ТОП-32 способу набрати підписники в Інстаграм без накрутки

Зміст

В цій статті ви дізнаєтеся:

 • Для чого потрібна аудиторія: основні цілі.
 • Як набрати передплатників в Інстаграм без накрутки: 32 найкращих способу.

Все поради і рекомендації є актуальними в 2021 році.

Ставимо мету: підготовка до набору аудиторії

Перш ніж перейти до огляду способів набору передплатників в Інстаграм, давайте поставимо мету. Зробити це просто – дайте відповідь на питання: «Навіщо мені аудиторія?». Щоб спростити завдання, давайте розглянемо найпоширеніші мети, які переслідують Instagram-користувачі.

Для чого вам потрібні передплатники:

 • Заробіток. Блогери з аудиторією заробляють гроші: вони продають рекламу або свої продукти (курси, консультації, книги). Чим більше передплатників, тим вище вартість однієї рекламної публікації. Наприклад, Instagram-блогер з аудиторією 100 000 чоловік може заробляти від 50 000 рублів на місяць.
 • Просування бізнесу. Власники інтернет-магазинів, кафе, книжкових магазинів, салонів краси можуть залучати клієнтів в свій бізнес через Інстаграм. Перевага цієї соціальної мережі полягає в тому, що тут можна просувати практично будь-яку нішу – від приватного майстра, який займається ремонтом побутової техніки, до заводу, який займається випуском і продажем цегли.
 • Розкрутка особистого бренду. Ви фахівець в якійсь області? За допомогою Instagram-аккаунта можна прокачати особистий бренд. Люди будуть знати вас як гарного психолога, бізнес-тренера або письменника.
 • Просування творчості. Пишіть вірші, малюєте картини, складаєте музику? Instagram – це чудовий майданчик для просування вашої творчості.

Як залучити передплатників в Інстаграм: 32 робочих і ефективних способу

Перейдемо до практичної частини статті: розглянемо 32 ефективних і робочих способу набору передплатників. З нуля і без накрутки – тільки «білі» і перевірені способи просування.

Зробіть гарне оформлення

Насамперед потрібно зробити красиве оформлення профілю. Це можна віднести до підготовчого етапу. Упаковка аккаунта впливає на конверсію в передплати.

ТОП 32 способу набрати підписники в Інстаграм без накрутки Приклад оформлення профілю

Як оформити профіль:

 • Завантажте красиву аватарку – наприклад, логотип компанії (для бізнес-аккаунта) або особисту фотографію (для персонального блогу).
 • Придумайте запам’ятовується нік. Він повинен відображати тематику вашого профілю.
 • Зробіть опис профілю; – коротко розкажіть про себе або свій бізнес.
 • Додайте активне посилання – в тому випадку, якщо у вас є особистий сайт, блог .

Використовуйте хештеги

Додавайте хештеги до кожної публікації. Але не переборщіть: 5-6 тегів буде досить. Також, використовуйте тільки цільові хештеги: наприклад, якщо на фотографії зображена Ейфелева вежа, то не потрібно перераховувати всі відомі світові пам’ятки в тегах. Це обман аудиторії.

Також, намагайтеся уникати загальних хештегів, які не належать будь-якої тематики. Найімовірніше, ваша публікація просто загубиться серед тисяч інших постів.;

Публікуйте якісний контент

Робіть наголос на контент. Пишіть захоплюючі тексти, завантажуйте яскраві фотографії, які привертають увагу. Ваші пости повинні виділятися серед конкурентів.;

Тому приділяйте увагу візуальній складовій – навіть якщо це картинка з безкоштовного фотостоку. Якісний контент – запорука успішного просування в Instagram.

Цікаві публікації потрапляють в рекомендації Instagram. Це збільшує органічне зростання аудиторії.

Массфолловінг і масслайкінг

массфолловінг і масслайкінг – це набір аудиторії через виконання масових дій. Ви підписуєтеся на інших людей, ставите лайки під їх постами. Вони в свою чергу підписуються на вас.

Читайте також:
Як задати питання в Instagram в сторіс: на комп'ютері та телефон

Виконувати ці дії можна вручну. Головне – дотримуйтесь ліміти Instagram. При цьому, у ручного методу є один недолік – він забирає дуже багато часу.

Тому ми рекомендуємо автоматизувати дії. Для цього потрібно скористатися спеціальними сервісами – вибирайте будь-який з представлених нижче.

Tooligram 2.0

Tooligram – це професійний сервіс для просування в Instagram. Інструмент дуже простий – ви запустите массфолловінг або масслайкінг за 5 хвилин без; допомоги фахівця.

