Тіньовий бан instagram: що це, як перевірити, як вийти, скільки триватиме, як зняти

Тіньовий бан в Instagram що це? Відповідь на питання намагаються знайти користувачі, які втратили відвідувачів з незрозумілої причини. Причому передплатники залишаються активними, інші відвідувачі глобальної соціальної мережі не бачать аккаунт. Частою причиною такого «поведінки» іменитої соцмережі стає ShadowBan – певний стан, який робить користувача цієї невидимкою. Що це, як боротися, відновити активність? Є підказки, слушні поради.

Тіньовий бан instagram: що це, як перевірити, як вийти, скільки триватиме, як зняти

Як перевірити тіньової бан в Инстаграмме?

ShadowBan настає! Фактично, компанія офіційно не анонсувала включення неприємного для багатьох користувачів стану. Однак неофіційно запущений процес, покликаний подолати, частково призупинити повальний массфоловінг, масслайкинг. І якщо в недалекому минулому в Инстаграмме тіньової бан здавався неможливим, то вже сьогодні він діє щосили.

Процес покликаний вирішити проблему повального поширення неякісної, фейкової інформації, використання «протизаконних методів просування. Явище хвилює адміністрацію, тому було вирішено запустити часткову блокування аккаунту. У минулому за неактивний профіль лаяли недосвідчених SMM-ників. Однак часткова блокування наздогнала тих, хто використовує не зовсім законні, так звані сірі можливості, просуваючи портал.

Тіньовий бан instagram: що це, як перевірити, як вийти, скільки триватиме, як зняти

 

 

Тіньовий бан Instagram – процес, що вимагає рішення. Розпізнати, особливо на старті, його непросто. Власник тільки через деякий час зможе переконатися у відсутності активностиновых користувачів. Передплатники нікуди не зникають, вони можуть залишатися такими ж активними, як раніше. Однак нові користувачі відсутні.

Перевірити стан сторінки можна за деяким характерним «симптомів». Особливість у назві – «тіньовій», тобто про настання власника ніхто не попередить. Однак будуть помітні такі особливості:

 • Значно скоротилася кількість лайків.
 • Нова аудиторія не приходить, кількість передплатників не збільшується або процес значно уповільнився.
 • Але головне – нещодавно власник використовував сірі методи просування сторінки.

Якщо в недавньому минулому в Инстаграмме був запущений процес массфолловинга, масслайкинга, не варто дивуватися різкого зниження активності облікового запису.

Виявлення зазначених «симптомів» – не гарантія заблокованого облікового запису. Цілком реально втрачати передплатників, не помічати залучення нових фоловерів в силу природних для інтернету причин – відсутність цікавого контенту, оновлень, активності власника.

Як вийти з тіньового бана?

Відповісти на питання можна після відвідування спеціального форуму. Тут дано рекомендації по виявленню, висновку сторінки з тіні. Щоб не допускати потрапляння в блекліст компанії, не варто використовувати сірі методики просування сторінки – массфолловинг, масслайкинг. Автоматизовані системи відмінно розпізнають подібні дії, після чого система автоматично реагує. Алгоритм роботи незрозумілим до кінця, але спеціалізованими ресурсами рекомендовано відмовитися від зазначених технік, а заодно забути про:

 • Використання сірих автоматичних сервісів по просуванню сторінок. Стосується обмеження автопостинга, автолайкинга, массфолловинга.
 • Прописуванні популярних, а також заборонених до використання тегів. Такі дії часто призводять до потрапляння в сірий список користувачів.
 • Часті публікації молодого профілю в Инстаграме – не більше чотирьох рекомендується викладати на перших порах. Тривалість такого обмеження – 45 днів. Стільки вважає система знову відкрився проект новим.
 • Постійно повторювані однакові хештеги у публікаціях. Не варто прописувати однакові, що може призвести до вибору в сірий список.
 • Перевищення встановлених лімітів. Зафіксовані добові обмеження – 1000 лайків, підписок, вартові – 150 лайків.

Дізнавшись, чого робити не варто, можна виключити небезпеку потрапляння сторінки в полі зору автоматизованої системи безпеки Инстаграма. Якщо рубіж пройдено, аккаунт перестав бути різко активним, слід шукати його на сірих сторінках проштрафилися порталів, шукати способи активації ресурсу.

Як зняти тіньової бан?

Усунення тіньового бана – процес, що дозволяє повернути в стрій сторінку, групу.

Важливо! Потрапити в тінь може не весь обліковий запис, а тільки певні сторінки, що містять неприпустимий контент – порнографічного змісту, агресію, заклики до насильницьких, суїцидальним діям, інші публікації, які йдуть в розріз з правилами, вимогами проекту. Причиною може послужити скарга на проект, зниження рівня довіри до нього.

Зняти обмеження видимості можна, використовуючи такі методи:

 • Відмовитися тимчасово від автоматичного, ручного постінга.
 • Призупинити автопродвижение.
 • Використовувати для входу виключно планшет, телефон. Не варто заходити на сторінку з використанням комп’ютерів, ноутбуків.
 • Знизити тимчасово активність аккаунта – кілька днів не підписуватися, не відписуватися.
 • Перевірити хештеги, почистити сумнівні.
 • Видалити підозрілі додаток, покликані маніпулювати лайками, підписками.
 • Ніяк не реагувати на прохання зміни пароля в директе.

Вийти з ShadowBan не так просто, як потрапити туди, тому потрібно бути гранично акуратним, уважним.

Тіньовий бан instagram: що це, як перевірити, як вийти, скільки триватиме, як зняти

Як перевірити обліковий запис на тіньовий бан?

Достеменно дізнатися стан сторінки реально. Перевірити обліковий запис на активацію, запуск блокування можна не тільки за непрямими причин. Використання спеціального сервісу дозволяє отримати точну відповідь в короткі терміни.

Щоб виявити тимчасову блокування, виключити стан, слід скористатися сервісом shadowban.azurewebsites.net. англомовний портал максимально простий, можна використовувати навіть без знання іноземної мови. Щоб запустити перевірку, слід:

 • Ввести нікнейм.
 • Вказати код сторінки публікації.
 • Запустити процес, натиснувши «Get tested»

Результат пошуку може порадувати користувача, якщо він видає: «Phew, you’re safe…for tonight!» Напис свідчить про відсутність бана.

Скільки триває тіньової бан?

Дізнатися, скільки триває тіньовий розміщення в спеціальному аркуші, можна на спеціалізованих форумах. Проекти збирають масу користувачів, які готові ділитися своїми спостереженнями. вони свідчать, що точного тимчасового обмеження немає. Деякі проекти відновлюють активність через пару днів, інші – через два-три тижні.

Тіньовий бан instagram: що це, як перевірити, як вийти, скільки триватиме, як зняти

 

 

Чим раніше власник помітить негативні зміни і скористається радами, тим швидше акаунт зможе вийти в звичайний режим роботи.

 

Моя довідка - Корисні поради