ТОП-14 способів знайти клієнтів в Інстаграм: безкоштовно і платно (2021)

В цій статті ви дізнаєтеся:

 • Як знайти клієнтів в Інстаграм: 14 ефективних способів.
 • Для яких ніш підходить соціальна мережа Інстаграм.

Поради та рекомендації, які описані в статті, актуальні в 2021 році.

Кому підійде Інстаграм?

Для початку давайте подивимося , для яких ніш підходить соціальна мережа Instagram:

 1. Інтернет-магазини.
 2. Фотографи.
 3. Товари ручної роботи.
 4. Туристичні послуги.
 5. Інтернет-маркетологи і SMM-спеціалісти.
 6. Салони краси.
 7. Кондитерські вироби.
 8. Креативні товари.
 9. Меблі.
 10. Локальний бізнес.
 11. Ювелірні прикраси і аксесуари.
 12. Книги.
 13. Товари для дітей.
 14. Квіткові магазини.

Звичайно, це тільки верхівка айсберга. Список можна продовжувати до нескінченності, так як Інстаграм – відмінна платформа для просування будь-якого бізнесу. Тут можна знайти клієнтів для продажу товарів і послуг будь-якої складності: від канцелярських товарів до будівельних матеріалів.

Як знайти клієнтів в Інстаграм: ТОП-14 способів

Перейдемо до основної частини статті. Розглянемо 14 ефективних способів залучення клієнтів в Інстаграм. Велика частина з них – безкоштовні.

Гарне оформлення профілю

Перше, що потрібно зробити – це красиво оформити профіль. Підберіть аватарку, придумайте лаконічний нікнейм. Обов’язково додайте інформацію про свою компанію в шапку.

Більш докладно про те, як правильно оформити Instagram-сторінку, читайте в нашій окремій статті.

Аналіз конкурентів

Вивчіть основних конкурентів. Для цього знайдіть 5-6 акаунтів зі схожою тематикою і почніть аналіз: подивіться, скільки публікацій щотижня виходить у конкурентів; як вони спілкуються зі своєю аудиторією.

Цікаві фішки, які є у конкурентів, ви можете використовувати на своєму акаунті.

Перші клієнти через массфолловінг

Перших клієнтів можна отримати через массфолловінг. Суть цього способу полягає в тому, що ви підписуєтеся на акаунти вашої цільової аудиторії, щоб привернути їхню увагу.

Користувачі, яких ви зафоловили, підписуються на вас у відповідь. Займатися массфолловінг можна вручну. Але це займе дуже багато часу. Ще є ризик, що ви випадково порушите ліміти соціальної мережі Інстаграм і отримаєте тимчасове заблокування.

Тому рекомендуємо автоматизувати всі дії. У цьому допоможе сервіс Tooligram. Це простий і зручний інструмент, який допоможе залучати від 5 нових клієнтів щодня.

ТОП 14 способів знайти клієнтів в Інстаграм: безкоштовно і платно (2021)

Налаштувати розкрутку можна самостійно за 5 хвилин – вам не буде потрібна допомога фахівця. Просто вкажіть своїх конкурентів і Tooligram почне розкрутку профілю. Кожен день інструмент опрацьовує 300 живих акаунтів.

Це повністю безпечно. Перші 25 клієнтів можна залучити безкоштовно.

Таргетовану рекламу

Ще один спосіб залучення клієнтів – таргетована реклама. Назвати цей спосіб бюджетним – складно. Для комфортного запуску таргета потрібно бюджет від 5 000 рублів. Цих грошей вистачить для тестування різних зв’язок.

Головне, що потрібно зробити при налаштуванні таргетированной реклами – грамотно підібрати цільову аудиторію. Також обов’язково складіть привабливе і продає оголошення – пост, який буде залучати потенційних клієнтів.

Giveaway

Ще один метод, який допоможе залучити покупців через Інстаграм – Ґева (Giveaway). Це свого роду розіграш. Але на відміну від класичних розіграшів, тут учасникам потрібно підписатися на кілька акаунтів, в число яких входить і ваш профіль.

