Створення нескінченної стрічки для Инстаграма: фотошоп, додатки і сервіси

Створити нескінченну стрічку в Инстаграме можливо через сторонні додатки, веб-сайти і сервіси. Завдання такого оформлення – єдиний спосіб для половини публікацій.

Як зробити нескінченну Стрічку самостійно в Фотошопі

Створити нескінченну Стрічку в Instagram через комп’ютерну програму Photoshop не складно. Важливо запам’ятати розташування основних функцій і додати цікаві графічні об’єкти.

Наприклад, користувачеві потрібний фон, PNG-об’єкти і особисті фотографії. Стандартний розмір одного зображення – на 1980 1980. Для розміщення в Инстаграме потрібні квадратні картинки, які будуть з’єднані в одну «Стрічку».

Які розміри повинні бути у нескінченної стрічки в Инстаграме:

 • три картинки на три – 3240 на 3240 пікселів;
 • 3 на 6 картинок – 3240 на 6480.

Решта також множиться на два. Картинки поділяються на: горизонталь – 3 штуки постійно, вертикаль – кількість залежить від користувача.

Тобто, це може бути зображення, що складається з шести частин або дванадцяти. Також, є формат нескінченної стрічки, де з’єднані відразу кілька картинок.

Як створити нескінченну стрічку самостійно:

 1. Зайти в Photoshop – натиснути: «Створити».
 2. Вказати розміри зображення в пікселях.Створення нескінченної стрічки для Инстаграма: фотошоп, додатки і сервіси
 3. З допомогою «Помістити» розмістити об’єкти на полотні.
 4. Натиснути на панелі інструментів значок «Перо» — права кнопка миші «Фрагмент».Створення нескінченної стрічки для Инстаграма: фотошоп, додатки і сервіси
 5. Затиснути ліву кнопку миші і «розтягнути» по полотну «розкроювання».
 6. Права кнопка миші – Розділити фрагмент.Створення нескінченної стрічки для Инстаграма: фотошоп, додатки і сервіси
 7. Вказати розміри для кожного квадрата.Створення нескінченної стрічки для Инстаграма: фотошоп, додатки і сервіси

Як тільки картинка буде створена, користувачеві потрібно зберегти її в певному форматі: натиснути «Файл — Зберегти як — Web — вибрати шлях збереження.

Використовуємо додаток Grid Maker на телефоні

Щоб створити нескінченну стрічку через телефон, користувачеві потрібно стороннє додаток: Grid Maker. Доступно в Play Market, але існують аналоги і в AppStore. До завдань програми входить нарізка картинки на кількість частин, які вказав користувач. Це може бути, як 6 зображень, так і 27. Як зробити Стрічку для Инстаграма:

 1. Зайти в Play Market – завантажити і встановити Grid Maker.
 2. Натиснути: «Open Gallery» — вибрати картинку в Фонотеці або Галереї.Створення нескінченної стрічки для Инстаграма: фотошоп, додатки і сервіси
 3. В нижньому рядку інструментів вказати максимальну кількість частин.Створення нескінченної стрічки для Инстаграма: фотошоп, додатки і сервіси
 4. Натиснути: «Зберегти».

Картинки будуть збережені в Галерею в тій кількості, яке вказав користувач. Розміщувати потрібно з кінця, тобто першої картинки, збереженої на телефоні. На відміну від каруселі, кожен знімок публікують окремо. Тобто, можна опублікувати в один день все зображення або щодня завантажувати, згідно з чергою.

Для роботи з Grid Maker, потрібно заздалегідь створити картинку і завантажити додаток. Створити зображення з параметрами та завантажити в нього PNG-об’єкти можливо через PicsArt. Це мобільний інструмент для редагування фотографій, створення файлів у високому дозволі.

Сервіс Imgonline для нескінченної стрічки

Через комп’ютер або мобільний пристрій нарізати велике зображення на маленькі частини можливо з Imgonline. Сервіс не вимагає реєстрації і представлений з простим функціоналом.

Щоб розділити знімок, потрібно заздалегідь підготувати картинку і завантажити на сайт:

 1. Зайти на сайт ImgOnline.
 2. Натиснути: «Завантажити файл» вибрати фото на комп’ютері.
 3. Вказати параметри: по ширині – 3, по висоті – від трьох до 9.Створення нескінченної стрічки для Инстаграма: фотошоп, додатки і сервіси
 4. Формат зображення на виході: стандартний JPEG або PNG.
 5. Отримати створені частини картинки.

Тепер їх потрібно зберегти і підписати за номерами. При розміщенні, користувач покладається на номерний знак. Якщо при публікації була допущена помилка – доведеться видаляти картинку, яка не підходить і зображення, які були опубліковані після.

Причина в тому, що при розміщенні кожна нова публікація з’явиться першою в списку. Змінити або замінити картинку в пості неможливо. Щоб не втратити номери на картинках, досить зробити невеликі позначки. Або ж, нарізати тільки нижній шар через Photoshop і поступово додавати інші.

Пару прикладів нескінченної стрічки

Прикладами нескінченної Стрічки можуть стати сторінки брендів і компаній. Наприклад, бренд аксесуарів Pandora нерідко використовує такий прийом, щоб повідомити передплатникам про нової продукції.

Створення нескінченної стрічки для Инстаграма: фотошоп, додатки і сервіси

Перед випуском нового альбому і поїздок в світове турне, команда американської співачки Аріана Гранде, створила окремий аккаунт. Фоном для нескінченної стрічки стали фотографії з попередніх концертів та зйомок для журналів.

Створення нескінченної стрічки для Инстаграма: фотошоп, додатки і сервіси

Блогер Casey Mc Perry створив настільки цікавий дизайн, що він розлетівся по мережі.

Створення нескінченної стрічки для Инстаграма: фотошоп, додатки і сервіси

Кількість передплатників досягає 194 тис, профіль верифікований.

Моя довідка - Корисні поради