Таргетована реклама в Instagram

Таргетована реклама в Instagram

Перед запуском таргетованої реклами потрібно визначити стратегію. Є багато варіантів – збільшення кількості передплатників на аккаунт, спонукання відвідати ваш сайт, прямі продажі. Вибір відповідного залежить від ваших цілей.

Далі представлена інструкція – як запустити рекламну кампанію в Инстаграме.

Інструкція по запуску реклами

Створити обліковий запис

Таргетована реклама в Инстаграме налаштовується так само, як і в Фейсбуці, в кабінеті. Різниця незначна – всього лише пара пунктів. Якщо ви розберетеся, як налаштувати рекламу в Инстаграме, то ви відразу зрозумієте, як зробити те ж саме з Фейсбуком.

Зв’язати акаунти

Другий етап – зв’язати аккаунт інстаграмма і фейсбуку допомогою бізнес-менеджера (посилання на нього – business.facebook.com). Потрібно натиснути на «Створити обліковий запис», пройти просту реєстрацію і клікнути на «Налаштування компанії» (кнопка знаходиться вгорі праворуч).

Таргетована реклама в Instagram

Бізнес-менеджер – спеціальна панель управління. На неї прикріплюються кабінети Инстаграма і Фейсука. Власниками останніх можуть бути компанії і користувачі.

Спочатку в бізнес-менеджері створюється рекламний аккаунт, якщо раніше ви всередині даної панелі налаштування Фейсбук-реклами не проводили.

Таргетована реклама в Instagram

Корисна порада. В розділі «Валюта» потрібно вибрати рублі. Найменший денний бюджет буде дорівнює 60 рублів (якщо ви вкажете долари, він складе $5), до того ж ви не втратите гроші на конвертації.

Після того, як Фейсбук-обліковий запис створений, натисніть на «Акаунти Instagram» (спливаюче меню зліва). Слід заявити права на свій аккаунт в Инстаграме. З нього буде показуватися реклама, яку почнуть бачити користувачі.

Таргетована реклама в Instagram

Для перевірки правильності виконаних дій потрібно перейти в Adsmanager (посилання на нього – facebook.com/ads/manager). Це основне меню зі старту, яке дозволить контролювати що відбувається. Слід додати посилання в закладки.

Читайте також:
Як завантажити фото в Instagram без втрати якості і без обрізки

Таргетована реклама в Instagram

Є така панель, яка призначена для управління кількох облікових записів одночасно і володіє більш цікавим і досконалим інструментом, – PowerEditor (посилання – facebook.com/ads/manage/powereditor).

Вибрати цілі

У Adsmanager потрібно клікнути на «Створити оголошення». Буде виведений список цілей – під них буде оптимізована рекламна кампанія фейсбуком (инстаграмом).

Соцсесть допомогою своїх алгоритмів почне автоматично оптимізувати сама себе для досягнення вказаних вами цілей. Вона стане підбирати в стрічці найбільш оптимальне місце, показувати більш часто або не показувати певним користувачам.

Є 3 стратегії з тактиками, які підбираються залежно від поставлених завдань:

 • впізнаваність – робота спрямована на те, щоб користувачі вас запам’ятовували, дізнавалися (наголос на масовість);
 • ліди – все, що має відношення до взаємодії з матеріалом, потенційним клієнтам;
 • конверсії – націленість на певне дію (заявка, покупка).
 • Таргетована реклама в Instagram

  Налаштувати компанію

  Після вибору мети і назви компанії ви побачите вікно, де будуть прописані детальні налаштування. Може здатися, що все складно, але насправді це не так.

