ТОП-32 способу набрати підписники в Інстаграм без накрутки

В цій статті ви дізнаєтеся:

 • Для чого потрібна аудиторія: основні цілі.
 • Як набрати передплатників в Інстаграм без накрутки: 32 найкращих способу.

Все поради і рекомендації є актуальними в 2021 році.

Зміст
 1. Ставимо мету: підготовка до набору аудиторії
 2. Як залучити передплатників в Інстаграм: 32 робочих і ефективних способу
 3. Зробіть гарне оформлення
 4. Використовуйте хештеги
 5. Публікуйте якісний контент
 6. Массфолловінг і масслайкінг
 7. Tooligram 2.0
 8. Zengram
 9. Проводьте конкурси та розіграші
 10. Ґева
 11. Складіть контент-план
 12. Аналізуйте конкурентів
 13. Відзначайте геолокацію
 14. Коментуйте чужі пости
 15. Налаштуйте таргет
 16. Залучайте аудиторію з інших соц.сетей
 17. Рекомендації друзів
 18. Влаштовуйте активності
 19. Публікуйте контент регулярно
 20. Купуйте рекламу у блогерів
 21. Пишіть круті тексти
 22. Спілкуйтеся з аудиторією
 23. Аналізуйте контент
 24. Проводьте прямі ефіри
 25. Не забувайте про Сторіс
 26. Проводьте опитування і голосування
 27. Call-to-action в постах
 28. Розміщуйте контент передплатників
 29. Взаємний піар
 30. Придумайте свій # хештег
 31. Бартер і спільні акції
 32. Підключіть бізнес-аккаунт
 33. Слідкуйте за трендами
 34. Експериментуйте з форматами
 35. Купуйте рекламу в паблік
 36. Вивчіть інтереси цільової аудиторії
 37. Підсумки

Ставимо мету: підготовка до набору аудиторії

Перш ніж перейти до огляду способів набору передплатників в Інстаграм, давайте поставимо мету. Зробити це просто – дайте відповідь на питання: «Навіщо мені аудиторія?». Щоб спростити завдання, давайте розглянемо найпоширеніші мети, які переслідують Instagram-користувачі.

Для чого вам потрібні передплатники:

 • Заробіток. Блогери з аудиторією заробляють гроші: вони продають рекламу або свої продукти (курси, консультації, книги). Чим більше передплатників, тим вище вартість однієї рекламної публікації. Наприклад, Instagram-блогер з аудиторією 100 000 чоловік може заробляти від 50 000 рублів на місяць.
 • Просування бізнесу. Власники інтернет-магазинів, кафе, книжкових магазинів, салонів краси можуть залучати клієнтів в свій бізнес через Інстаграм. Перевага цієї соціальної мережі полягає в тому, що тут можна просувати практично будь-яку нішу – від приватного майстра, який займається ремонтом побутової техніки, до заводу, який займається випуском і продажем цегли.
 • Розкрутка особистого бренду. Ви фахівець в якійсь області? За допомогою Instagram-аккаунта можна прокачати особистий бренд. Люди будуть знати вас як гарного психолога, бізнес-тренера або письменника.
 • Просування творчості. Пишіть вірші, малюєте картини, складаєте музику? Instagram – це чудовий майданчик для просування вашої творчості.

Як залучити передплатників в Інстаграм: 32 робочих і ефективних способу

Перейдемо до практичної частини статті: розглянемо 32 ефективних і робочих способу набору передплатників. З нуля і без накрутки – тільки «білі» і перевірені способи просування.

Зробіть гарне оформлення

Насамперед потрібно зробити красиве оформлення профілю. Це можна віднести до підготовчого етапу. Упаковка аккаунта впливає на конверсію в передплати.