ТОП 32 способу набрати підписники в Інстаграм без накрутки

Всі дії автоматизовані: просто вкажіть конкурента і система автоматично буде підписуватися і лайкать цільову аудиторію. Доступно залучення передплатників по гео (наприклад, тільки з вашого міста) і # хештег.

Кожен день Tooligram опрацьовує 300 живих акаунтів. Можна запустити розсилку повідомлень по клієнтам в директ.

Сервіс безпечний – він імітує дії живої людини. Завдяки цьому аккаунт не заблокують. Середня конверсія в передплати становить 16% .;

Вартість інструменту – 690 рублів на місяць. Є безкоштовний тестовий період, за час якого ви можете залучити 25 чоловік.

Zengram

Zengram – сервіс, який просуває ваш Інстаграм: дивиться чужі історії, ставить лайки, підписується, коментує. Є розсилка повідомлень в директ.

Всі дії виконуються автоматично – без завдань. Інструмент привертає тільки живу і цільову аудиторію. Є гнучкі настройки і розумні фільтри: наприклад, залучення передплатників тільки по місту.

Вартість – 699 рублів на місяць. Є безкоштовний тестовий період на 3 дні.

Проводьте конкурси та розіграші

Коли ви наберете першу аудиторію – 500- 600 передплатників – проводите конкурси. Ви можете розіграти серед передплатників будь приз: новий смартфон, сигн, книгу або консультацію.;

Якщо ви власник бізнесу, то розіграйте свій продукт або послугу. Продумайте умови участі: як правило, люди повинні підписатися на ваше аккаунт і залишити коментар під конкурсним постом.

Щоб збільшити охоплення аудиторії, хай учасники розіграшу відзначають своїх друзів під конкурсній публікацією.

Ґева

Також ви можете проводити Ґева. Цей спосіб розкрутки профілю можна порівняти з лотереєю: щоб користувачеві виграти приз, він повинен підписатися на певні Instagram-акаунти.;

Переможець вибирається випадковим чином. На нашому сайті є стаття «Що таке Ґева в Інстаграм» – вивчіть її.

Складіть контент-план

Одна з головних головних болів блогерів в Instagram – брак ідей для публікацій. Цю проблему допоможе вирішити контент-план.

Складіть план публікацій на 2-3 тижні вперед. Для цього записуйте всі ідеї в окремий текстовий документ або таблицю. Так ви будете фокусуватися на створенні контенту, а не на постійному пошуку тем для постів.

Як скласти контент-план:

 • Читайте тематичні блоги. Там завжди можна знайти багато ідей для постів.
 • Аналізуйте конкурентів. Дивіться, які посади вони пишуть.
 • Вивчайте форуми. Дізнайтеся, які «болю» є у вашої цільової аудиторії.

Аналізуйте конкурентів

Постійно стежте за конкурентами. Наприклад, заведіть другий аккаунт і підпишіться на всіх конкурентів.

Дивіться, які посади вони публікують – можливо, якісь публікації будуть вам цікаві і ви додасте їх в свій контент-план. Тільки не потрібно копіювати їхні пости один в один: намагайтеся їх максимально уникализировать.

Вивчайте реакцію аудиторії конкурентів на їх публікації; аналізуйте, які методи залучення нових передплатників вони використовують.

Відзначайте геолокацію

Щоб збільшити охоплення аудиторії, відзначайте геолокацію публікації. Наприклад, місто або район, в якому зроблена фотографія. Так ви привернете передплатників, які живуть в зазначеному місті або районі.

Більш того, ви можете створити власну геолокацію – наприклад, відзначити на карті розташування свого фітнес-центру або салону краси. Детальніше про це читайте в нашій статті «Як створити геолокацію в Інстаграм».

Коментуйте чужі пости

Пишіть коментарі під чужими публікаціями. Але не потрібно спамити. Намагайтеся писати осмислений текст, який стосується теми поста. Поділіться своєю думкою або висловіть незгоду з автором – але без образ.

Люди, яким сподобається ваш конструктивний коментар, перейдуть на ваш профіль. І, якщо їх зацікавить контент, підпишуться.

Читайте також:
Як в instagram викласти історію: фото та відео з музикою через комп'ютер та інші можливості

Налаштуйте таргет

Налаштуйте таргетовану рекламу. Це платний спосіб залучення передплатників. Ціна одного фоловерів залежить від вашого вміння працювати з цим інструментом.

Запустити офіційну рекламу можна самостійно в додатку з телефону. Варто відзначити, що це один з найефективніших способів просування в Instagram – завдяки таргету, ви можете залучати тисячі передплатників на місяць.

