ТОП-20 трендів Інстаграм в 2021: просування, оформлення, розкрутити, контент

В цій статті ми розглянемо тренди Інстаграм в 2021 році (ТОП-20). Вони розділені за категоріями: оформлення, просування, ведення та контент.;

Описані тренди допоможуть вам у просуванні аккаунта: ви будете знати, які «фішки» використовувати при створенні контенту і веденні профілю.

Оформлення

Спочатку давайте розглянемо основих тренди в дизайні та оформленні Instagram-профілю в 2021 році.

Тільки важлива інформація в «шапці»

Перший тренд стосується «шапки» профілю. Як ви знаєте, цей розділ потрібно заповнити в обов’язковому порядку – особливо якщо у вас сторінка бізнесу.

Приклад оформлення «шапки» в Instagram

І в «шапку» потрібно додати тільки важливу інформацію – ніякої «води». Наприклад, якщо у вас інтернет-магазин, то вкажіть в розділі «Про себе» рід діяльності (які товари продаєте), ціни, способи доставки, контакти для зв’язку.

Детальніше про те, як заповнити шапку, читайте в нашій статті «Що можна написати про себе в Instagram: 24 ідеї і приклади».;

Мінімалізм

Ще один тренд в дизайні – мінімалізм. Це стосується всіх елементів профілю: починаючи від аватарки і закінчуючи фотографіями.;

Не перевантажуйте візуальну складову профілю зайвими елементами. Все повинно бути лаконічно: наприклад, нехай на знімку товарів буде тільки ваш продукт на «порожньому» тлі.

Stories Highlights

Stories Highlights – це вічні історії – вони не видаляються через 24 години . А ще «Хайлайтс» можна додати в шапку профілю.

ТОП 20 трендів Інстаграм в 2021: просування, оформлення, розкрутити, контент Так виглядають «Хайлайтс» в профілі

Обов’язково використовуйте цей інструмент при оформленні аккаунта. У Highlights можна додати розділи з додатковою інформацією: відгуки, портфоліо, прайс-лист, послуги та товари.

Мультіссилкі

Як ви знаєте, в Instagram можна вставити тільки одну активне посилання – вона знаходиться в шапці. Щоб «обійти» ці обмеження, використовуйте мультіссилкі.

Так ви зможете додати на один мікролендінг кілька посилань одночасно: наприклад, на різні соціальні мережі або веб-сайти.

Детальніше про це читайте в нашій статті «Мультіссилка в Інстаграм: як зробити + ТОП-11 сервісів».;

Єдиний стиль

Цей тренд в дизайні Instagram-аккаунта «кочує» з одного року в інший. Ви можете оформити стрічку публікацій в одному стилі.;

ТОП 20 трендів Інстаграм в 2021: просування, оформлення, розкрутити, контент Стрічка, оформлена в єдиному стилі

Це створює відчуття того, що стрічка – єдине полотно на якому розташовані різні об’єкти. Особливо ефектно це виглядає на мобільних пристроях.

Просування

Тепер давайте поговоримо про тренди в просуванні Instagram-аккаунта. Невеликий спойлер: тут немає якихось серйозних змін з минулими роками.;

хештег

Використовуйте хештеги під постами. Рекомендуємо вставляти 20-25 тегів. Але всі вони повинні ставитися до тематики публікації.

Також не використовуйте популярні теги – ваші пости загубляться серед мільйонів інших публікацій.;

хештег – це відмінний спосіб безкоштовного просування профілю. При правильному використанні тегів, ви можете залучати від 1 000 передплатників в місяців без фінансових затрат.

Массфолловінг і масслайкінг

массфолловінг і масслайкінг – один з найстаріших способів просування в Інстаграм. І, не дивлячись на всі зміни в роботі соціальної мережі, – зокрема зниження лімітів на масові дії, – цей метод розкрутки все ще працює.

Суть цього способу просування полягає в наступному: ви підписуєтеся і лайкать користувачів – свою цільову аудиторію, – а вони підписуються на вас у відповідь. Частина цієї аудиторії стане вашими клієнтами.

Всі дії можна автоматизувати. У цьому допоможе сервіс Zengram. Вам потрібно один раз налаштувати раскрутку аккаунта, після чого інструмент буде просувати профіль автоматично. Кожен день.

ТОП 20 трендів Інстаграм в 2021: просування, оформлення, розкрутити, контент

Це повністю безпечно – аккаунт не заблокують за підозрілу активність. Перші 3 дні роботи – безкоштовно.

Накрутка

На перших етапах розкрутки Instagram-аккаунта скористайтеся накруткою – передплатників , переглядів, лайків. Так ви наберете першу аудиторію.

Ще накрутка підвищує довіру аудиторії до профілю – люди рідко купують товари і послуги на порожніх акаунтів, де немає передплатників.

Для накрутки використовуйте сервіс Likemania. Тут ви можете накрутити лайки, передплатників, перегляди на відео.;

Це дешево і безпечно. Можна вибрати тип передплатників: живі люди чи роботи. Від типу аудиторії залежить ціна накрутки.

