Тести в Instagram: як їх зробити, як додати варіанти відповідей

Тест в instagram в історії – що це і як користуватися, питання, яке цікавить просунутих власників профілів в фотосети. Оновлення принесло спеціальні стікери, які можна використовувати для сторіс. У статті увазі представлена інформація, як зробити тести. Як правильно провести опитування аудиторії. Які переваги можна отримати.

Тести в Instagram: як їх зробити, як додати варіанти відповідейТести в Instagram: як їх зробити, як додати варіанти відповідей

Цікаві тести в instagram в історії: приклади

Подібні форми являють собою стікери. У кожному присутній 2-4 пункту. В дану таблицю тестування вшитий правильну відповідь. Можна вибрати і дізнатися, чи вірно пропозицію чи ні.

Після нововведення можна залучати аудиторію. Ставити запитання, робити тематичні опитування. Таблицю, в якій задаються питання, можна оформити стікерами.

Для чого необхідні тести?

Нововведення відразу прийняв вигляд ігрових механік і миттєвих відповідей. Тому застосовуються в стратегії просування компанії і блогера. Стікери з проведенням опитувань існують вже давно, але раніше передбачали два варіанти.

Після проведених нововведень користувачеві відкрився вибір одного з чотирьох. Щоб залучити аудиторію, потрібно створити тест в розділі з сторіс. Тут вказується питання і подано чотири варіанти відповіді. Один правильний, решта довільні. Людина після проставлення відповіді відразу розуміє, грамотно він відповів, чи ні. Неправильна відповідь підсвічується червоним, а вірний зеленим.

Як зробити тест в инстаграмме?

Щоб зробити опитувальник, не доведеться проходити спеціальні курси та навчатися у професіоналів. Досить знати, як користуватися формою і слідувати стилістичного рішення. При бажанні залучити абонентів та клієнтів, треба зробити такі дії:

 • Натиснути на публікацію, яку планується перенести в сторіс;
 • Здійснюється завантаження фото або ролика;
 • Слід перейти в розділ зі стікерами, в якому вибирається віджет. Мова йде про Тестах;
 • Після натискання на опцію на екрані з’явиться опція;
 • Вводиться назва, пункти опитувальника і правильну відповідь.
Читайте також:
Чому не працюють маски в Instagram на телефоні: Андроїд і Айфон

Можна виробляти налаштування. Дозволяється змінювати колірні рішення. Вибір здійснюється не звичної піпеткою. Потрібно гортати, поки не з’явиться потрібний варіант. Деякі розміщують контент такого плану в одному стилі. Хтось не дотримується його.

Перший варіант більш предпочителен. Особливо, якщо людина займається просуванням магазину або пабліка, пов’язаного з дизайном та стилем. За одним представленим сторіс відвідувач може зробити висновок про професіоналізм і компетенції власника. Неможливо довірити розробку дизайну приміщення, якщо сторінка просувається без дотримання єдиного стильового рішення.

Тести в Instagram: як їх зробити, як додати варіанти відповідейТести в Instagram: як їх зробити, як додати варіанти відповідей

Які ще придумати тести для инстаграма?

Ідей використання вікторини багато. Якщо користувач займається просуванням компанії і організації, можна використовувати варіант, як зробити тест в инстаграмме в історії:

 1. Вікторина на тему компанії. За отримання потрібної відповіді дарується знижка або подарунок.
 2. Проведення гри з п’ятьма питаннями. За кожну правильну відповідь потрібно зараховувати знижку.
 3. Тема опитувального сторіс стосується майбутнього заходу.

Можна організовувати утягують гри. Створюється серія тестів на одну зрозумілу тематику. Функція повинна бути пов’язана з бізнесом. Передплатники повинні вгадати правильне рішення відповіді. Грамотні користувачі роблять з фактів про організацію квести. Кожен з них характеризується захоплюючим сюжетом.

Можна дослідити цільову аудиторію. За допомогою опитувальника вийде зрозуміти, що подобається ЦА. Виходить статистичний результат, за яким можна зрозуміти і прийняти до уваги думку передплатників. На підставі отриманих підсумків власник бізнесу розуміє, що подобається покупцям та клієнтам. Отримана інформація відкриває можливість переглянути каталог з товарами, перелік надаваних послуг і якість обслуговування.

Популярністю користуються спеціальні розважальні тести. Це психологічні опитувальники, що виконуються на рівні популярного журналу Космополітен. Великі компанії проводять щоденні грошові розіграші. За перший відповідь людина отримує приз.

Як додати варіанти тесту в сторіс?

Користувачі вважають, що виконати опитувальник в розділі складно. Що без допомоги професійно навчених людей не обійтися. В реальності це не так. Щоб зрозуміти, як зробити новий опитування, важливо чітко дотримуватися такої інструкції:

 • Натискається опція додавання сторіс;
 • З галереї вибрати фото або ролик, де проводитиметься вікторина;
 • Натискається наклейка у верхній частині екрана;
 • У меню зі стікерами слід вибрати опцію з вікториною про себе. Розташована вона в нижньому куті зліва;
 • Вводяться питання від запланованої вікторини. При цьому треба враховувати кількість символів. Воно обмежене;
 • Прописуються варіанти відповідей передплатників, але їх не повинно бути більше чотирьох.
Читайте також:
Що це фокус в Instagram і як ним користуватися?

Стікер розташовується, як потрібно. Можна прикрасити таблицю текстами, наклейками і гифками. Вірний варіант можна оформити не тільки зеленим кольором, але зробити салют. Щоб опитувальник став доступним для передплатників, залишиться натиснути на публікацію.

Щоб використовувати картинки і оновлені опції, додаток на смартфоні має бути актуальним. Його періодично потрібно оновлювати. У подібному випадку не виникне проблем з додаванням вікторини. Поява функції в соціальній мережі вимагає від власника прояву певної фантазії. Недостатньо використовувати вбудовану форму й додати гру. Потрібно зробити не сам опитування, але задавати цікаві та розважальні питання по відео.

Підводячи підсумки

Соцмережа вводить варіанти нововведень досить поступово. Якщо чогось не з’явилося, потрібно почекати певний час. При відсутності вікторини, як ідеї для сторі инстаграмме, можна судити про наявність застарілого варіанту. Якщо оновлення не дає можливості використовувати належні функції, користувачу варто подивитися, очистити кеш або перевстановити инсту. Зазвичай після цього проблема з розміщенням вирішується.

Моя довідка - Корисні поради