ТОП-3 ризикованого бізнесу для ведення в Instagram

Instagram давно перестав бути просто інструментом спілкування та інтернет-фотоальбомом. Зараз це, мабуть, ідеальна платформа для ведення бізнесу. Продавати там можна, мабуть, все, але з різним успіхом. Це обумовлено трендами соціальної мережі. Різниця лише в тому, що в деяких випадках запис в Instagram – повноцінний інструмент торгівлі, а в інших – лише додатковий ресурс для перегляду фотографій товарів. Поговоримо про плюси, які дає Інста і про те, що не варто продавати через фотосеть.

Чим Instagram підходить для бізнесу?

Чому варто вибрати саме Инсту? Я можу співати дифірамби цього сервісу дуже довго, але краще поговоримо про те, що сайт може дати підприємцям.

 • Бренд. В інтернеті ви можете створити собі ім’я, яке вийде за межі соціальних мереж. Робіть хороший контент, який буде відрізнятися від постів конкурентів. Будьте унікальними та дотримуйтеся свого стилю, щоб зробити собі ім’я.
 • Таких можливостей спілкування з клієнтами немає більше ніде. Ви можете моментально отримувати відгуки про свої товари, відповідати на питання і консультувати. Також ви можете слідкувати за ходовими темами і використовувати їх для свого просування.
 • Лідогенерація. Якщо ви не знаєте, що це, у вас дивний бізнес. Це – формування заявок і продажів. Якщо ви робите якісний контент і працюєте над просуванням, ваш дохід зросте в рази.ТОП 3 ризикованого бізнесу для ведення в Instagram
 • Ніші бізнесу, просувні в Инстаграме

  Хоча ви і можете продавати все, що завгодно, за рахунок спрямованості соціальної мережі на візуальний контент деякі ніші користуються великим успіхом, ніж інші. Там популярно те, що можна швидко і просто придбати.

  Читайте також:
  Невідома помилка мережі Instagram: що робити і як вирішити цю проблему

  Популярні теми:

  • одяг;
  • їжа;
  • гаджети;
  • аксесуари для жінок;
  • спорт;
  • подорожі.

  Головна умова – красива і яскрава подача товару. Впливайте на почуття людей, на їх вразливість. Детальніше про принципи просування інтернет-магазину в Instagram, читайте в статті за посиланням.

  ТОП-3 ризикованого бізнесу в Instagram

  Якоїсь зрозумілої статистики по підприємництву в Instagram немає. Її дуже складно скласти – навіть особисті профілі аналізують, спираючись на інші соціальні мережі, в яких ви залишаєте в контактах свій аккаунт в Інсте. Тому я лише наведу приклади і аргументую вам, чому варіанти, які я згадаю, як мінімум не можуть існувати тільки на базі соціальної мережі.

 • Автомобільні запчастини з пересылом по Росії
 • В принципі в інтернеті ніяких важливих запчастин замовляти без необхідних знань не варто. Більш або менш успішним варіантом може бути хіба що вузько локалізований аккаунт, який працює тільки в певному місті. Наприклад, @tire_house.ru. Начебто непоганий аккаунт на перший погляд. Але, судячи по лайкам та коментарям, передплатники тут накручені, а основну діяльність компанія веде через сайт. Сайт, до речі, існує вже три роки, а аккаунт – 1, тобто справи у них йдуть нормально і без Instagram, якщо вже дозволяють собі просто накрутити 10 тисяч передплатників і залити 624 однотипні фотографії. Докладніше про сервіс, допомагає в накрутці лайків і передплатників в Instagram, читайте в нашій статті.

  ТОП 3 ризикованого бізнесу для ведення в Instagram

 • Медикаменти та витратні матеріали для медиків
 • Лікарські засоби поштою краще всього не купувати. Можна отримати якусь підробку. Саме так думають потенційні покупці і не роблять покупок ліків в Инстаграме. Розглянемо @stommarket_russia. В даному випадку ми також бачимо швидше пустощі сайту з продажу медичних витратних матеріалів, основна торговельна діяльність якого йде через їх власний сервіс.

  Читайте також:
  Аккаунт учасника в Instagram - що означає і для кого підходить

  ТОП 3 ризикованого бізнесу для ведення в Instagram

 • Швидкопсувні продукти харчування
 • Їжа – одна з досить популярних сфер в Instagram. Але різний скоропорт там продають не дуже добре. Відносної популярністю користуються акаунти відомих торговельних гігантів. Наприклад, @ pyaterochka_official. Але тут, знову ж таки, мова йде скоріше не про торговому акаунті – продажі ведуться в магазинах, а тут же користувачів інформують про акції.

  ТОП 3 ризикованого бізнесу для ведення в Instagram

  Отже, в Instagram в принципі можна продавати все, що завгодно. Але деякі ніші користуються меншим попитом. Про це ми говорили вище, але також хочу сказати пару слів про те, що слід уникати торгівлі забороненими товарами, щоб уникнути кримінальної терміну.

  Моя довідка - Корисні поради