Не знаєте як налаштовувати таргетовану рекламу? Пройдіть навчання. Для цього виберіть відповідний матеріал в нашій статті «ТОП-14 курсів по таргетированной рекламу».

Залучайте аудиторію з інших соц.сетей

Якщо у вас є інші розкручені акаунти в соціальних мережах – наприклад, у Вконтакте, TikTok або на YouTube, – то «перелийте» аудиторію з цих майданчиків в Instagram.;

Заохочуйте свою аудиторію на YT або під Вконтакте підписуватися на аккаунт в Instagram.;

Рекомендації друзів

Попросіть друзів підписатися на ваш аккаунт. Також, нехай вони порекомендують ваш Instagram-профіль своїм товаришам або знайомим. Таким чином запуститься сарафанне радіо.

Це відмінний спосіб просування з нуля. При правильному підході, ви можете швидко набрати перші 100 передплатників без вкладень.;

Влаштовуйте активності

Влаштовуйте різного роду активності в своєму профілі: наприклад, проведіть якусь вікторину. Ваше завдання – підвищити активність аудиторії. Нехай люди пишуть правильні відповіді в коментарях.

ТОП 32 способу набрати підписники в Інстаграм без накрутки Приклад лайк-тайму

Є така активність, яка називається «лайк-тайм». Суть полягає в тому, що учасник повинен залишити коментар під відповідною публікацією. Далі йому потрібно пролайкать фотографії попереднього коментатора.

Публікуйте контент регулярно

Постійність – запорука успіху. Намагайтеся публікувати по 3-4 поста в тиждень. Справа в тому, що люди підписані на сотні блогерів і паблік. Тому потрібно постійно нагадувати аудиторії про себе.

Також, регулярний постинг збільшить охоплення профілю. А це означає, що збільшиться і органічне зростання аккаунта.

Купуйте рекламу у блогерів

Це ще один платний спосіб набору передплатників в Instagram. Популярні блогери продають рекламу. Зв’яжіться з одним з них і домовтеся про покупку рекламної публікації.

З одного поста на вас може підписатися понад 1 000 осіб. Але пам’ятайте, перед тим, як купити рекламу у блогера, перевірте його аккаунт на накрутку.;

Не знаєте як це зробити? Читайте нашу статтю «Як перевірити Інстаграм на накрутку лайків і передплатників».

Пишіть круті тексти

Незважаючи на те, що Instagram – це візуальна соціальна мережа (основний тип контенту тут фотографії), аудиторія любить цікаві і корисні тексти. Тому не забувайте писати круті тематичні статті.

Якщо ви експерт в якійсь галузі – наприклад, психологія, – то пишіть тексти про те, як боротися зі стресом і долати різні життєві труднощі. У тому випадку, якщо у вас немає якоїсь однієї спрямованості, то розповідайте аудиторії про своє життя.

Спілкуйтеся з аудиторією

Постійно спілкуйтеся зі своєю аудиторією. Відповідайте на їхні коментарі, запитуйте думку: наприклад, нехай вони допоможуть вам вибрати новий смартфон або ноутбук.

Це підвищує довіру аудиторії до автора. Завдяки цьому, передплатники будуть більш охоче рекомендувати ваш профіль своїм друзям, родича і колегам. А випадкові відвідувачі побачать, що у вас дружнє співтовариство і з високою часткою ймовірності теж підпишуться на аккаунт.

Аналізуйте контент

Постійно аналізуйте свій контент. Дивіться на реакцію аудиторію: кількість лайків та коментарів під постами. Також вивчайте статистику. Щоб відкрити доступ до статистики, потрібно підключити бізнес-аккаунт.

Аналізуйте, який тип публікацій збирає більше лайків, переглядів (у випадку з відео), коментарів. На основі цих даних формуйте свій контент-план – наприклад, якщо фото кошенят «заходять» краще знімків природи, то значить роби упор на контент з тваринами.

Проводьте прямі ефіри

Ще один хороший спосіб залучення нових передплатників – прямі ефіри. Під час прямих трансляцій приходить нова аудиторія. Частина з них підпишеться на аккаунт.

Також, прямі ефіри – відмінний спосіб спілкування зі своїми передплатниками. Розповідайте цікаві історії з життя і відповідайте на питання.;

Читайте також:
Додаток AfterLight — робота з фото для Инстаграма

Не забувайте про Сторіс

Обов’язково публікуйте історії. Це один з найбільш ефективних типів контенту в Інстаграм. Охоплення Сторіс в кілька разів вище, ніж у звичайних публікацій – тому частина контенту перенесіть в цей формат.

