ТОП-14 способів знайти клієнтів в Інстаграм: безкоштовно і платно (2021)

В цій статті ви дізнаєтеся:

 • Як знайти клієнтів в Інстаграм: 14 ефективних способів.
 • Для яких ніш підходить соціальна мережа Інстаграм.

Поради та рекомендації, які описані в статті, актуальні в 2021 році.

Кому підійде Інстаграм?

Для початку давайте подивимося , для яких ніш підходить соціальна мережа Instagram:

 1. Інтернет-магазини.
 2. Фотографи.
 3. Товари ручної роботи.
 4. Туристичні послуги.
 5. Інтернет-маркетологи і SMM-спеціалісти.
 6. Салони краси.
 7. Кондитерські вироби.
 8. Креативні товари.
 9. Меблі.
 10. Локальний бізнес.
 11. Ювелірні прикраси і аксесуари.
 12. Книги.
 13. Товари для дітей.
 14. Квіткові магазини.

Звичайно, це тільки верхівка айсберга. Список можна продовжувати до нескінченності, так як Інстаграм – відмінна платформа для просування будь-якого бізнесу. Тут можна знайти клієнтів для продажу товарів і послуг будь-якої складності: від канцелярських товарів до будівельних матеріалів.

Як знайти клієнтів в Інстаграм: ТОП-14 способів

Перейдемо до основної частини статті. Розглянемо 14 ефективних способів залучення клієнтів в Інстаграм. Велика частина з них – безкоштовні.

Гарне оформлення профілю

Перше, що потрібно зробити – це красиво оформити профіль. Підберіть аватарку, придумайте лаконічний нікнейм. Обов’язково додайте інформацію про свою компанію в шапку.

Більш докладно про те, як правильно оформити Instagram-сторінку, читайте в нашій окремій статті.

Аналіз конкурентів

Вивчіть основних конкурентів. Для цього знайдіть 5-6 акаунтів зі схожою тематикою і почніть аналіз: подивіться, скільки публікацій щотижня виходить у конкурентів; як вони спілкуються зі своєю аудиторією.

Цікаві фішки, які є у конкурентів, ви можете використовувати на своєму акаунті.

Читайте також:
Скрипт для накрутки лайків в Инстаграме: від А до Я — instaved.ru

Перші клієнти через массфолловінг

Перших клієнтів можна отримати через массфолловінг. Суть цього способу полягає в тому, що ви підписуєтеся на акаунти вашої цільової аудиторії, щоб привернути їхню увагу.

Користувачі, яких ви зафоловили, підписуються на вас у відповідь. Займатися массфолловінг можна вручну. Але це займе дуже багато часу. Ще є ризик, що ви випадково порушите ліміти соціальної мережі Інстаграм і отримаєте тимчасове заблокування.

Тому рекомендуємо автоматизувати всі дії. У цьому допоможе сервіс Tooligram. Це простий і зручний інструмент, який допоможе залучати від 5 нових клієнтів щодня.

ТОП 14 способів знайти клієнтів в Інстаграм: безкоштовно і платно (2021)

Налаштувати розкрутку можна самостійно за 5 хвилин – вам не буде потрібна допомога фахівця. Просто вкажіть своїх конкурентів і Tooligram почне розкрутку профілю. Кожен день інструмент опрацьовує 300 живих акаунтів.

Це повністю безпечно. Перші 25 клієнтів можна залучити безкоштовно.

Таргетовану рекламу

Ще один спосіб залучення клієнтів – таргетована реклама. Назвати цей спосіб бюджетним – складно. Для комфортного запуску таргета потрібно бюджет від 5 000 рублів. Цих грошей вистачить для тестування різних зв’язок.

Головне, що потрібно зробити при налаштуванні таргетированной реклами – грамотно підібрати цільову аудиторію. Також обов’язково складіть привабливе і продає оголошення – пост, який буде залучати потенційних клієнтів.

Giveaway

Ще один метод, який допоможе залучити покупців через Інстаграм – Ґева (Giveaway). Це свого роду розіграш. Але на відміну від класичних розіграшів, тут учасникам потрібно підписатися на кілька акаунтів, в число яких входить і ваш профіль.