В розіграшах беруть участь лідери думок: блогери, зірки, спортсмени. Більш докладно про те, що таке Ґів’ї читайте в нашій статті.

Накрутка

Якщо ви тільки створили акаунт, то найімовірніше на ньому немає передплатників. Навіть якщо ви запустите массфолловінг або скористаєтеся безкоштовними методами залучення клієнтів, то конверсія буде низькою.

Справа в тому, що аудиторія не довіряє «порожньому» Instagram-аккаунту. Тому ми рекомендуємо накрутити перші показники – передплатників і лайки на пости.

Для цього скористайтеся сервісом Likemania. Він дешевий і безпечний: наприклад, ціна одного передплатника починається від 0,35 руб.;

ТОП 14 способів знайти клієнтів в Інстаграм: безкоштовно і платно (2021)

Також ви можете вибрати тип залученої аудиторії: живі люди чи роботи (боти).

Хештег

Обов’язково використовуйте хештеги під постами. Але тут пам’ятайте наступне: підбирайте тільки тематичні теги.;

Простий приклад: якщо під постом з описом салону краси ви почнете використовувати хештеги, пов’язані з красою, то публікацію побачить аудиторія, зацікавлена ​​у ваших послугах.

хештег – це відмінний спосіб для залучення потенційних покупців. Тим більше, що це повністю безкоштовний метод просування.

Коментування популярних блогерів

Ще один безкоштовний метод, який допоможе привести перших клієнтів – коментування популярних блогерів. Але тут є важлива позначка: вам потрібно стати одним з перших комментаторв.

Тобто, як тільки лідер думок опублікує пост, в найближчі 5 хвилин потрібно залишити коментар. Для цього включіть на телефоні повідомлення про вихід постів блогера.

Важливо: пишіть осмислені коментарі по темі статті . Не потрібно займатися прямою рекламою товарів або послуг, так як блогер просто заблокує ваш Instagram-аккаунт.

Реклама у блогерів

Це платний спосіб залучення клієнтів. Його суть проста: ви знаходите Instagram-блогерів і купуєте у них рекламу своїх товарів/послуг.;

Ціна реклами залежить від популярності блогера. Наприклад, вартість одного рекламного поста у лідера думок з аудиторією 100 000 передплатників може починатися від 5 000 рублів.;

Бартер

Якщо ви не хочете купувати рекламу у блогерів, то запропонуйте їм бартер . Суть цього методу полягає в наступному: ви надаєте товар або послугу Instagram-блогеру безкоштовно, а він в свою чергу публікує пост з рекламою вашого бізнесу.

Паблік

У Інстаграме є тематичні паблік: наприклад, акаунти зі смішними відео. Як правило, у великих паблік мільйонна аудиторія.

Але, при цьому, вартість рекламного поста нижче, ніж у блогерів з аналогічною кількістю передплатників. Закупити рекламу своїх товарів або послуг в 2-3 паблік – так ви зможете відносно недорого залучити клієнтів.;

Геолокація

Відзначайте геолокацію своїх постів. Особливо це актуально для регіонального бізнесу: наприклад, кафе чи ресторану.

Іноді користувачі шукають закладу по геометкамі – кафе в своєму місті чи районі.

Якісний контент

Це основа будь-якого просування. Публікуйте якісні пости: фотографії, каруселі, відео. Під якістю мається на увазі не тільки використання хорошою камери для зйомки, але і тексти.;

Якісний контент – ось головна причина, по якій люди підписуються на акаунти. Тим більше, якщо у вас бізнес-сторінка.;

Продаючі пости

Пишіть продають тексти, які спонукають потенційних клієнтів зробити цільове дію – купити ваш товар або послугу. Написати текст можна без допомоги копірайтерів – для цього можна скористатися спеціальними формулами.

Більш докладно про це читайте в нашій статті «Як написати продає пост в Інстаграм: ТОП-12 способів».

Підсумки

Тепер ви знаєте, як знайти клієнтів в Інстаграм. Використовуйте всі способи, описані в статті. Вони допоможуть вам залучити перших покупців самостійно з мінімальними витратами.

Моя довідка - Корисні поради