ТОП 32 способу набрати підписники в Інстаграм без накрутки Приклад оформлення профілю

Як оформити профіль:

 • Завантажте красиву аватарку – наприклад, логотип компанії (для бізнес-аккаунта) або особисту фотографію (для персонального блогу).
 • Придумайте запам’ятовується нік. Він повинен відображати тематику вашого профілю.
 • Зробіть опис профілю; – коротко розкажіть про себе або свій бізнес.
 • Додайте активне посилання – в тому випадку, якщо у вас є особистий сайт, блог .

Використовуйте хештеги

Додавайте хештеги до кожної публікації. Але не переборщіть: 5-6 тегів буде досить. Також, використовуйте тільки цільові хештеги: наприклад, якщо на фотографії зображена Ейфелева вежа, то не потрібно перераховувати всі відомі світові пам’ятки в тегах. Це обман аудиторії.

Також, намагайтеся уникати загальних хештегів, які не належать будь-якої тематики. Найімовірніше, ваша публікація просто загубиться серед тисяч інших постів.;

Публікуйте якісний контент

Робіть наголос на контент. Пишіть захоплюючі тексти, завантажуйте яскраві фотографії, які привертають увагу. Ваші пости повинні виділятися серед конкурентів.;

Тому приділяйте увагу візуальній складовій – навіть якщо це картинка з безкоштовного фотостоку. Якісний контент – запорука успішного просування в Instagram.

Цікаві публікації потрапляють в рекомендації Instagram. Це збільшує органічне зростання аудиторії.

Массфолловінг і масслайкінг

массфолловінг і масслайкінг – це набір аудиторії через виконання масових дій. Ви підписуєтеся на інших людей, ставите лайки під їх постами. Вони в свою чергу підписуються на вас.

Виконувати ці дії можна вручну. Головне – дотримуйтесь ліміти Instagram. При цьому, у ручного методу є один недолік – він забирає дуже багато часу.

Тому ми рекомендуємо автоматизувати дії. Для цього потрібно скористатися спеціальними сервісами – вибирайте будь-який з представлених нижче.

Tooligram 2.0

Tooligram – це професійний сервіс для просування в Instagram. Інструмент дуже простий – ви запустите массфолловінг або масслайкінг за 5 хвилин без; допомоги фахівця.

ТОП 32 способу набрати підписники в Інстаграм без накрутки

Всі дії автоматизовані: просто вкажіть конкурента і система автоматично буде підписуватися і лайкать цільову аудиторію. Доступно залучення передплатників по гео (наприклад, тільки з вашого міста) і # хештег.

Кожен день Tooligram опрацьовує 300 живих акаунтів. Можна запустити розсилку повідомлень по клієнтам в директ.

Сервіс безпечний – він імітує дії живої людини. Завдяки цьому аккаунт не заблокують. Середня конверсія в передплати становить 16% .;

Вартість інструменту – 690 рублів на місяць. Є безкоштовний тестовий період, за час якого ви можете залучити 25 чоловік.

Zengram

Zengram – сервіс, який просуває ваш Інстаграм: дивиться чужі історії, ставить лайки, підписується, коментує. Є розсилка повідомлень в директ.

Всі дії виконуються автоматично – без завдань. Інструмент привертає тільки живу і цільову аудиторію. Є гнучкі настройки і розумні фільтри: наприклад, залучення передплатників тільки по місту.

Вартість – 699 рублів на місяць. Є безкоштовний тестовий період на 3 дні.

Проводьте конкурси та розіграші

Коли ви наберете першу аудиторію – 500- 600 передплатників – проводите конкурси. Ви можете розіграти серед передплатників будь приз: новий смартфон, сигн, книгу або консультацію.;

Якщо ви власник бізнесу, то розіграйте свій продукт або послугу. Продумайте умови участі: як правило, люди повинні підписатися на ваше аккаунт і залишити коментар під конкурсним постом.

Щоб збільшити охоплення аудиторії, хай учасники розіграшу відзначають своїх друзів під конкурсній публікацією.