Таргетовану рекламу

Це платний спосіб просування в Інстаграм. Але, напевно, це один з найефективніших методів залучення нових передплатників і клієнтів.

Налаштувати таргет можна прямо з програми Instagram на смартфоні. Для цього підключіть бізнес-аккаунт або аккаунт автора, а після цього – почніть просування окремого поста.

Головне при налаштуванні таргетированной реклами – грамотно підібрати цільову аудиторію.;

Реклама у блогерів

Ще один ефективний спосіб просування профілю в 2021 році – покупка реклами у популярних блогерів. Так, це дорого.;

Але зате один рекламний пост у лідера думок з аудиторією 500 000 передплатників може за один раз принести вам 10-15 тисяч нових фоловерів.

Ведення

Перейдемо до наступного розділу трендів і поговоримо про ведення Instagram-аккаунта в 2021 році.

Автоматизація рутинних дій

Перший тренд у веденні акаунтів – автоматизація. В першу чергу це стосується публікації постів.;

Так, все досвідчені SMM-спеціалісти та Instagram-маркетологи використовують сервіси для відкладеного постінгу. Це допоможе заощадити багато часу: не потрібно кожен день відкривати додаток на смартфоні, щоб викласти черговий пост.

Детальніше про це читайте в нашій статті «Відкладений постинг в Інстаграм: 10 найкращих сервісів + як зробити».

Також автоматизація стосується і розсилки повідомлень в Директ: наприклад, відправка вітальних повідомлень всім новим передплатникам. Це підвищує довіру аудиторії до вашого аккаунту та бренду, а також підвищує продажі.

Детальніше про це читайте в нашій статті «15 кращих сервісів розсилки в Директ Instagram + інструкція».

Брендована стрічка

Ще один тренд у веденні профілю – створення брендованої стрічки постів. Суть полягає в тому, що ви робите унікальні публікації, які в подальшому будуть асоціюватися тільки з вашим аккаунтом.

Наприклад, використовуйте однакові шрифти, додавайте логотип компанії на фотографії, застосовуйте спеціальні фільтри і фірмові кольори.

Спілкування з аудиторією

Обов’язково спілкуйтеся зі своєю аудиторією. Відповідайте на коментарі під постами, не забувайте про Директ.

Чи проводите прямі трансляції – це відмінний спосіб спілкування з передплатниками.;

Створення образу експерта

Створюйте образ експерта в своїй області – наприклад, через корисний контент. Ваше завдання – прокачати особистий бренд. Це підвищить довіру аудиторії до профілю.

Контент

Тепер давайте поговоримо про тренди в контенті. І також варто відзначити, що тут немає якихось серйозних відмінностей від 2020 року.

Більше навчального контенту

Люди втомилися від розважальних відео з котиками. Вони хочуть вчитися чомусь новому – освоювати нові професії та отримувати корисні навички.

Тому діліться своєю експертної – створюйте більше навчального контенту. Наприклад, якщо ви – SMM-фахівець, то навчіть передплатників налаштовувати таргетовану рекламу.

Тексти

Раніше маркетологи стверджували, що тексти в Інстаграме не працюють. Але в останні кілька років стало зрозуміло, що це неправда.

Тексти працюють і приносять результат. Тому пишіть грамотні і цікаві пости – вони помітно підвищують залученість аудиторії.

Упор на Stories

Stories – це найпопулярніший тип контенту в Instagram. Їх дивляться частіше, ніж відео або звичайні пости.

Тому намагайтеся публікувати по кілька Stories щотижня. Це підвищить охоплення аудиторії.

Якщо не знаєте, які історії знімати, то прочитайте нашу статтю «ТОП-30 ідей для Сторіс».

IGTV

Публікуйте довгі відео. Вони називаються IGTV. Максимальна тривалість ролика – 60 хвилин (якщо ви завантажуєте ролики з комп’ютера).

IGTV – це відмінний спосіб урізноманітнити свій контент план. Особливо, якщо ви робите покрокові інструкції, де важливо показати процес виконання різних дій.

Яскраві кольори

Сірі і непримітні фотографії загубляться в стрічці ваших передплатників. Додавайте більше яскравих кольорів на свої знімки.

В цьому допоможуть графічні редактори – наприклад, Adobe Photoshop – і фільтри, вбудовані в додаток Інстаграм.

Карусель

Чи не забувайте про карусель. Це відносно свіжий тренд в Instagram. Карусель – це пост в який можна завантажити від 2 до 10 фотографій або відеороликів.

Процес створення каруселі в Instagram

Наприклад, ви можете зробити невелику презентацію послуги або показати товар з різних ракурсів.

Детальніше про каруселі в Інстаграм читайте в нашій статті.

Підсумки

Ми розглянули актуальні тренди Інстаграм в 2021 році. Використовуйте всі описані «фішки» в своєму профілі. Це допоможе вам швидко збільшити аудиторію аккаунта, а також підвищити продажі.

Моя довідка - Корисні поради