Таплинк Instagram – безкоштовно: що це, як зробити, підключити, налаштувати, для чого він потрібен

Таплинк в Instagram – сучасне додаток, яке пропонує проставити в профілі посилання на сайт або продає лендінгем. Дозволено зробити одну пряму посилання замість адрес акаунтів. Програма дозволяє проставити перенаправляє адресу в шапці профілю. Якщо в розпорядженні є власний сайт, лендінгем, канал відео-роликами або сторінки на соціальні мережі, варто використовувати функціонал програми. У статті дозволено дізнатися, що являє собою подібне додаток і як воно працює.

Таплинк Instagram  безкоштовно: що це, як зробити, підключити, налаштувати, для чого він потрібен

Додаток – заміна сервісу Linktr.ee. Деякий час тому на території РФ заблокували і замість нього було прийнято громадське рішення використовувати Таплинк. Це функціональна російськомовна платформа ідеальна по функціоналу. До цілям використання ЗА відносяться:

 • Створення єдиної посилання для соціальної мережі.
 • В одній ссылке дозволено проставити три.
 • Створення стилізованої, оптимізованої під телефон сторінку.
 • Таплинк Instagram  безкоштовно: що це, як зробити, підключити, налаштувати, для чого він потрібен

   

  Створений профіль, на який веде адресу, дозволяється наповнювати контентом. Для цього використовується спеціальний конструктор. Якщо цікавить питання, Таплинк Instagram що це, слід просто вивчити.

  Щоб провести настройку, потрібно завантажити безкоштовно з офіційного сайту. Після цього виконується наступна послідовність дій:

 • Робиться багато офіційних посилань на контент замість єдиною. У мережі одна робоча посилання, змінювати не можна. За допомогою програми можна самостійно робити багато посилань, що йдуть на продукцію або проекти. Це дозволить не втрачати потенційних споживачів.
 • У встановлений контент додаються месенджери. Завдяки цьому клієнти списуються з користувачем за допомогою одного кліка. Клієнтам або покупцям не доведеться запам’ятовувати номер, зберігати або особисто заходити в програму спілкування, щоб списатися і зробити замовлення.
 • Вставляється текст, розмова, відео контент або фото. Додається вітальний ролик про товар або інформаційний текст. Для зручності важливо вставляти кнопки на інші соціальні профілі. Це полегшить пошук користувача в мережі.
 • Додавання таблиці для контактних даних та для прийому оплат, щоб налагодити цілодобовий прийом платежів.
 • Руху по підключеної ссылке виходять на номер зареєстрованого мобільного. Це стосується надходження замовлень та оплати.

  Як вже згадувалося вище, ЗА завантажується з офіційного сайту і абсолютно безкоштовно. Програма завантажується і проводиться обов’язкова реєстрація. Після здійснення такої операції користувачеві присвоюється новий нік. Його можна прописати в аккаунті соціальної мережі.

  Таплинк Instagram  безкоштовно: що це, як зробити, підключити, налаштувати, для чого він потрібен

  Далі заповнюється сторінка з вітальними словами і посиланнями. Додаток автоматом завантажує нік і фото з Инсты. Якщо було посилання, вона автоматично з’явиться в основному розділі. Закінчивши виконання процесу, як зробити Таплинк в Instagram, виконуються наступні маніпуляції:

 • Аватар. Після того, як користувач клацає на нього, фото дозволяється змінювати, приховати індивідуальний нік або повністю видалити весь блок. В профілі фото міняється миттєво, а в додатку таке здійснюється протягом доби.
 • Робота з текстом. На основну сторінку додається вітальний текст. Для цього слід активувати текстовий блок і написати те, що потрібно. Рядки можна вирівняти, додати смайлики і активувати Збереження.
 • Посилання. Для додавання особистої посилання потрібно вибрати розділ з додаванням нового блоку і вибрати тут опцію Посилання. Вказується заголовок адреси і вводиться адреса особистого порталу. Подібна операція потребує повторення стільки разів, скільки посилань потрібно додати. Це не обов’язково повинні бути переходи, що ведуть на сайти, що продають, але заклик до певної операції – надсилання стандартного запиту чи запрошення зробити дзвінок. При використанні вигідного тарифу-бізнес, дозволяється робити не великі спеціалізовані сайти, виконані одночасно з двох розділів.
 • Установка роздільної опції. Необхідна, щоб на видимому рівні розподілити інформаційні розділи на сторінці і зробити їх максимально функціональними.
 • За допомогою спеціальних движків дозволяється працювати з положеннями розділів на робочій сторінці. Після всіх внесених зміни потрібно обов’язково натискати кнопку з збереженням.