В розіграшах беруть участь лідери думок: блогери, зірки, спортсмени. Більш докладно про те, що таке Ґів’ї читайте в нашій статті.

Накрутка

Якщо ви тільки створили акаунт, то найімовірніше на ньому немає передплатників. Навіть якщо ви запустите массфолловінг або скористаєтеся безкоштовними методами залучення клієнтів, то конверсія буде низькою.

Читайте також:
Як зменшити фото для Инстаграма і зберегти деталі

Справа в тому, що аудиторія не довіряє «порожньому» Instagram-аккаунту. Тому ми рекомендуємо накрутити перші показники – передплатників і лайки на пости.

Для цього скористайтеся сервісом Likemania. Він дешевий і безпечний: наприклад, ціна одного передплатника починається від 0,35 руб.;

ТОП 14 способів знайти клієнтів в Інстаграм: безкоштовно і платно (2021)

Також ви можете вибрати тип залученої аудиторії: живі люди чи роботи (боти).

Хештег

Обов’язково використовуйте хештеги під постами. Але тут пам’ятайте наступне: підбирайте тільки тематичні теги.;

Простий приклад: якщо під постом з описом салону краси ви почнете використовувати хештеги, пов’язані з красою, то публікацію побачить аудиторія, зацікавлена ​​у ваших послугах.

хештег – це відмінний спосіб для залучення потенційних покупців. Тим більше, що це повністю безкоштовний метод просування.

Коментування популярних блогерів

Ще один безкоштовний метод, який допоможе привести перших клієнтів – коментування популярних блогерів. Але тут є важлива позначка: вам потрібно стати одним з перших комментаторв.

Тобто, як тільки лідер думок опублікує пост, в найближчі 5 хвилин потрібно залишити коментар. Для цього включіть на телефоні повідомлення про вихід постів блогера.

Важливо: пишіть осмислені коментарі по темі статті . Не потрібно займатися прямою рекламою товарів або послуг, так як блогер просто заблокує ваш Instagram-аккаунт.

Реклама у блогерів

Це платний спосіб залучення клієнтів. Його суть проста: ви знаходите Instagram-блогерів і купуєте у них рекламу своїх товарів/послуг.;

Ціна реклами залежить від популярності блогера. Наприклад, вартість одного рекламного поста у лідера думок з аудиторією 100 000 передплатників може починатися від 5 000 рублів.;

Бартер

Якщо ви не хочете купувати рекламу у блогерів, то запропонуйте їм бартер . Суть цього методу полягає в наступному: ви надаєте товар або послугу Instagram-блогеру безкоштовно, а він в свою чергу публікує пост з рекламою вашого бізнесу.

Читайте також:
Як оформити групу ВКонтакте

Паблік

У Інстаграме є тематичні паблік: наприклад, акаунти зі смішними відео. Як правило, у великих паблік мільйонна аудиторія.

Але, при цьому, вартість рекламного поста нижче, ніж у блогерів з аналогічною кількістю передплатників. Закупити рекламу своїх товарів або послуг в 2-3 паблік – так ви зможете відносно недорого залучити клієнтів.;

Геолокація

Відзначайте геолокацію своїх постів. Особливо це актуально для регіонального бізнесу: наприклад, кафе чи ресторану.

Іноді користувачі шукають закладу по геометкамі – кафе в своєму місті чи районі.

Якісний контент

Це основа будь-якого просування. Публікуйте якісні пости: фотографії, каруселі, відео. Під якістю мається на увазі не тільки використання хорошою камери для зйомки, але і тексти.;

Якісний контент – ось головна причина, по якій люди підписуються на акаунти. Тим більше, якщо у вас бізнес-сторінка.;

Продаючі пости

Пишіть продають тексти, які спонукають потенційних клієнтів зробити цільове дію – купити ваш товар або послугу. Написати текст можна без допомоги копірайтерів – для цього можна скористатися спеціальними формулами.

Більш докладно про це читайте в нашій статті «Як написати продає пост в Інстаграм: ТОП-12 способів».

Підсумки

Тепер ви знаєте, як знайти клієнтів в Інстаграм. Використовуйте всі способи, описані в статті. Вони допоможуть вам залучити перших покупців самостійно з мінімальними витратами.

Моя довідка - Корисні поради