ТОП-6 швидких способів поліпшити свій Instagram

Багато починають просування в Instagram, не розібравшись у тому, як ця соціальна мережа працює. І це безнадійна затія – не знаючи алгоритмів і способів розкрутки, ви будете добитися в зачинені двері і не збільшите цільову аудиторію. Але як же тоді розкрутитися?

Я дам вам 6 способів поліпшення свого аккаунта в Інсте:

 • Якісний контент. Працюйте над своїм матеріалом. Важливо його зміст, експозиція, загальна якість фотографій. Чіткість зображень важлива – ви ж не 10-річна дівчинка, щоб викладати своє обличчя в поганій якості.
 • Загальний стиль профілю. Коли ви ведете особисту сторінку без різниці, в якій кольоровій гамі будуть публікації. Сьогодні ви можете викласти фото з лісу до коричнево-зелених кольорах, а завтра – зображення з торішнього відпочинку на морі. Коли мова йде про комерційну сторінці або про бренд, у вас немає такого права. Приділіть увагу і протестуйте програму для обробки зображень або вбудовані можливості Instagram, щоб підібрати один фільтр для постів. Не варто накладати кілька – це може занадто сильно перевантажити погляд. Нижче можете побачити, як робити НЕ треба. Так навіть прекрасна Меган Фокс стає позбавленою смаку ТП.ТОП 6 швидких способів поліпшити свій Instagram
 • Контент-план. Багато нехтують цим пунктом, але, повірте мені, вам варто скласти план хоча б на два тижні, і ви помітите, що вести профіль куди легше, а публікації, продумані заздалегідь, виходять якісніше і знаходять більший відгук. Нижче наведу приклад з інтернету. Так, він для Фейсбуку, але аналогічна таблиця підійде і для Instagram. Ділимо контент на 4 типи: інформаційний, продає, який втягує і розважальний. Якщо ви ведете сторінку для продажу реклами, можете замість продає давати рекламні пости. Так, два в тиждень цілком достатньо, тому що занадто багато комерційних постів «замусорит» ваш аккаунт і відштовхне аудиторію.ТОП 6 швидких способів поліпшити свій Instagram
 • Оформіть аккаунт. Оформлення вкрай важливо – шапка профілю впадає в очі кожному відвідувачеві сторінки. На аватарку поставте свій логотип, якщо у вас інтернет-магазин. Він повинен бути симетричним і якісним. В описі дайте інформацію про те, що люди можуть знайти на вашій сторінці. Не забудьте про веб-сайт і геолокацію. Додайте всі можливі способи зв’язку з вами. Якщо хочете дати та інші контакти, використовуйте сервіс для створення мультиссылки. Наприклад, mssg.me.
 • Історії. Використовуйте сториз для підвищення залученості в контент. Вони показуються над стрічкою новин і ймовірність втратити їх з виду куди нижче, ніж звичайний пост. Їх же можна використовувати для створення меню на сторінці. Додайте ланцюжок сториз з відгуками про вашу діяльність і додайте його в актуальні, щоб закріпити над публікаціями. Якщо у вас не інтернет-магазин, можете таким чином показати передплатникам свої подорожі, наприклад. У випадку з особистим акаунтом або блогом ви набагато вільніше в цьому розділі сторінки.
 • ТОП 6 швидких способів поліпшити свій Instagram

 • Інтерактив. Спілкуйтеся зі своїми передплатниками. Погодьтеся, облікові записи друзів і близьких ви охочіше переглядаєте, лайкаете і коментуєте. Саме таку дружню атмосферу вам потрібно створити. Зламайте стіну між вами і аудиторією. Це піде тільки на користь охопленням і залученості. Часто в інтернеті рекомендують в цих цілях використовувати розіграші та ґів’ї. Але це трохи не те – люди проявляють активність не з-за того, що хочуть, а в цілях отримання халяви. Тому такі інтерактиви не варто проводити часто, а от просто питати у людей, як справи, чи як вони ставляться до свіжого фільму, можна хоч кожен день. Це, до речі, також відбере у вас головний біль, зайнявши пару-трійку постів в контент-плані.ТОП 6 швидких способів поліпшити свій Instagram
 •  

  Просунути профіль насправді не так вже і складно, але потрібно враховувати дуже багато нюансів. Однак вже після перших успіхів ви зрозумієте, що воно того варте. І бонусний порада: звертайте увагу на підписи. Якщо у вас особистий профіль, можете хоч статевий орган точками намалювати, але для ефективного просування під кожним фото або відео повинна бути осмислена підпис. Також використовуйте хештегі. Хтось радять писати всі 30, хтось- не більше 10. Поекспериментуйте самостійно і виведіть оптимальна кількість.

  Про сервіс, який допоможе розкрутити ваш аккаунт, читайте у статті за посиланням.

  Моя довідка - Корисні поради