  Відповідь на це питання полягає у вирішенні, як зробити за допомогою програми спеціальний лендінгем для продажу. Отже, як завантажити або створити самостійно оптимальний для роботи таплинк? Слід зробити наступні покрокові маніпуляції:

 • Натискається опція Додати.
 • Вибирається категорія необхідної інфи. Посилання та спеціальний роздільник дані в звичайному профілі месенджерів. Їх дозволяється використовувати, якщо потрібно миттєво зв’язати читача і написав.
 • Здійснюється перехід на кожен з доступних варіантів і вивчаються всі можливості. Далі можна змінювати кольори, фон кнопок, колір і вигляд всієї сторінки в цілому.
 • Таплинк Instagram  безкоштовно: що це, як зробити, підключити, налаштувати, для чого він потрібен

  Перерахованих дій сервісу цілком вистачає для вивчення і тестування, а також для подальшого створення продає інформаційного об’єкта. Якщо потрібно буде створити щось більш універсальний, функціональний і привабливе, можна оплатити і поставити платний аккаунт.

  Після проведення стандартних початкових налаштувань в профілі можна підключити додаткові сторінки. Це оптимальне рішення, якщо була створена одна візитка, але місця не вистачило для численних проектів. Дозволяється додати сторінки вторинного рівня. Дозволяється об’єднувати розділи Мої фото, Мої відеоуроки, а також встановити розділ Докладніше про мене, приклади та відгуки.

  Дозвіл створювати сторінки такого плану оптимально підійде для тих, що продають послуги або товар через інтернет, за допомогою соціальної мережі. При бажанні можна створювати сторінки з розділами товарів для зручності користувачів. Щоб додати додаткову сторінку, потрібно виконати такі досить прості дії:

 • Вибирається додавання нового блоку.
 • Натискається сторінка.
 • Вводиться назва.
 • Активується Зберегти.Таплинк Instagram  безкоштовно: що це, як зробити, підключити, налаштувати, для чого він потрібен
 • Сервіс після цього перекине користувача на нову сторінку, і можна буде заповнювати його звичайними інформаційними блоками. Знайти сторінки легко і просто. Для цього здійснюються такі прості маніпуляції, як:

  • натискається зелена кнопка, що знаходиться поруч з рядком На головну;
  • тут відображається перелік сторінок, між якими можна переміщатися;
  • активується кнопка щодо створення нового розділу.

  Після виконання подібних дій уваги буде представлена нова сторінка, яку потрібно заповнювати на власний розсуд.

  Додані сторінки потрібно особливим чином налаштовувати. Якщо потрібно отримати розділ другого рівня, слід відкрити її зміна. Вгорі уваги буде представлена посилання. Потрібно натиснути на Налаштування минилендинга. Тут дозволено копіювати посилання на сторінку видалити її повністю або офіційно змінити назву.

  Якщо натиснути на назву в офіційному превью ресурсу і налаштувати опції, уваги буде відкрито стандартні налаштування для блоку. Це перехід на інший ресурс, але на сторінку вторинного рівня. У налаштуваннях є можливість повністю відключити видимість микролендинга, можна налаштувати його показ за розкладом.

  У даного ПЗ, встановленого в якості активного посилання в Инстаграмм, є досить багато переваг. Ось кілька самих основних, що можна використовувати:

 • Ідеальний засіб зв’язку. У програмі можна проставити активні переходи на найбільш популярні месенджери.
 • Опис і подання бізнесу у вигляді адреси сайту або блогу.
 • Відгуки. Це ідеальна можливість ефективно доповнити уявлення бізнесу.
 • Можливість представлення прикладів робіт. Це ідеальне рішення для сучасних стилістів, для програмістів, а також для всіх користувачів, які реалізують власні товари або послуги в мережі.
 • Проставлення реферальних посилань.
 • Надання інформації для клієнтів – запис на надану консультацію або запис на надані послуги.
 • Програма є унікальним рішенням для кожної сучасної людини. Для багатьох використання соціальної мережі загрожує витратою великої кількості часу.Таплинк Instagram  безкоштовно: що це, як зробити, підключити, налаштувати, для чого він потрібен
 • Деяким просто лінь робити зайві рухи, вести якісь переговори, набирати номери телефонів через Instagram. Власник такого профілю і відео-роликів спрощує процес отримання інформації для своїх клієнтів. Можна контролювати трафік і розуміти, з якою соціальної мережі прийшов клієнт.

  Підводячи підсумки

  Описуваний месенджер являє собою програму, необхідну для впорядкування посилань в Instagram. Подібних сервісів багато. Кожен в змозі вибрати для себе підходящий ідеальний функціонал і додати адреси, а не taplink.

  Незважаючи на деякі відмінності, варіант активної роботи блоків встановлено однаковий. Якщо потрібно максимально оптимізувати профіль соціальної мережі, без програм-аналогів не обійтися. Це складом для клієнтів, що стають корисної знахідкою для численних посилань на роботу або на товар.

  Моя довідка - Корисні поради