Проводьте опитування і голосування

Чи проводите опитування і голосування серед передплатників. Це можна зробити в Сторіс. Наприклад, запитайте, який тип контенту більше «заходить» вашої цільової аудиторії.

Це допоможе вам скорегувати свій контент-план; так ви не будете витрачати час на створення публікацій, які не подобаються передплатникам.

Call-to-action в постах

Не забувайте про заклик до дії (також відомий як call-to- action). В кінці кожної публікації нагадуйте аудиторії про те, щоб вони поставили лайк, підписалися або прокоментували пост. Це підвищить конверсію в передплати.

Розміщуйте контент передплатників

Наприклад, ви можете провести який-небудь творчий конкурс. Передплатники писатимуть вірші, невеликі оповідання або малювати картини. Публікуйте їх творчість в своєму акаунті.;

Також, в категорію користувацького контенту можна віднести відгуки покупців. Це актуально для власників інтернет-магазинів, кафе. Не забудьте запитати у передплатника дозвіл на публікацію його розповіді або відкликання.

Взаємний піар

Коллаборіруйте з іншими блогерами. Знайдіть 5-6 Instagram-авторів, схожих за тематикою і розміром аудиторії. Запропонуйте їм співпрацю – взаємний піар. Вони опублікують рекламний пост з посиланням на ваш аккаунт, ви зробите публікацію з посиланням на їх аккаунт.

Таким чином відбудеться обмін аудиторією. Це повністю безкоштовний метод просування.

Придумайте свій # хештег

Це актуально для Instagram-блогерів і брендів, у яких є аудиторія – наприклад, 5 000 передплатників. Придумайте свій хештег і запустіть акцію: нехай ваші передплатники публікують пости з цим тегом.

Заохочуйте аудиторію за подібні публікації: наприклад, запропонуйте знижку на товари або послуги; опублікуйте їх знімок в своєму профілі; зробіть Тони.;

Бартер і спільні акції

Ця рада підходить для бізнес-акаунтів. Припустимо, у вас свій інтернет-магазин з продажу косметики. Запропонуйте блогеру бартер: ви відправляєте йому свою продукцію, а він публікує пост в своєму акаунті (з посиланням на ваш профіль).

Також ви можете проводити спільні акції з блогерами: наприклад, аудиторія відомого автора отримає знижку 30 на косметику за підписку на ваш Instagram-аккаунт.

Підключіть бізнес-аккаунт

Щоб розширити можливості свого аккаунта, обов’язково підключіть бізнес-аккаунт. Так ви відкриєте доступ до статистики, зможете запускати офіційну рекламу.

З’явиться можливість додавання кнопок для зв’язку в описі. Це допоможе вашій аудиторії швидше зв’язатися з вами – наприклад, вони зможуть швидко написати на пошту або зателефонувати на телефон.

Слідкуйте за трендами

Обов’язково вивчайте останні тренди в Інстаграм. Можливо, зараз йде який-небудь челлендж або флешмоб, в якому ви можете взяти участь. Дивіться, що публікують відомі блогери у вашій ніші.

Трояндова публікації потрапляють в рекомендації, завдяки чому підвищується органічний охоплення профілю.

Експериментуйте з форматами

На початкових етапах розвитку Instagram-аккаунта експериментуйте з різними форматами контенту: пишіть корисні статті, знімайте скетчі та соціальні ролики.

Шукайте свій формат, який буде приносити задоволення і передплатників.

Купуйте рекламу в паблік

Крім блогерів, купуйте рекламні публікації в тематичних паблік. Це можуть бути акаунти зі смішними відеороликами або мотивуючими цитатами.;

Як правило, реклама в паблік набагато дешевше, ніж у Instagram-блогерів. Але перед тим, як купити рекламу, аналізуйте паблік на накрутку і залученість.

Вивчіть інтереси цільової аудиторії

Проведіть аналіз цільової аудиторії. Складіть портрет свого читача/глядача: скільки йому років, чим захоплюється, де живе. Цікавтеся про інтереси аудиторії через опитування.

Вам потрібно зрозуміти, який саме контент подобається вашим передплатникам. Чим більше релевантного контенту в профілі, тим активніше інші Instagram-користувачі підписуються на ваш аккаунт.

Підсумки

Тепер ви знаєте, як набрати передплатників в Інстаграм без накрутки. Намагайтеся використовувати всі способи, які описані в статті. Так ви швидше наберете першу аудиторію.

Моя довідка - Корисні поради