Техпідтримка Instagram: як написати листа на пошту адреса електронної пошти з телефону і комп’ютера

Техпідтримка Instagram надає своїм користувачам оперативний відповідь на будь-які виникаючі питання, пов’язані з неполадками на сайті, неприйнятним контентом або проблемами з особистим записом, які необхідно усунути. Для звернення треба залогінитись у власному профілі і провести ряд нескладних операцій.

Акаунтом у инстаграме вважається персональна сторінка користувача, якій присвоєно нік (вигадане ім’я латинськими літерами), і належить адресу електронної пошти або номер мобільного телефону. З допомогою контактних засобів зв’язку платформа соцмережі може переконатися в приналежності профілю в Инстаграме саме вам, а не сторонній особі. Це допоможе команді технічної підтримки вирішити спірні або проблемні ситуації.

Техпідтримка Instagram: як написати листа на пошту адреса електронної пошти з телефону і компютераТехпідтримка Instagram: як написати листа на пошту адреса електронної пошти з телефону і компютера

Як написати в техпідтримку Instagram про свою проблему з телефону

Будь-яка дія в Instagram починається з того, що потрібно увійти в профіль, використовуючи особисті дані – пошту, телефон, нік користувача і пароль: ці дані необхідно пам’ятати, виписати окремо на випадок, якщо автоматичний вхід не спрацює. Змінити контактні адреси, не залогувавшись у систему, неможливо. Зв’язатися центром підтримки, не заходячи в аккаунт, можна через сайт Инстаграма з телефону.

Скарги в Instagram можна розділити на три типи:

 • контент, який ви не хочете бачити;
 • проблеми з доступом до сторінки;
 • технічні складності – підвисання, гальмування і т. п.

Система підбору контенту, який ви бачите на головній сторінці Інстаграмма заснована на ваших перевагах, лайку, перегляд відео, тому якщо вам не сподобалося щось з побаченого, то ви напевно ставили лайк фотографіями або відео зі схожим змістом або ділилися подібними історіями. Для вирішення цієї проблеми необов’язково писати в службу підтримки соціальної мережі.

Як приховати небажаний контент:

 • відкрийте посаду;
 • натисніть на значок з трьома крапками в правому верхньому кутку;
 • виберіть пункт “Це недоречні матеріали”;
 • натисніть кнопку “Поскаржитися”;
 • перед вами відкриється список причин, по яких контент в Инстаграме можна маркувати як заборонений, образливий, порочить чиюсь честь і гідність або неприпустимий для перегляду широкою аудиторією – виберіть відповідний пункт і натисніть “Відправити”.

Якщо жоден з варіантів не підійшов, або сторінка в Инстаграме стала некоректно працювати, завантажувати дані, перестала оновлювати контент, то зверніться в службу підтримки, де вам дадуть ґрунтовну відповідь, як вирішити кожну з подібних проблем.

Читайте також:
Як зазначити людини в Инстаграме на фото або в коментарях?

З Андроїда

Багато користувачів не знають, як написати в службу підтримки Instagram – з цією метою сервіс передбачив можливість відправки листа зі скаргою безпосередньо з особистого облікового запису користувача. Меню техпідтримки можна знайти, перейшовши в список можливих опцій для запису:

 • натисніть на значок трьох горизонтальних ліній у правому верхньому кутку;
 • натисніть на “Налаштування” – рядок зі значком гвинтика внизу сторінки;
 • виберіть пункт “Довідка”;
 • натисніть на “Повідомити про проблему”;Техпідтримка Instagram: як написати листа на пошту адреса електронної пошти з телефону і компютераТехпідтримка Instagram: як написати листа на пошту адреса електронної пошти з телефону і компютера
 • у віконці, підтвердіть вибір пункту і опишіть проблему максимально структуровано і докладно – від цього залежить швидкість відповіді і рішення;
 • при необхідності занурте скріншоти з наочним алгоритмом дій, який допоможе описати проблему;
 • натисніть “Відправити”.

