Таргетована реклама в instagram – секрети установки

Вконтакте, Facebook, Twitter, Однокласники та Instagram – соціальні мережі давно перетворилися з стандартної майданчики для спілкування в гнучку платформу для просування товарів, послуг і навіть мистецтва. Фотографії з відпустки вже нікому нецікаві, користувачі старанно заробляють на власних ідеях і можливостях.

Єдина перешкода на шляху до багатства і популярності – довгий процес набору активної аудиторії. Тієї, яка підтримує, набуває товари, замовляє послуги і обов’язково залишає лайки і коментарі, збільшуючи охоплення і конверсію. Швидких способів обрости довгоочікуваної публікою всього два – звернутися до зірок соціальної мережі за допомогою (замовлення такого роду потребує серйозної вкладень) або ж скористатися таргетованої реклами в Instagram, що дозволяє і заощадити, і гнучко налаштувати кожен параметр доступний.

Що таке таргетована реклама в Instagram

Таргетована реклама – офіційний спосіб просування в будь-якій соціальній мережі, що працює за принципом точкової налаштування аудиторії для можливої взаємодії: вік, рідна мова, географічне положення, стать (у деяких випадках навіть дозволяють налаштувати вибірку за інтересами – м’ячі обов’язково зацікавлять спортсменів, а кава на винос – бізнесменів, вічно спізнюються на роботу, або студентів, що вирішили підбадьоритися).

Головна ідея такої реклами – змістити з п’єдесталу більш економний, але менш ефективний массфоловінг, який став уже справжньою проблемою соціальної мережі.

Таргетована реклама в instagram  секрети установки

Кому підійде таргетинг в Instagram

Таргетингова реклама в Instagram офіційно націлена на товари «швидкого продажу» – аксесуари, канцтовари, речі ручної роботи, туристичні путівки і індивідуальні екскурсії, репетиторські послуги. Зрозуміло, ніяких строгих обмежень на додавання нових оголошень в соціальній мережі не передбачено – ніхто не забороняє рекламувати бронетехніку і шокувати публіку складними науковими відкриттями.

Читайте також:
Накрутка переглядів в Инстаграме безкоштовно і швидко: відео, сториз, онлайн без завдань

Але, з-за принципів роботи Instagram (орієнтуватися, в першу чергу, на молоду аудиторію, в тому числі і виключно жіночу, сильна залежність від візуального контенту і зовнішнього вигляду продукції, важливість перебування на «слуху»), просування такого роду або практично безглуздо, або навіть збитково. А тому звернути увагу на таргетинг варто наступними видами бізнесу:

 • Інтернет-магазини з рідкісною, в певному сегменті, одягом, аксесуарами, взуттям або тематичними предметами.
 • Барах, кав’ярнях і ресторанах, націленим на молоду аудиторію.
 • Організаторам туристичних поїздок, свят, весіль.
 • Репетиторів, спортивних інструкторів і шанувальникам ЗСЖ.
 • Розробникам різного програмного забезпечення, фрілансерам і навіть програмістам, здатним представити власні послуги так, щоб все одразу ж почали замовляти контент!
 • Як запустити і налаштувати таргетовану рекламу в Instagram

  Інструкція складається всього з декількох важливих дій, які доведеться повторити в описаному нижче порядку:

