зробити з видів розлучень, які я написала вище? Кожен раз, як від вас вимагають передоплату або «сплатити супровідний платіж», ви повинні почати щось підозрювати. Тим більше це актуально, коли взамін на вашу плату обіцяють величезну суму.

  Також звертайте увагу на те, скільки коштує товар, який ви хочете придбати. Якщо ціна дуже смачна, ви повинні почати щось підозрювати. Не шукайте халяву, нікому не щастить у придбанні оригінальної продукції за ціною в три рази нижче офіційної.ТОП 7 розлучень в Instagram

  Якщо ж передплата необхідна, а профіль викликає довіру, не використовуйте онлайн банк. Переклад на чужий рахунок ви можете відкликати лише в тому випадку, якщо він зроблений через відділення. Звичайно, техпідтримка деяких відділень може піти вам назустріч, але це швидше виняток, ніж правило.

  Отже, з тих пір, як Instagram перестав бути просто засобом спілкування та своєрідним інтернет-фотоальбомом, і став повноцінним торговим майданчиком, там з’явилася величезна кількість шахраїв. Незважаючи на те, що способи розлучень, про яких я писала вище, давно відомі, люди продовжують відправляти гроші невідомо кому. Чому? Тому, що люди завжди будуть шукати халяву. Залиште думка про те, що іншим не пощастило, а ви особливі. Ви можете винайти ліки від раку, але, якщо ви хочете нові AirPods за три тисячі рублів, ви їх не отримаєте.

  Моя довідка - Корисні поради