Відповідь прийде на поштову скриньку, який ви прив’язали до свого аккаунту – фахівці обробляють вхідні заявки досить швидко через те, що більшість звернень однотипні.

З Айфона

Порядок відправлення скарги і спосіб, як звернутися в службу підтримки Instagram з телефону на платформі iOS точно такий же, як і на Андроїд. Якщо подана вами заявка описує проблему, вже описану в довідковому центрі соцмережі, то техслужба перенаправить вас у відповідну групу.

У разі, якщо жоден з пунктів в розділах “Допомога” і “Довідковий центр”, які випадають в меню разом з опцією “Повідомити про проблему”, не відповідає якого питання, потрібно відправити запит або написати на пошту саппорта Instagram за адресою android-support@instagram.com.

Писати бажано з електронних скриньок Gmail, Yahoo або Microsoft Live, щоб прискорити отримання відповіді. Але врахуйте, що звертатися на цю пошту можна з проблемами технічного характеру (повідомленнями про різні збої в системі, несправності в роботі сервісу) та з пропозиціями щодо поліпшення інтерфейсу і софта.

Звернутися в технічну підтримку можна й іншим способом:

 • відкрити або попередньо завести скриньку в поштовій службі системі Outlook;
 • ввести в адресному рядку support@instagram.

Звернення можна почати зі слів “Доброго дня, допоможіть мені вирішити проблему…”, тоді лист від техпідтримки буде російською мовою, але відповідь може затриматися з-за великої кількості звернень від зареєстрованих користувачів, запити від яких обробляються в першу чергу.

Як написати в підтримку Instagram з комп’ютера

Поширеною ситуацією, з якою звертаються користувачі, є, коли телефон був вкрадений або загублений і власник аккаунта в Инстаграме бажає заблокувати доступ до нього назавжди або на деякий час зі стаціонарного ПК або ноутбука. Можна спробувати зробити це самостійно, встановивши на комп’ютер спеціальне додаток Windowed для ПК, яке володіє тим же функціоналом, що і програма для телефону.

Читайте також:
InstaTag - Туфлі, взуття хештегі

По всім питанням в службу підтримки Инстаграма можна звернутися і не логинясь в своєму профілі. Використовуйте наступний алгоритм дій:

 • відкрити головну сторінку Instagram;
 • вибрати функцію “Підтримка”;
 • питання можна задати в розділі “Питання/Відповіді” в меню по посиланню www.help.instagram.com.

Які проблеми може вирішити техпідтримка Instagram?

У социальносй мережі Instagram немає офіційних офісів на території Росії, тому служба підтримки відповідає переважно на найпоширеніші питання і не може надати більш докладного супроводу користувача, якщо у нього нетипова проблема.

На які питання можуть відповісти фахівці Instagram:

 • неможливість входу в особистий аккаунт, доступ загублений, аккаунт або пошта не знайдені;
 • проблеми з повідомленнями;
 • неполадки в роботі бізнес-сторінок і проведення оплати;
 • технічні збої.

З цієї ж причини не варто намагатися шукати офіційний телефон Instagram з російськомовним автооответчиком – його просто не існує. Гаряча лінія Instagram в США перенаправить вас на потрібному напрямку у вирішенні питання, якщо ви вільно спілкуєтеся англійською мовою – телефон американської служби підтримки +1(650)543-4800.

Для відновлення облікового запису

У зв’язку з частими спробами злому і великою кількістю звернень в техслужбу з цього приводу в 2020 році служба припинила відповідати на подібні листи. Якщо акаунт зламали, у користувача є 2 виходи:

 • намагатися відновити його наявними засобами;
 • завести новий, заблокувавши доступ до загубленої сторінці.

Вхід в особистий аккаунт може бути заблокований самою системою, якщо ви порушите правила користування сервісом, – в цьому випадку необхідно звернутися в технічну службу. Надайте операторам докази того, що ви не порушували правила соцмережі, і вас заблокували помилково.