 • Щоб Фейсбук отримував команду про здійснення конверсії (цільового дії), слід показати йому, при переході на яку саме сторінку лід завершений. Необхідно клікнути на поле «Сайт»,
  далі – Define a new custom conversion.
 • Таргетована реклама в Instagram

 • Таргетинг повинен бути обмежений. Не слід показуватися всім користувачам – це невигідна стратегія вже з самого початку. Чим вже потенційна аудиторія, тим краще результат.
 • Індивідуально налаштована аудиторія – можливість залити особистий список осіб із зазначенням їх електронних пошт і номерів. Фейсбук зі списку сформує індивідуальну групу. Однак навряд чи вона у вас є – слід пропустити цей пункт.
 • Далі потрібно вибрати країну/місто/радіус (останнє – «Відзначити шпилькою») вашої цільової аудиторії. Ви можете вибрати користувачів, які не лише живуть у зазначеній галузі, але й недавно відвідували її (наприклад, в якості туриста).
 • Читайте також:
  Як купити аккаунт Instagram з передплатниками без ризику

  Таргетована реклама в Instagram

 • Останні пункти – вибір мови, статі і вікових обмежень.
 • Корисна порада. Рекомендується на різні критерії формувати рекламні компанії окремо, щоб відстежувати точно визначені показники (окремо для жінок з Санкт-Петербурга і Москви, окремо для чоловіків і жінок, окремо для чоловічої статі 18-25 і 25-35 років).

  Визначитися з плейсментом

  Потрібно зняти галочки з кожного плейсменту, за винятком Инстаграма, клікнувши на посилання «Редагувати плейсменты».

  Таргетована реклама в Instagram

  У «Типах пристроїв» потрібно налаштувати, де буде відображатися реклама – наприклад, тільки ПК/мобільні пристрої або скрізь. Цей параметр потрібно визначити в тому випадку, коли, наприклад, ваш сайт не адаптований до мобільних пристроїв і ви знаєте, що з телефону користувачі не будуть робити замовлення.

  Якщо ви відмінно розбираєтеся в особливостях і вчинках своєї цільової аудиторії, можете зайти на «Розширені параметри». Корисно просто вивчити їх на майбутнє.

  Якщо ви поставите галочку про те, щоб реклама показувалася та у Фейсбуці, то не дізнаєтеся, з Фейсбуку або Инстаграма йдуть заявки – реальні показники будуть від вас приховані. Тому не слід відзначати цей пункт.

  Налаштувати бюджет і графік

  Далі йде налаштування кількості грошей, які ви бажаєте інвестувати. Також вкажіть, за що ви будете платити і скільки стане тривати ваша рекламна кампанія (включаючи хвилини). Бюджет потрібно налаштувати з урахуванням цілей і наявних ресурсів. Оптимізація стратегії зазвичай залишається такою, яку пропонує система.

  Скільки коштує таргетована реклама? Ціна залежить виключно від вашого бюджету і поставлених завдань.

  Таргетована реклама в Instagram

  Створити оголошення

  Далі слід скласти оголошення, яке почне відображатися у стрічці новин. Можна взяти вже існуюче оголошення або скласти новий.

  Таргетована реклама в Instagram

  Формат

  У Инстаграме є різні типи реклам – зображення, слайдшоу, відеоролик. Слід визначитися з форматом оголошення.

  Читайте також:
  Як добавити публікацію в Instagram з комп'ютера: основні способи

  Таргетована реклама в Instagram

  На керівництві Фейсбуку (посилання на нього – facebook.com/business/ads-guide є приклади таргетованої реклами.

  Потрібно натиснути праворуч на мету, після чого ви побачите випадаючий список, з якого необхідно вибрати формат для ознайомлення.

  Таргетована реклама в Instagram — приклад.

  Таргетована реклама в Instagram

  Внизу є ще одне меню налаштування, а також підказки по тех. характеристиками. Без врахування останніх реклама не буде допущена, і ви даремно втратите час.

  Таргетована реклама в Instagram

  Важливий нюанс – об’єм тексту на графічному зображенні. Перевірити його можна за посиланням – facebook.com/ads/tools/text_overlay. Якщо тексту більше 20%,Фейсбук зменшить охоплення від вказаного до 30%.

  Таргетована реклама в Instagram

  Моя довідка - Корисні поради