Ґева

Також ви можете проводити Ґева. Цей спосіб розкрутки профілю можна порівняти з лотереєю: щоб користувачеві виграти приз, він повинен підписатися на певні Instagram-акаунти.;

Переможець вибирається випадковим чином. На нашому сайті є стаття «Що таке Ґева в Інстаграм» – вивчіть її.

Складіть контент-план

Одна з головних головних болів блогерів в Instagram – брак ідей для публікацій. Цю проблему допоможе вирішити контент-план.

Складіть план публікацій на 2-3 тижні вперед. Для цього записуйте всі ідеї в окремий текстовий документ або таблицю. Так ви будете фокусуватися на створенні контенту, а не на постійному пошуку тем для постів.

Як скласти контент-план:

 • Читайте тематичні блоги. Там завжди можна знайти багато ідей для постів.
 • Аналізуйте конкурентів. Дивіться, які посади вони пишуть.
 • Вивчайте форуми. Дізнайтеся, які «болю» є у вашої цільової аудиторії.

Аналізуйте конкурентів

Постійно стежте за конкурентами. Наприклад, заведіть другий аккаунт і підпишіться на всіх конкурентів.

Дивіться, які посади вони публікують – можливо, якісь публікації будуть вам цікаві і ви додасте їх в свій контент-план. Тільки не потрібно копіювати їхні пости один в один: намагайтеся їх максимально уникализировать.

Вивчайте реакцію аудиторії конкурентів на їх публікації; аналізуйте, які методи залучення нових передплатників вони використовують.

Відзначайте геолокацію

Щоб збільшити охоплення аудиторії, відзначайте геолокацію публікації. Наприклад, місто або район, в якому зроблена фотографія. Так ви привернете передплатників, які живуть в зазначеному місті або районі.

Більш того, ви можете створити власну геолокацію – наприклад, відзначити на карті розташування свого фітнес-центру або салону краси. Детальніше про це читайте в нашій статті «Як створити геолокацію в Інстаграм».

Коментуйте чужі пости

Пишіть коментарі під чужими публікаціями. Але не потрібно спамити. Намагайтеся писати осмислений текст, який стосується теми поста. Поділіться своєю думкою або висловіть незгоду з автором – але без образ.

Люди, яким сподобається ваш конструктивний коментар, перейдуть на ваш профіль. І, якщо їх зацікавить контент, підпишуться.

Налаштуйте таргет

Налаштуйте таргетовану рекламу. Це платний спосіб залучення передплатників. Ціна одного фоловерів залежить від вашого вміння працювати з цим інструментом.

Запустити офіційну рекламу можна самостійно в додатку з телефону. Варто відзначити, що це один з найефективніших способів просування в Instagram – завдяки таргету, ви можете залучати тисячі передплатників на місяць.

Не знаєте як налаштовувати таргетовану рекламу? Пройдіть навчання. Для цього виберіть відповідний матеріал в нашій статті «ТОП-14 курсів по таргетированной рекламу».

Залучайте аудиторію з інших соц.сетей

Якщо у вас є інші розкручені акаунти в соціальних мережах – наприклад, у Вконтакте, TikTok або на YouTube, – то «перелийте» аудиторію з цих майданчиків в Instagram.;

Заохочуйте свою аудиторію на YT або під Вконтакте підписуватися на аккаунт в Instagram.;

Рекомендації друзів

Попросіть друзів підписатися на ваш аккаунт. Також, нехай вони порекомендують ваш Instagram-профіль своїм товаришам або знайомим. Таким чином запуститься сарафанне радіо.

Це відмінний спосіб просування з нуля. При правильному підході, ви можете швидко набрати перші 100 передплатників без вкладень.;

Влаштовуйте активності

Влаштовуйте різного роду активності в своєму профілі: наприклад, проведіть якусь вікторину. Ваше завдання – підвищити активність аудиторії. Нехай люди пишуть правильні відповіді в коментарях.