Для підтвердження даних може знадобитися паспорт – скан або якісне фото, на якому видно обличчя і серійний номер документа.

Недійсні параметри Instagram

У деяких випадках алгоритм авторизації або реєстрації користувача в Instagram не може знайти електронну пошту користувача. Якщо вона була видалена, прив’яжіть до особистій сторінці іншої електронну адресу, але якщо аккаунт був зламаний, можна спробувати відв’язати електронний ящик від недійсною сторінки.

Для цього спробуйте зареєструвати новий акаунт за допомогою даної пошти, зробіть скріншоти кожного етапу реєстрації і зверніться в службу підтримки з скаргою на те, що поштова адреса недоступний, у вкладці “Довідковий центр”. Для цього виберіть графу “Ця адреса електронної пошти вже використовується” і відзначте пункт “Я не можу зареєструвати новий акаунт, так як моя електронна пошта вже використовується”.

Ця лазівка дозволить убезпечити від злому особистий поштову скриньку і переприв’язати його до іншої сторінки. Сподіватися на допомогу команди техпідтримки сервісу в цій ситуації безперспективно, оскільки фахівці перенаправляють користувачів до утримувачів поштових служб.

Читайте також:
Ранжування відео на Youtube (YouTube)

Останні отримують дані та повідомлення про всіх маніпуляціях, проведених в особистому акаунті користувача і можуть відв’язати пошту від Инстаграма вручну, що поки малоймовірно, але можна спробувати звернутися і в поштову службу підтримки. Контакти саппорта раличных великих сервісів, в тому числі і поштових, що функціонують на території Росії, можна знайти на порталі www.tehpodderzka.ru.

Як звернутися в службу підтримки Instagram

Не всі можуть відразу знайти, куди писати, щоб повідомити про свою проблему і повернути особистий аккаунт, тому важливо уважно вибирати тему і як можна точніше позначати пункт, що описує питання при направленні листи в онлайн-підтримку через інформаційний центр.

Якщо вам необхідно в найкоротші терміни відновити доступ до вашого облікового запису, можна спробувати звернутися в службу підтримки з іншого аккаунта користувача – друга або родича, надавши докази того, що ви – власник заблокованого або недоступного профілю. Відповідь на заявку буде прив’язаний до сторінки друга і його Директу: в листі можуть попросити надати контактну пошту, тому її бажано вказувати відразу.

Як довго відповідає підтримка Instagram

У цій статті описано, як звернутися в службу підтримки Instagram, якщо її неможливо відновити за номером мобільного телефону або необхідно вирішити інші питання, пов’язані з веденням особистого або професійного облікового запису.

Швидкість відповіді тих служби залежить від складності проблеми – фахівець, який отримав заявку за своїм профілем, може відповісти користувачам протягом 2 годин, але якщо рішення більш комплексне, або проблема недостатньо ясно описана, може знадобитися 1-2 доби на обробку листа.

Чому техпідтримка Instagram не відповідає

Центр підтримки Instagram за соціальним зв’язкам довго відповідає користувачам, які вказали недійсні параметри входу в аккаунт або відзначили не ту групу питань у довідковому центрі, в якій описується рішення даної або аналогічної проблеми.

При сортуванні звернень спеціаліст, який відповідає на питання ввіреній йому тематики, може перенаправить вашу заявку в інший відділ або проігнорувати повідомлення, якщо воно не відноситься до його теми.

З цієї ж причини рекомендується відправляти тексти загального плану, що починаються зі слів “Підкажіть мені, як” або “Я не можу зрозуміти, як”, – більшість типових ситуацій вже описано в інформаційному довіднику і з більшою ймовірністю вас направлять вивчати перелік існуючих відповідей. Якщо нові відповіді або рішення типових проблем, які з’являються в додатку або на сайті Instagram, вони будуть відображені у цьому списку.

Моя довідка - Корисні поради