ТОП-7 психологічних прийомів для продажу в Instagram

Контакти з людьми можна повністю контролювати. Психологія, як і інші науки, пішла від філософії, а «дідусем» її можна вважати ще античного вченого Аристотеля. Незважаючи на те, що пройшло багато часу, все навколо змінилося, люди залишилися такими ж, і за століття існування цієї науки були вивчені від і до. Поговоримо про те, які бувають психологічні прийоми для більш ефективних продажів.

ТОП 7 психологічних прийомів для продажу в Instagram

Ламаємо стіну між нами і передплатниками

Вселити щось незнайомцю неможливо. Продати що-то чужій людині можна тільки в тому випадку, якщо ціна суттєво низько ринку. Так і в цьому випадку люди будуть шукати підступ. В житті куди простіше зламати стіну між вами і незнайомцем – на руку грають пози, жести, голос, хода і так далі. В інтернеті ж у вашому розпорядженні тільки вербальні кошти – звертайтеся до своєї аудиторії, спілкуйтеся з ними, питайте, як у них пройшов день і так далі.

Раппорт

Я могла б вставити сюди наукове пояснення цього терміна, але краще та простіше буде розповісти своїм, майже розмовною мовою. Ставте себе на один рівень з потенційним клієнтом. У підписах до постів говорите про те, що ви і аудиторія – одне ціле, одна система. Довірчі відносини дозволять збільшити ваші продажі. Пояснення досить грубе, але суть, я думаю, ви зрозуміли.ТОП 7 психологічних прийомів для продажу в Instagram

3 так

Ви продаєте в Instagram? Ви хочете отримувати великий дохід? Вас дійсно цікавлять психологічні хитрощі? Так дочитайте цю статтю до кінця!

Тримаю парі, ви відповіли «так» на всі три питання. Помітили, як у вас зростав інтерес до того, що ви побачите далі? Так працює завжди. Використовуйте цей трюк для маніпуляції.

Розрив шаблону

Несподівана фраза або нестандартне дію у звичайній ситуації дозволить розірвати шаблон передплатників. І що далі? Це дозволить викликати в аудиторії інтерес до того, що вам потрібно. Вже продумали, що хочете розповісти? Додайте несподіваний хід.

Переключення уваги

Цим часто користуються фокусники, звертаючи увагу користувачів на одну руку, в цей час роблячи весь фокус інший. Точно так само і ви можете перевести увагу споживача на іншу тему, тим самим отримуючи повний картбланш на маніпуляцію про продаж свого товару.ТОП 7 психологічних прийомів для продажу в Instagram

Ведення

Коли з’явився раппорт, з’являється і ведення. Коли ви абсолютно довіряєте людині, відчуваєте себе і його однією системою, ви підете за ним куди завгодно. Точно так само, якщо ви вже грамотно спрацювали, потенційні клієнти зроблять все, про що ви скажете.

Рефреймінг

Це, грубо кажучи, погляд на ситуацію або річ з іншого боку. Дуже допомагає перенести увагу з недоліків на достоїнства. Наприклад: цей товар не дорогою, а якісний. У такому разі висока якість стане основною характеристикою того, що ви продаєте, затьмаривши високу вартість. Зрозуміло, використовувати цей прийом варто хитріше, ніж у моєму прикладі. Але ж і ви будете думати над підписами до контенту довше, ніж я.

Про те, як правильно продавати в Instagram, читайте в статті на нашому сайті.

ТОП 7 психологічних прийомів для продажу в Instagram

Нейролінгвістичне програмування – дуже корисне вміння. Я не змогла б дати вам більше знань, тому що вивертів набагато більше, ніж 7, та й сама робота з ними значно складніше, ніж те, що я описала. Цього буде достатньо на початковому етапі продажів, але далі вам доведеться вчитися самостійно. Є купа книг, які зроблять із вас майстри маніпуляцій. Чи варто воно того? Зрозуміло, адже ці фішки знадобляться не тільки в Instagram, але і в реальному житті. Ви можете отримати все, що завгодно, якщо будете знати, як розмовляти з людьми.

Моя довідка - Корисні поради