ТОП 32 способу набрати підписники в Інстаграм без накрутки Приклад лайк-тайму

Є така активність, яка називається «лайк-тайм». Суть полягає в тому, що учасник повинен залишити коментар під відповідною публікацією. Далі йому потрібно пролайкать фотографії попереднього коментатора.

Публікуйте контент регулярно

Постійність – запорука успіху. Намагайтеся публікувати по 3-4 поста в тиждень. Справа в тому, що люди підписані на сотні блогерів і паблік. Тому потрібно постійно нагадувати аудиторії про себе.

Також, регулярний постинг збільшить охоплення профілю. А це означає, що збільшиться і органічне зростання аккаунта.

Купуйте рекламу у блогерів

Це ще один платний спосіб набору передплатників в Instagram. Популярні блогери продають рекламу. Зв’яжіться з одним з них і домовтеся про покупку рекламної публікації.

З одного поста на вас може підписатися понад 1 000 осіб. Але пам’ятайте, перед тим, як купити рекламу у блогера, перевірте його аккаунт на накрутку.;

Не знаєте як це зробити? Читайте нашу статтю «Як перевірити Інстаграм на накрутку лайків і передплатників».

Пишіть круті тексти

Незважаючи на те, що Instagram – це візуальна соціальна мережа (основний тип контенту тут фотографії), аудиторія любить цікаві і корисні тексти. Тому не забувайте писати круті тематичні статті.

Якщо ви експерт в якійсь галузі – наприклад, психологія, – то пишіть тексти про те, як боротися зі стресом і долати різні життєві труднощі. У тому випадку, якщо у вас немає якоїсь однієї спрямованості, то розповідайте аудиторії про своє життя.

Спілкуйтеся з аудиторією

Постійно спілкуйтеся зі своєю аудиторією. Відповідайте на їхні коментарі, запитуйте думку: наприклад, нехай вони допоможуть вам вибрати новий смартфон або ноутбук.

Це підвищує довіру аудиторії до автора. Завдяки цьому, передплатники будуть більш охоче рекомендувати ваш профіль своїм друзям, родича і колегам. А випадкові відвідувачі побачать, що у вас дружнє співтовариство і з високою часткою ймовірності теж підпишуться на аккаунт.

Аналізуйте контент

Постійно аналізуйте свій контент. Дивіться на реакцію аудиторію: кількість лайків та коментарів під постами. Також вивчайте статистику. Щоб відкрити доступ до статистики, потрібно підключити бізнес-аккаунт.

Аналізуйте, який тип публікацій збирає більше лайків, переглядів (у випадку з відео), коментарів. На основі цих даних формуйте свій контент-план – наприклад, якщо фото кошенят «заходять» краще знімків природи, то значить роби упор на контент з тваринами.

Проводьте прямі ефіри

Ще один хороший спосіб залучення нових передплатників – прямі ефіри. Під час прямих трансляцій приходить нова аудиторія. Частина з них підпишеться на аккаунт.

Також, прямі ефіри – відмінний спосіб спілкування зі своїми передплатниками. Розповідайте цікаві історії з життя і відповідайте на питання.;

Не забувайте про Сторіс

Обов’язково публікуйте історії. Це один з найбільш ефективних типів контенту в Інстаграм. Охоплення Сторіс в кілька разів вище, ніж у звичайних публікацій – тому частина контенту перенесіть в цей формат.

Проводьте опитування і голосування

Чи проводите опитування і голосування серед передплатників. Це можна зробити в Сторіс. Наприклад, запитайте, який тип контенту більше «заходить» вашої цільової аудиторії.

Це допоможе вам скорегувати свій контент-план; так ви не будете витрачати час на створення публікацій, які не подобаються передплатникам.

Call-to-action в постах

Не забувайте про заклик до дії (також відомий як call-to- action). В кінці кожної публікації нагадуйте аудиторії про те, щоб вони поставили лайк, підписалися або прокоментували пост. Це підвищить конверсію в передплати.

