Топ 5 способів, як прокачати Instagram аккаунт

Instagram – багатомільйонна соціальна мережа з величезними можливостями для ведення свого бізнесу і збільшення капіталу. Тому має сенс подумати про те, як прокачати Instagram аккаунт до небачених висот. Є кілька способів зробити це кілька характеристик, на які потрібно звертати увагу.

Що мають на увазі під “прокачати аккаунт”?

Ще з ігор ми знаємо значення слова «прокачаний». Зазвичай цим словом називали персонажів з Топовими характеристиками.

Топ 5 способів, як прокачати Instagram аккаунт

І в Инстаграме принцип той же, тільки інші показники: замість здоров’я – передплатники, замість манни – лайки, а замість удачі – коментарі до постів. І отже «прокачати обліковий запис» означає просунути його в соціальній мережі, зробити популярним і ефективним в плані продажів. І із визначення, яке ми з вами вивели, випливає, що для того, щоб прокачати свій обліковий запис, потрібно набрати передплатників (причому не просто накрутити, а набрати дійсно цільову аудиторію), отримувати лайки і коментарі на свої публікації (саме для цього нам і потрібні «цільові» передплатники). Розглянемо кілька лайфхаков і способів прокачування свого профілю.

ТОП-5 способів прокачати свій аккаунт в Instagram

Розглянемо найбільш ефективні способи розкрутки сторінки в Instagram. Невелика замітка, якщо ви виберете декілька способів просування, то вийти в Топи вам вдасться набагато швидше.

Спосіб 1. Сервіси комплексного просування

Цей шлях для ледачих. І я цілком серйозно. Ви платите сервісу та не робите нічого – вони просувають вас самостійно. Таких сервісів багато, але ми ненадовго зупинимося лише на трьох.

  • Pamagram

Топ 5 способів, як прокачати Instagram аккаунт

Сервіс ставить лайки, пише коментарі і підписується через ваш обліковий запис на людей. І за рахунок цієї активності люди дізнаються про вас і підписуються, якщо цей контент їм цікавий. Завдяки механізмам безпеки, які ставлять обмеження на активність, ви точно не отримаєте бан.

Топ 5 способів, як прокачати Instagram аккаунт

Ціни такі. Причому сервіс обіцяє від 300 до 1000 передплатників на місяць. Виводимо середня кількість користувачів – приблизно 750. Таким чином ви платите трохи більше, ніж рубль, за одного передплатника.

Перейти в Pamagram

  • Zengram

Топ 5 способів, як прокачати Instagram аккаунт

Зенграм працює за тим же алгоритмом, що і Памаграм. Але ціни тут дещо нижчі. На сайті є також функція аналізу передплатників, завдяки якій, як каже сервіс, можна шпигувати за друзями.

Топ 5 способів, як прокачати Instagram аккаунт

Наскільки це ефективно я не знаю, бо не пробувала. Та й зареєструвалася на сайті тільки заради вас, щоб дізнатися ціни і зробити скріншоти. Ах так, Зенграм ще й дає безкоштовний тижневий період.

Перейти в Zengram

  • Doinsta

Як ви могли здогадатися, механіка у сервісу точно така ж, але ціна вища, ніж у попередніх. Тим не менш, свої обов’язки сервіс виконує повністю.

Топ 5 способів, як прокачати Instagram аккаунт

Перейти в Doinsta

  • Instaplus

Инстаплюс – сервіс відомий, раніше добре себе зарекомендував, з нормальними людськими відгуками. Коли-то, навесні 2017, після чергового хрестового походу инстаграма по сервісам накруток-розкруток, Инстаплюс пару місяців працював в “полегшеному” режимі і перенастраивал свої алгоритми, потім знову вийшов на повну потужність.

З плюсів Инстаплюса зазначу збалансованість параметрів просування і швидку реакцію підтримки через чат. Одночасно можна вести 5 акаунтів, оплата за місяць, не за кількість.