  • Перший крок – визначити стратегію просування. Варіантів, власне, два – відразу ж демонструвати світові пропоновані товари та послуги, викладаючи замість фотографій профілю доступний контент, або ж активізуватися вже після того, як на акаунті з’явиться необхідну кількість передплатників, а вже після підключити рекламу сайту і інших сервісів. Від способу звернення до публіки залежать подальші дії.
  • Другий важливий крок – робота над профілем. По-перше, доведеться зареєструвати аккаунт в Facebook і Instagram, потім зв’язати профілю, утворивши бізнес-аккаунт (відкрити налаштування соціальній мережі Instagram з мобільного пристрою і вибрати пункт «Перейти на профіль компанії). В ту ж секунду з’явиться можливість різними способами взаємодіяти з особистим записом – додавати номери телефонів та адреси сайтів, вказувати продавану продукцію і залишати посилання на корзину інтернет-магазину. По-друге, доведеться продумати оформлення всього контенту. Навряд чи знайдуться ті, хто ще не розуміє, наскільки важливо блищати гарними фотографіями перед потенційною аудиторією. Адже саме тут зустрічають по одягу, а проводжають вже явним інтересом або ж залишеної валютою.
  • Третій крок – продумати таргетинг (взаємодіяти з рекламою найкраще в розділі Ads Manager, який доступний на Facebook і відкривається відразу після інтеграції разом з Instagram). Важливо уявити, як виглядає потенційний покупець, замовник або орендар. Літній чи молодий. З високим або середнім достатком, з певного міста або зі всього світу, чоловічої або жіночої статі. Кожна дрібниця, яка не видно відразу, може вплинути на результат усієї рекламної компанії. Більш того, для точкових ударів варто продумувати просування під різні групи товарів. Обов’язково знайдуться речі, які цікаві виключно хлопців до 25 років і дівчатам від 16.
  Читайте також:
  Як в Instagram редагувати профіль з телефону і комп'ютера: красиво редагуємо профіль в Instagram

  З’явилися труднощі і питання, як зробити рекламу в Instagram, які до цих пір не отримав необхідних відповідей? Не варто панікувати завчасно – достатньо зайти на сторінку соціальної мережі у налаштування особистої сторінки і перевести аккаунт в «профіль компанії», подивитися біржі реклами. Далі система підкаже, куди натискати, як пройти інтеграцію з Facebook і яким чином вже через кілька хвилин приступити до залучення аудиторії. Така наочна інструкція ще нікого не залишала байдужим!

  Таргетована реклама в instagram  секрети установки

  Секрети таргетованої реклами в Instagram

  І декілька хитрощів:

 • Скільки коштує таргетована реклама? Все залежить від налаштованого кейса. Як підказують досвідчені користувачі, на один день, при точково налаштованих оголошеннях, доведеться витратити від 60 рублів, втім, іноді сума залежить від важливих сторонніх параметрів – кількості налаштувань, показів, часу доби.
 • Як добитися успіху? З допомогою якісного контенту! Події-то розгортаються на сторінках сверхпрогрессивной соціальної мережі, задала тренд на яскраві фотокартки і витончені відеоролики. А тому важливо відповідати, причому будь-якими можливими способами!
 • Важливий текст? Безумовно. Причому іноді зовсім вже банальна замітка здатна накоїти в кілька разів більше шуму, ніж провокаційний знімок на пляжі. Але переборщувати теж не варто – полотна несформулированного тексту важко читати, треба правильно розрахувати кількість знаків, та й навіщо витрачати на це час, коли по сусідству – тонни розважальних матеріалів?
 • Варто запускати рекламу з пустого облікового запису? Ні в якому разі. У компаній, активи якої всього 200-500 передплатників, навряд чи хтось стане замовляти товари або послуги. Аж надто серйозний ризик нарватися на шахраїв!
 • Таргетована реклама в instagram  секрети установки

  Правила таргетованої реклами в Instagram

  І наостанок – ніколи не варто поспішати. Навіть при сильному бажанні відразу ж вкласти гроші, краще охолонути і подивитися, як з справами справляються конкуренти, які речі пропонують, якісь написи під фотографіями і відеороликами (найпростіше скористатися відповідними по темі хэштегами, а після – діяти в тій же манері).

  Читайте також:
  Яка максимальна кількість символів в пості Инстаграма

  І, звичайно ж, варто хоча б раз, але перетворитися на потенційного покупця і прикинути – чи дійсно те, як працюють конкуренти, актуально? Чи може «купитися» на такі методи просування?

  Моя довідка - Корисні поради