Розміщуйте контент передплатників

Наприклад, ви можете провести який-небудь творчий конкурс. Передплатники писатимуть вірші, невеликі оповідання або малювати картини. Публікуйте їх творчість в своєму акаунті.;

Також, в категорію користувацького контенту можна віднести відгуки покупців. Це актуально для власників інтернет-магазинів, кафе. Не забудьте запитати у передплатника дозвіл на публікацію його розповіді або відкликання.

Взаємний піар

Коллаборіруйте з іншими блогерами. Знайдіть 5-6 Instagram-авторів, схожих за тематикою і розміром аудиторії. Запропонуйте їм співпрацю – взаємний піар. Вони опублікують рекламний пост з посиланням на ваш аккаунт, ви зробите публікацію з посиланням на їх аккаунт.

Таким чином відбудеться обмін аудиторією. Це повністю безкоштовний метод просування.

Придумайте свій # хештег

Це актуально для Instagram-блогерів і брендів, у яких є аудиторія – наприклад, 5 000 передплатників. Придумайте свій хештег і запустіть акцію: нехай ваші передплатники публікують пости з цим тегом.

Заохочуйте аудиторію за подібні публікації: наприклад, запропонуйте знижку на товари або послуги; опублікуйте їх знімок в своєму профілі; зробіть Тони.;

Бартер і спільні акції

Ця рада підходить для бізнес-акаунтів. Припустимо, у вас свій інтернет-магазин з продажу косметики. Запропонуйте блогеру бартер: ви відправляєте йому свою продукцію, а він публікує пост в своєму акаунті (з посиланням на ваш профіль).

Також ви можете проводити спільні акції з блогерами: наприклад, аудиторія відомого автора отримає знижку 30 на косметику за підписку на ваш Instagram-аккаунт.

Підключіть бізнес-аккаунт

Щоб розширити можливості свого аккаунта, обов’язково підключіть бізнес-аккаунт. Так ви відкриєте доступ до статистики, зможете запускати офіційну рекламу.

З’явиться можливість додавання кнопок для зв’язку в описі. Це допоможе вашій аудиторії швидше зв’язатися з вами – наприклад, вони зможуть швидко написати на пошту або зателефонувати на телефон.

Слідкуйте за трендами

Обов’язково вивчайте останні тренди в Інстаграм. Можливо, зараз йде який-небудь челлендж або флешмоб, в якому ви можете взяти участь. Дивіться, що публікують відомі блогери у вашій ніші.

Трояндова публікації потрапляють в рекомендації, завдяки чому підвищується органічний охоплення профілю.

Експериментуйте з форматами

На початкових етапах розвитку Instagram-аккаунта експериментуйте з різними форматами контенту: пишіть корисні статті, знімайте скетчі та соціальні ролики.

Шукайте свій формат, який буде приносити задоволення і передплатників.

Купуйте рекламу в паблік

Крім блогерів, купуйте рекламні публікації в тематичних паблік. Це можуть бути акаунти зі смішними відеороликами або мотивуючими цитатами.;

Як правило, реклама в паблік набагато дешевше, ніж у Instagram-блогерів. Але перед тим, як купити рекламу, аналізуйте паблік на накрутку і залученість.

Вивчіть інтереси цільової аудиторії

Проведіть аналіз цільової аудиторії. Складіть портрет свого читача/глядача: скільки йому років, чим захоплюється, де живе. Цікавтеся про інтереси аудиторії через опитування.

Вам потрібно зрозуміти, який саме контент подобається вашим передплатникам. Чим більше релевантного контенту в профілі, тим активніше інші Instagram-користувачі підписуються на ваш аккаунт.

Підсумки

Тепер ви знаєте, як набрати передплатників в Інстаграм без накрутки. Намагайтеся використовувати всі способи, які описані в статті. Так ви швидше наберете першу аудиторію.

Моя довідка - Корисні поради