Мінусом можна було б назвати те, що можна знайти ціни і нижче, наприклад, ботів в сервісів накрутки, але для бізнесу боти абсолютно не придатні хіба що для кількості і пилу в очі. Вартість залученого клієнта порівняно з контекстом виходить в рази нижче.

Топ 5 способів, як прокачати Instagram аккаунт

Перейти в Instaplus

Більше про платні способи розкрутки Инстаграма – у статті “Розкручуємо Instagram за гроші: способи, ліміти і надійні сервіси”.

2 спосіб. Боти

Для просування можна використовувати бота массфолловера і масслайкера. Для ефективного ж варто додати бота парсера.

Ви, напевно, подумки поставили запитання «Що ще за бот парсер?». Він аналізує передплатників ваших конкурентів, створює їх список, і потім вже з цього списку можна здійснювати массфолловинг і масслайкинг. Таким чином навіть при розкручуванні через ботів ви швидше за все отримаєте цільову аудиторію. І, якщо ваша пропозиція цікавіше, ніж пропозицію конкурентів, ймовірність відповідної підписки дуже висока. Але, знову ж таки, пам’ятайте про ліміти, які встановлює Instagram.

3 спосіб. Робота з хэштегами

Не варто недооцінювати цих маленьких трудівників. Грамотно розставлені хештегі залучать трафік у ваш аккаунт. Так, можливо, він буде невеликий, але стабільний. Просто спробуйте, ви не пошкодуєте.

Топ 5 способів, як прокачати Instagram аккаунт

4 спосіб. Конкурси

Домовтеся з іншими підприємцями і влаштуйте конкурс. Або, якщо ви щось продаєте, станьте спонсором конкурсу у блогерів. У цьому разі кілька позицій зі знижками у вашому асортименті.

Цей спосіб вже не такий ефективний, як і раніше – люди створюють аккаунти спеціально для конкурсів або відписуються після результатів. Але якась частина або забуде про підписку яких стане вашою цільовою аудиторією. До того ж, якщо ви все-таки зробите знижки на ряд товарів, велика ймовірність, що багато людей захочуть у вас щось купити.

Також рекомендуємо до прочитання на це тему: “в Розіграші Инстаграме та особливості їх проведення з використанням хештегов”.

5 спосіб. Використання різних соціальних мереж

Просувайтеся в різних соціальних мережах і скрізь ставте посилання на всі свої контакти. Тоді реклама і просування в цілому буде набагато ефективніше.

Топ 5 способів, як прокачати Instagram аккаунт

Для того, щоб люди були більш зацікавлені в підписці на Instagram, викладайте туди додаткову інформацію, якої не буде в інших мережах.

TrueStory

А тепер приклад з життя. Ще в 11 класі одна з моїх однокласниць всерйоз захопилася Инстаграмом. Талантами вона не була обділена – чудово малювала і грала на укулеле. Вона почала скидати свої роботи і відео зі своїми піснями в Инсту. І так як по природі вона людина товариська, постійно щось там строчила: писала коментарі іншим творчим людям, потім – відповідала на свої. І вже до кінця школи у неї почали регулярно купувати її роботи – вона малювала як на графічному планшеті в електронному вигляді, так і на полотнах. А відео з музикою стали прекрасним розбавленням контенту.

Зараз у неї вже близько 1000 передплатників і досить непогано розвинене справу. Причому вона отримала це абсолютно без зусиль – їй просто подобалося цим займатися, Instagram став світом, де можна поспілкуватися з однодумцями.

Отже, підсумовуючи все, що ми сьогодні дізналися, ми можемо відповість на питання «Як прокачати Instagram?». І, хоча способів і багато, всі вони базуються на одному: активність. Потрібно постійно миготіти перед людьми і, в кінці кінців, вони підпишуться на вас. У мене так було з Bat Norton.

Моя довідка - Корисні поради